יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחיוג - 050-5757-888

מנעולן ביפו תוך 20 דקות

פורץ מנעולים, פורץ דלתות, פורץ רכבים, החלפת מנעולים

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

מנעולן ביפו תל אביב פורץ מנעולים ביפו police-tag
שירות ייעוץ חינם
facebook

אנחנו מציעים מגוון רחב של שירותים:

  • פריצת רכבים על ידי פורץ רכבים מוסמך
  • פריצת דלתות על ידי פורץ דלתות מורשה
  • פריצת כספות על ידי פורץ כספות מומחה
  • פריצת מנעולים על ידי פורץ מנעולים מוסמך
  • התקנת מנעולים, התקנת מנעול כספת עליון, החלפת מנעולים
  • שכפול ושחזור מפתחות לכל סוגי הרכבים
  • תיקון והחלפת כל סוגי הצילינדרים ומנגנוני נעילה
  • החלפת מנגון וצילנדר: רב בריח, פלדלת, מנעול מולטילוק, מנעול ייל
לחץ לחיוג - 7 / 24

החלפת מנעולים ביפו בבית הלקוח

מתי כדאי להחליף מנעול או צילינדר לבית? כאשר אתם עוברים דירה או מאבדים את אחד המפתחות מומלץ להחליף את המנעול לדלת. כמו כן, כאשר מקבלים דירה חדשה מקבלן ו/או שוכרים דירה חדשה כדאי להחליף את המנעול של דלת הכניסה על מנת שנוכל לישון טוב יותר בלילה. חשוב להזמין מנעולן בעל תעודת הסמכה בכדי שיחליף לכם את המנעול.

פורץ מנעולים ביפו תוך 20 דקות

במידה ונקלעתם לבעיה המתייחסת למנעולים? אנחנו כאן! חברתינו תחלץ אותכם מכל בעיה - פורץ מנעולים מוסמך יגיע אליכם תוך 20 דקות! חברתינו בעלת נסיון של מעל 10 שנים, למעשה אנחנו מומחים בכל סוגי הפריצות. פריצת דלתות, פריצת מנעולים, פריצת רכבים, פריצת כספות, החלפת צילינדרים ומנעולים.

פורץ רכבים ביפו תוך 20 דקות

הרכב לא נפתח והשלט לא מגיב? המפתחות אבדו? ננעל הרכב ואתם נשארתם בחוץ? התקשרו לחברתינו 24/7 והזמינו מנעולן מוסמך שיגיע תוך 20 דקות ויחלץ אותכם במיידי. חברתינו בעלת נסיון רב בפתיחת ופריצת כל סוגי הרכבים. פתיחת הרכב נעשת על ידי מכשור חדשני. התהליך הינו מהיר מאוד וללא נזק.

פורץ דלתות ביפו תוך 20 דקות

אבדתם את המפתח? נטרקה לכם הדלת? אנחנו כאן! פורץ דלתות מקצועי חייב להיות בעל נסיון של שנים בכדי להיות מומחה בפתיחת ופריצת דלתות. במידה ונקלעתם לסיטואציה בה אתם אבדתם את המפתח או שהדלת נטרקה לכם, התקשרו אלינו ותוך 20 דקות נגיע ונחלץ אתכם במחיר ההוגן ביותר.


השירותים של מנעולן ביפו

פורץ מנעולים ביפו הוא אחד מאנשי המקצוע החיוניים ביותר שאתם צריכים להכיר. כל אחד צריך את שירותיו של המנעולן בנקודת זמן זו או אחרת. אבל מהם השירותים שמעניק מנעולן ביפו וכיצד בוחרים פורץ מנעולים ביפו?
מי מאיתנו לא ננעל פעם מחוץ לרכב או לבית כאשר המפתחות בפנים? מי לא חזר הביתה וגילה שהדלת פשוט לא נפתחת? כל אחד מכם, בכל רגע נתון עלול להזדקק לשירותיו של מנעולן ביפו. לפעמים זה בגלל תקלות טכניות במנעול הדלת בבית או ברכב, לפעמים בגלל שמאבדים מפתחות או מגוון בעיות אחרות. בסופו של דבר כל הבעיות במנעולים ומפתחות מתגלגלות למנעולן מקצועי.
שירותי מנעולן ביפו:
החלפת מנעול דלת כניסה, פריצת דלת כניסה, פורץ רכבים, פורץ כספות, משכפל מפתחות

התכונות החשובות של פורץ מנעולים ביפו:

מנעולן מוסמך - כאשר מחפשים פורץ מנעולים ביפו לא ניתן לבחור בכל אחד. חייבים לעבוד עם איש מקצוע אשר למד את נושא המנעולנות ויש לו תעודה המעידה על כך. זוהי הדרך שלכם לוודא שמדובר באיש מקצוע אשר יודע מה הוא עושה.
אישור משטרת ישראל - מנעולן ביפו מתעסק בביטחון שלכם ושל רכושכם. יש לו ידע מקצועי רב לגבי מנעולים וגם גישה למנעולים שלכם בבית או ברכב. האמת זה קצת מלחיץ מכיוון שניתן לעשות שימוש לרעה בידע הזה. על מנת להיות בטוחים שהמנעולן שלכם אינו עושה ״עסקים״ עם אנשי העולם התחתון, וודאו כי יש לו אישור ממשטרת ישראל.

זמינות - מפתחות יכולים ללכת לאיבוד או מנעול יכול להתקלקל בכל יום ובכל שעה. מקרים שכאלו עלולים לשים אתכם במצב ממש לא נוח. מסיבה זו, כאשר אתם מחפשים מנעולן ביפו עליכם לוודא שהוא מעניק שירות של 24 שעות ביממה. שימרו את מספר הטלפון שלו.

מנעולן ביפו - יוסי מנעולים האיש שלכם.

במידה ואתם צריכים פורץ מנעולים ביפו, יוסי מנעולים מעניק שירות מקצועי ואדיב עם זמינות 24 שעות ביממה - 7 ימים בשבוע. בין אם זו דלת הכניסה לבית, הכספת או הרכב, יוסי מנעולים מגיע במהרה ונותן את השירות הטוב ביותר.

מתי תצטרכו מנעולן ביפו?

מנעולן הוא איש מקצוע חשוב מאוד וישנם תרחישים שונים מתי אתם נזקקים לשירותיו בבהילות:

תרחיש איבוד המפתח – חזרתם מארוחת חג אצל הדודה או הסבתא ואתם מתים להגיע הביתה ולנוח קצת. אבל ברגע שהגעתם הביתה גיליתם שהמתפחות פשוט נפלו מצרור המפתחות ואין לכם איך להיכנס הביתה. כל מנעולן ביפו יכול לספר לכם שתרחישי איבוד מפתח הם דבר נפוץ מאוד.

תרחיש הבלאי – מנעולים עלולים לסבול מתקלות טכניות הנובעות מבלאי טבעי. לאנשים רבים יש נטייה להזניח את המנעולים... הם חוזרים הביתה ורואים שהמפתח לא פותח בקלות את הדלת; צריך להתאמץ ולשחק בו אחורה וקדימה עד שהדלת נפתחת. משהו לא בסדר במנעול שלכם ובכל רגע הוא עלול להיתקע ללא יכולת לפתוח אותו. אל תחכו לרגע הזה, הזמינו מנעולן ביפו באופן מיידי עם גילוי הבעייה.

תרחיש הדירה השכורה - בעיה שמטרידה רבים המתגוררים בדירות שכורות היא הדאגה מכך שאולי ישנם דיירים קודמים המחזיקים במפתחות הדירה. אינכם מכירים את הדיריים הקודמים והדבר יוצר תחושת אי נוחות. במקרים כאלו הזמינו מנעולן ביפו להחלפת צילינדר. כאשר מחליפים את הצילינדר לא ניתן לעשות יותר שימוש במפתחות הישנים.

תרחיש הדלת הנטרקת – דלתות רבות אינן ניתנות לפתיחה מבחוץ כאשר הן נטרקות. אפילו שהן לא נעולות לשונית הדלת אינה מאפשרת לפתוח את הדלת. מנעולן ביפו נתקל במקרים רבים בהם אנשים יצאו לרגע והדלת נטרקה.

תרחיש נעילת הרכב עם המפתחות בפנים – למרות כל מיני מנגנוני הגנה, עדיין ישנם מקרים בהם אנשים נועלים את רכבם עם המפתחות בפנים. ואם לא זה אז ישנן תקלות אחרות במנגנוני הנעילה, תקלות המשאירות אתכם בלי יכולת להיכנס לרכב. מנעולן ביפו יודע לתת פתרון לכל בעיה בתחום המפתחות ומנעולי הרכב.

איפה המפתחות של הכספת – גם כספות הן סיבה לקרוא למנעולן ביפו. איבודי מפתחות, קודים ששכחתם ועוד בעיות יכולות להשאיר אתכם עם כספת וחפצי ערך בתוכה אבל בלי יכולת לפתוח אותה. מנעולן מקצועי יודע לתת פתרון גם לבעיות אלו.