יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

מנעולן בירוחם

שירותי פריצה, תיקון והחלפת מנעולים

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

מנעולן בירוחם מנעולן ירוחם 24/7 police-tag
050-5757-888

מנעולן בירוחם, באילו מקרים?

ישנם רגעים בחיים בהם אנו צריכים מנעולן בירוחם בשביל לסייע לנו לפתור תקלה באחת מדלתות הבית או לפרוץ את מנעול הרכב שהתקלקל. אלו הן רק שתי דוגמאות אך ישנם עוד מקרים רבים בהם אנו צריכים מנעולן בירוחם.

לפעמים אנו משתמשים במושג פורץ דלתות או פורץ מנעולים, אך המילה הנכונה היא מנעולן. זהו איש מקצוע אשר למד את נושא המנעולים והדלתות והוא הוסמך להעניק שירות למנעולים ודלתות - שירות הכולל התקנות, תיקונים וגם פריצות כאשר צריך. בשביל להיות מנעולן בירוחם לא מספיק לקנות כמה כלי עבודה, צריך ללמוד את הנושא בצורה מסודרת. מי שלא למד את הנושא לא יכול לקרוא לעצמו מנעולן ואין לצפות שיבצע עבודה איכותית וספק אם יעניק אחריות על עבודתו.

מנעולן בירוחם - מבחר שירותים

אתם עשויים להיזקק למנעולן בירוחם במגוון סיטואציות שונות. למעשה אצל יוסי המנעולן תוכלו לקבל סל של שירותים הכולל:

פריצות - יוסי המנעולן מבצע את כל סוגי הפריצות. אלו יכולות להיות דלתות הבית או הרכב; דלתות כניסה ודלתות פנים; פריצות של תא מטען, ארגז אופנוע; פריצות של מנעול אופניים ומנעולים שונים; פריצות של כספות.

תיקונים - מנעולן בירוחם יכול לבצע את כל סוגי התיקונים לדלתות ומנעולים, מהחלפת צילינדר ועד קיצור דלתות. סל השירותים של יוסי המנעולן כולל גם תיקוני שלטים לרכב ובעיות בסוויץ‘.

התקנות - רוצים להתקין דלת חדשה או אולי מנעול כספת עליון, מנעולן בירוחם מבצע את כל ההתקנות. הוא מעניק לכם עבודה איכותית וכמובן גם אחריות על העבודה.

תחזוקה - אתם יכולים לפנות ליוסי המנעולן לכל צורך תחזוקת דלתות ומנעולים. שמירה על תחזוקה בסיסית תבטיח חיים ארוכים למוצר. מנעולן בירוחם גם יכול לייעץ לכם כיצד לבצע פעולות תחזוקה בעצמכם.

שכפול ושחזור מפתחות - אם אתם נזקקים לשכפול מפתחות או אם יש לכם צילינדר עם כרטיס מגנטי יוסי המנעולן יכול לבצע שחזור מפתחות.

מנעולן בירוחם - על מה חשוב להקפיד

כאשר אתם מחפשים מנעולן בירוחם אתם בוודאי חוששים לקחת איש מקצוע שאינכם מכירים ובסוף לקבל עבודה באיכות נמוכה ואולי גם שריטות ונזקים לרכב או לדלת הכניסה. החשש הזה מובן ובהחלט צריך לבחור אנשי מקצוע בזהירות. לכן הקפידו על שלושת הדברים הבאים:

מנעולן מוסמך - כפי שכבר אמרנו לא כל אחד יכול להיות מנעולן, מי שרוצה להיות מנעולן בירוחם צריך ללמוד את הנושא ולקבל תעודה אשר מסמיכה אותו להציע שירותי מנעולנות. אל תתביישו לדרוש לראות תעודה.

מנעולן מנוסה - לא מספיק ללמוד מנעולנות בשביל לבצע עבודה איכותית, חשוב גם הניסיון. מנעולן מתחיל וחסר ניסיון עשוי לעשות טעויות הפוגעות באיכות העבודה. לכן מוטב להעדיף מנעולן ותיק אשר עוסק במקצוע במשך שנים רבות.

מנעולן באישור משטרת ישראל - כאשר אתם מזמינים מנעולן הביתה אתם מעניקים לו גישה לקודש הקודשים, המפתחות של הבית שלכם. בקלות הוא יכול לעשות שימוש לרעה במידה והגישה שיש לו. מסיבה זו כאשר מחפשים מנעולן בירוחם, חשוב לחפש אחר מנעולן אשר יש לו אישור מטעם משטרת ישראל, כלומר תעודת יושר.