יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

מנעולן בבית חנן

שירותי פריצה, תיקון והחלפת מנעולים במושב בית חנן

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

מנעולן בית חנן מנעולן בבית חנן police-tag
050-5757-888

שירותיו של מנעולן בבית חנן

אם יש לכם בעיה הקשורה לדלתות ומנעולים אתם נזקקים לשירותיו של מנעולן בית חנן. מנעולן בבית חנן מעניק שירותים שונים ללקוחותיו, הפעם נדבר על שני שירותים שכיחים שהם פריצת דלתות כניסה ופריצת רכבים.

מנעולן בית חנן - פריצות לרכבים

כאשר מדובר במנעולן לצורך פריצת רכבים חייבים להקפיד לבחור מנעולן בעל ידע וניסיון בשל החשש לגרימת נזק לרכב. יצרני הרכב השונים משתמשים בשיטות נעילה שונות ולכל אחד יש את שיטת הפריצה המתאימה עבורו. מנעולן בית חנן אשר למד את המקצוע אמור לדעת לזהות את מערכת הנעילה ולדעת באיזו שיטה להשתמש.

שיטת הפריצה המקובלת היום היא באמצעות כרית ניפוח המוחדרת בין הדלת למסגרת. בעזרת כרית זו יוצרים מרווח קטן ובאמצעותו מחדירים לרכב מוט לשחרור הנעילה. נשמע פשוט אבל זה דורש ציוד מיוחד ומיומנות. כמו כן שיטה זו אינה מתאימה לכל סוגי הרכבים. ישנם רכבים, בדרך כלל רכבים מתוצרת גרמניה, אשר עושים שימוש בנעילת וואקום. שיטת נעילה זו עמידה בפני פריצה באמצעות שיטת הכרית ואין טעם לנסות. אתם צריכים מנעולן בבית חנן אשר יודע איך לבצע פריצה לנעילת ואקום ושיש לו את הציוד המתאים.

שימו לב שברכבים עם נעילת ואקום לא ניתן לשחרר את הנעילה מבפנים - כלומר גם אם תשברו את חלון הרכב לא תוכלו לפתוח את הדלת.

רכבים בהם עשויה להיות נעילת ואקום הם מרצדס, ב.מ.וו, וולקסווגן וסקודה, אך לא רק. במקרים רבים כאשר מדובר ברכבים של סוכנויות השכרת רכב מותקנת בהם מערכת נעילת וואקום.

אז מה עושים כאשר ישנה נעילת וואקום?

כאשר מדובר ברכב בעל נעילת וואקום על מנעולן בית חנן לבצע פריצה ב“שיטת הדגדוג“. לצורך ביצוע שיטה זו יש צורך בכלי עבודה מיוחדים שגם הם משתנים בהתאם לסוג הרכב. לכן לא כל מנעולן יכול לבצע פריצה שכזו. לא מספיק שיש לו כלי עבודה מתאימים, עבודה זו דורשת גם מיומנות רבה. לצורך ביצוע פריצה זו כלי הדגדוג מוחדרים לחור המנעול ובאמצעותם יש לבצע את פעולת המפתח.

פריצת דלתות כניסה

במקרים רבים מזמינים מנעולן בית חנן לצורך ביצוע פריצת דלתות כניסה. זה יכול לקרות כאשר אתם מאבדים את המפתחות ואין העתק, כאשר המפתח ניזוק או נשבר בתוך חור המנעול או כאשר ישנה תקלה טכנית. יתכנו אפילו מקרים שבהם המפתח נשבר בחור המנעול וגם אם יש מישהו בתוך הבית או אינו מסוגל לפתוח עבורכם את הדלת.

במקרים אלו עליכם להזמין מנעולן בבית חנן לצורך ביצוע פריצת דלת כניסה.

שימו לב שישנם גם מקרים של פריצת דלת טרוקה. מצבים אלו מתרחשים בדלתות בהן יש ידית קבועה. אם יש לכם ידית קבועה וסגרתם את הדלת ולאחר מכן הבנתם ששכחתם את המפתחות בתוך הבית, לא תוכלו להיכנס בחזרה. למנעול ישנה לשונית קטנה אשר מאבטחת את הדלת ולא ניתן לפתוח אותה למרות שהיא אינה נעולה.