יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

מנעולן בבית עובד

שירותי פריצה, תיקון והחלפת מנעולים במושב בית עובד

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

מנעולן בית עובד מנעולן בבית עובד police-tag
050-5757-888

שירותיו של מנעולן בבית עובד

מנעולן בית עובד מעניק מגוון של שירותים שונים ללקוחותיו. אלו יכולים להיות שירותי פריצה, התקנה ותיקונים של בעיות בדלתות ובמנעולים. הפעם נדבר על נקודה מאוד רגישה בעבודתו של מנעולן בית עובד - פריצות לרכבים. אני אומר שזוהי נקודה רגישה מכמה סיבות:

1. במקרה שנדרשת פריצה לרכב זה בדרך כלל נדרש באופן דחוף בגלל שזה משבית את בעל הרכב ללא יכולת תנועה.
2. בגלל השוני בין מנגנוני הנעילה יש צורך במנעולן בית עובד סופר מקצועי ומנוסה אשר יודע להתאים את שיטת הפריצה לסוג הרכב.
3. בגלל שלעתים ישנם ילדים או בעלי חיים לכודים ברכב וזהו עניין של פיקוח נפש.

מה עושים כאשר ישנו אדם או בעל חיים לכוד ברכב?

דבר ראשון בואו נדבר על הנקודה הרגישה הזו. במצבים כאלו לא תמיד אתם יכולים לחכות שמנעולן בבית עובד יגיע במהרה וישחרר את הנעילה. כאשר הטמפרטורות גבוהות הרכב יכול להתחמם במהירות וזוהי סכנת חיים למי שנמצא ברכב. אם יש לכם מזל המנעולן נמצא בסביבה, התקשרו לבדוק זאת. אם המנעולן יכול להגיע תוך דקות ואין מצוקה או חשש לסכנת חיים תוכלו לחכות כמה דקות. אם מנעולן בית עובד אינו יכול להגיע בפרק זמן קצר עומדות בפניכם שתי אפשרויות - להזמין את מכבי האש או לשבור את חלון הרכב ולשחרר את הנעילה בעצמכם. זהו לא המצב הרצוי כי בסופו של דבר יעלה לכם לא מעט לתקן את חלון הרכב, אך כאשר מדובר בהצלת חיים אין לכם הרבה ברירה. אם החלטתם לשבור את חלון הרכב, הימנעו משבירת השמשה הקדמית שהיא גדולה ויקרה.

עוד טיפ חשוב - לפעמים מרוב לחץ וחרדה במקרים בהם יש ילד ברכב אנו שוכחים לבדוק אולי אחת הדלתות של הרכב אינה נעולה. וודאו זאת ואולי יתמזל מזלכם והבעיה תיפתר תוך שניות ללא צורך במנעולן בבית עובד.

מנעולן לפריצת רכבים

במידה ואין מדובר במצב חירום בו תלויים חיי אדם, עדיין אתם נמצאים במצב מאוד לא נעים כאשר אתם רוצים להיכנס לרכב ולנסוע והדלת אינה נפתחת בגלל תקלה כלשהי. זהו מצב מלחיץ בפני עצמו גם אם אין אף אחד לכוד ברכב. זה פשוט תוקע אתכם ומשבש לכם את התכניות. אם זהו המצב שלכם הזמינו מנעולן בית עובד לפריצת רכבים.

בדיוק כפי שישנם סוגים שונים של רכבים ומודלים שונים של כל יצרן, כך ישנו גם שיטות נעילה שונות. מנעולן בית עובד חייב לדעת לזהות את סוג הנעילה על מנת להצליח לבצע את הפריצה ולא לגרום לשום סוג של נזק.

אם אתם נזקקים למנעולן בית עובד לצורך פריצת רכבים, או כל עבודת מנעולנות אחרת, אתם מוזמנים לפנות ליוסי שלום. יוסי הוא מנעולן מקצועי ומנוסה אשר יודע לבצע. את כל סוגי העבודות במהירות ובמקצועיות רבה.