יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

מנעולן בכפ"ס תוך 20 דקות

שירותי פריצה, תיקון והחלפת מנעולים בכפס

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

מנעולן כפס מנעולן בכפס police-tag
050-5757-888

מנעולן בכפ“ס - אתכם בכל מצב

מנעולן בכפס הוא איש המקצוע אשר יכול לעזור לכם במגוון של בעיות בבית הקשורות לדלתות, מנעולים וכמובן מפתחות. ולא רק בבית, גם כאשר אתם נתקלים באיזו בעיה ברכב או נזקקים לשירותי מנעולנות במשרד, במפעל או בכל מקום אחר עליכם לפנות למנעולן כפ“ס. סל השירותים של מנעולן כולל:

החלפת צילינדר - השכרתם דירה בכפר סבא? מזל טוב. בעל הדירה נתן לכם מפתח, אבל מה מבטיח לכם שהדיירים הקודמים לא שכפלו את המפתח? אף אחד לא יכול להבטיח זאת אבל מה שכן אפשר לעשות זאת לפנות למנעולן בכפס ולהזמין החלפת צילינדר לדירה שכורה. לאחר שהוא יחליף את הצילינדר אף אחד לא יכול להשתמש במפתח הישן ואתם תישנו בשקט.

פריצת אופנוע - אופנוע הוא כלי רכב מעולה בעיר וקל מאוד למצוא חנייה. אנשים רבים משתמשים באופנוע ושומרים את חפציהם האישיים מתחת למושב, או בארגז האופנוע. אם לא הצלחתם לפתוח את המנעול בגלל תקלה או שאולי איבדתם את המפתחות, הזמינו מנעולן והוא יבצע עבורכם פריצת אופנוע.

פריצת דלת טרוקה - סגרתם את הדלת ושכחתם לקחת אתכם את המפתחות? אם אין אף אחד בבית ואם יש לכם ידית קבועה לא תוכלו לפתוח את הדלת. עליכם להזמין מנעולן בכפ“ס על מנת לבצע פריצה של דלת טרוקה.

תיקון כספות - מנעולן כפ“ס הוא האדם שאליו מתקשרים כאשר צריך שירות לכספות, שירות אשר כולל פריצה ותיקון. המנעולן הוסמך לביצוע עבודות אלו והוא יעניק לכם שירות דיסקרטי ואמין. המנעולן יבצע פריצה אשר תבטיח שתוכלו להשתמש בכספת בעתיד.

קיצור דלתות פנים כפר סבא - אם אתם נזקקים לקיצור דלת ממ“ד או כל סוג של קיצור דלתות פנים לצורך התקנת פרקט או ריצוף חדש, פנו ליוסי מנעולן בכפס אשר יבצע עבורכם קיצור דלתות מקצועי ואיכותי תוך כדי הקפדה על דיוק החיתוך ואיכות העבודה.

התקנת מנעול ג‘ואל - תושבי העיר חייבים להיות זהירים ולנקוט באמצעים למניעת פריצות לבתים. אחד האמצעים המוצעים לכם הוא התקנת מנעול כספת איטלקי. זהו מנעול נוסף המותקן על הדלת בחלקה העליון, הוא מוסיף לכם שכבות הגנה נוספות ומרתיע את הגנבים.

חילוץ מפתח שבור - אם המפתח נשבר בתוך חור המנעול זה אחד הדברים המעצבנים ביותר. לא תמיד קל לשלוף אותו ולפעמים צריך למנעולן בכפ“ס על מנת לחלץ מפתח שבור. תמיד עדיף לפנות ליוסי המנעולן מכיוון שסביר להניח שהמפתח שנשבר הוא רק סימפטום של הבעיה.

החלפת סוויץ‘ לרכב - אם יש לכם בעיה בסוויץ‘ של הרכב זה לא הכרחי להזמין חשמלאי או ללכת למוסך. מנעולן כפ“ס יכול לבצע החלפת סוויץ‘ ולפתור את הבעיה בקלות. הוא יגיע אליכם ויבצע תיקון במקום.

שכפול מפתחות כ“ס - הרבה פעמים אנו נזקקים לשכפול מפתחות, על מנת לתת לבן/בת הזוג; על מנת שיהיה עוד אחד למקרי חירום. אתם הרי יודעים איך זה…מנעולן בכפס יבצע עבורכם שכפול מפתחות.