יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

מנעולן בכפר גנים פתח תקווה

מנעולן בכפר גנים א, מנעולן בכפר גנים ב, מנעולן בכפר גנים ג

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

מנעולן בכפר גנים פתח תקווה מנעולן כפר גנים פתח תקווה police-tag
050-5757-888

מתי נזדקק למנעולן בכפר גנים פתח תקווה?

תושבי כפר גנים בפתח תקווה נזקקים לפעמים לשירותיו של מנעולן בכפר גנים לצורך שירותים שונים בבית, ברכב ואולי אפילו בעסק. אז אילו שירותים בעצם תוכלו לקבל? להלן רשימה של חלק מהשירותים:

פריצת מנעול פרסה - רבים מרוכבי האופניים עושים שימוש במנעול פרסה על מנת למנוע גנבות. אך מה עושים כאשר מאבדים את המפתחות או שבגלל תקלות ובלאי המנעול לא נפתח? פשוט מאוד, מתקשרים למנעולן בכפר גנים א‘.

פורץ רכבים - לא משנה איזה סוג רכב יש לכם, חדש או ישן, אתם עלולים להיקלע לבעיה אשר דורשת פורץ רכבים בפתח תקווה. זה יכול להתרחש בגלל איבודי מפתחות או סוגים שונים של תקלות. פריצת רכבים היא תחום למקצוענים ויש לפנות למנעולן בכפר גנים ב‘ על מנת לקבל שירות מקצועי של פריצת רכבים.

תיקון תיבות דואר - אם התקלקל המנעול של תיבת הדואר או שנשברה התיבה לא צריך לקנות חדשה. מנעולן בכפר גנים ג‘ מתקן אפילו תיבות דואר בבניינים משותפים.

החלפת צילינדר - ישנן סיבות שונות להחלפת צילינדר. כמובן שצילינדר מתקלקל ברור שצריך לבצע החלפת צילינדר. אך ישנם מקרים כמו מעבר לדירה שכורה שבהם גם תרצו לפנות למנעולן בכפר גנים א‘ לצורך החלפת צילינדר, כך תוכלו להיות בטוחים שלדיירים הקודמים אין את המפתחות של הדירה שלכם. לאחר שתחליפו צילינדר לא ניתן יהיה להשתמש במפתח הישן.

תיקון דלתות פנים - מנעולן בכפר גנים ב‘ מתקן עבורכם את כל הסוגים של דלתות פנים. בין אם אלו דלתות פנדור או דלתות של מותגים אחרים; דלתות צירים או דלתות הזזה. יוסי המנעולן פותר כל בעיה. אם הדלת חורקת, רועשת, לא מתפקדת או לא נפתחת - הזמינו את יוסי המנעולן.

קיצור דלתות ממ“ד - רוצים לחדש את הבית בפרקט חדש? הבעיה היא שדלת הממ“ד תואמת לגובה הרצפה הנוכחי ויש לקצר אותה. מנעולן בכפר גנים ג‘ יבצע עבורכם תיקון דלתות ממ“ד מקצועי אשר יבטיח גם את האיטום של הדלת והעמידה בתקנים, גם יהיה אסתטי וגם יתאים לפרקט החדש שלכם.

תיקון לשונית דלת תקועה - אם הלשונית שלכם תקועה בחוץ ולא מאפשרת לסגור או לפתוח את הדלת, או שאולי תקועה בפנים ולא יוצאת ממקומה, הזמינו מנעולן בכפר גנים א‘ אשר יבצע תיקון של הבעיה.

בעיה במפתח - יכולות להיות כל מיני בעיות במפתחות וכל מיני סיבות. מפתח שלא נכנס בור המנעול, מפתח שנשבר בחור המנעול, מפתח שנתקע בחור המנעול ומפתח שלא מסתובב… לכל סוג של בעיה יש פתרון, הזמינו מנעולן בכפר גנים ב‘.

אם אתם זקוקים למנעולן בכפר גנים ג‘, או כל מקום אחר בפתח תקווה, אתם כבר יודעים למי לפנות. פנו ליוסי המנעולן ותקבלו את השירות הטוב ביותר. שירות מסור 24 שעות ביממה.