יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

מנעולן בכפר חב"ד

שירותי מנעולן ופורץ מנעולים בכפר חב"ד

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

מנעולן בכפר חבד מנעולן כפר חבד police-tag
050-5757-888

מתי נזדקק למנעולן בכפר חב"ד?

תושבי כפר חב“ד היקרים זקוקים לפעמים לשירותיו של מנעולן אשר יבוא ויפתור בעיות שונות המתרחשות בדלתות ומנעולים, ואפילו בעיות ברכב. אם אתם זקוקים לשירות של מנעולן בכפר חב"ד, יש לכם אל מי לפנות - יוסי המנעולן. יוסי שלום מתאים לביצוע כל עבודות המנעולנות, זה מה שהוא למד, זה מה שהוא אוהב לעשות וזה מה שהוא עושה כבר במשך שנים. הניסיון הרב הפך אותו למומחה בתחום. יוסי גם מעניק לכם שירות של מנעולן 24 שעות ביממה ואם אתם תקועים מחוץ לבית או מחוץ לרכב, יוסי יגיע גם בארבע בבוקר אם צריך.

אילו שירותים תוכלו לקבל אצל מנעולן בכפר חב“ד?

מנעולן בכפר חב“ד יכול לספק לכם מגוון של שירותים שימושיים, להלן כמה דוגמאות לשירותיו המקצועיים:

שכפול מפתחות - זהו השירות הבסיסי ביותר שתוכלו לקבל והוא תמיד שימושי. תמיד חשוב שיהיה לכם מפתח נוסף למקרה שאחד המפתחות ילך לאיבוד, או מפתחות עבור הילדים. אך מנעולן בכפר חב“ד מבצע הרבה יותר משכפול מפתחות לבית. אצל המנעולן תוכלו לקבל גם שירות של שכפול מפתחות לרכב אשר נחשב למורכב יותר מבחינה טכנית ודורש שימוש בעזרים טכנולוגיים שונים לצורך קידוד הצ‘יפ ושכפול שלט הרכב.

התקנת עינית לדלת - גם בכפר חב“ד צריך לפעמים להיזהר לפני שפותחים את הדלת לזרים. התקנת עינית לדלת תאפשר לכם לראות מי מצלצל בפעמון ולדעת האם בטוח לפתוח את הדלת. ניתן לבצע התקנת עינית פשוטה (עין הדג) או עינית דיגיטלית אשר תאפשר לכם לראות על מסך מי נמצא בחוץ.

תיקון דלתות כניסה - מנעולן בכפר חב“ד מתקן דלתות כניסה מכל הסוגים. הבעיות השכיחות הם בדרך כלל בעיות הקשורות לצירים ודורשות כיוון של הדלת. במידה והדלת יצאה מכיוון יתכן שיש בעיות בתנועת הדלת ואף בסגירה. מנעולן יבצע כיוון של דלת הכניסה ויפתור את הבעיה. כמו כן עלולות להיווצר גם בעיות בצילינדר או במנגנון, מנעולן תמיד פותר את הכל.

פריצת רכב בכפר חב“ד - לפעמים אנו נזקקים לשירות של פריצה לרכב. למשל אם המפתחות ננעלו בטעות בתוך הרכב, או שאיבדנו את מפתחות הרכב. מנעולן בכפר חב“ד מבצע פריצת רכב מקצועית וללא גרימת נזקים. ניתן לפרוץ את כל סוגי הרכבים, אך חשוב להתאים את שיטת הפריצה לסוג הנעילה של הרכב. זוהי ממש לא עבודה לחובבנים.

תיקון דלתות פנים - דלת השירותים מתפרקת? המנעול המגנטי לא נסגר? דלת ההזזה של המרפסת בקושי זזה? פשוט מזמינים מנעולן בכפר חב“ד והוא מתקן עבורכם את כל הבעיות הללו.

וישנם עוד שירותים רבים שתוכלו לקבל אצל מנעולן בכפר חב“ד כמו פריצת דלת טרוקה; פריצת מנעול אופניים, פריצת אופנועים; התקנת מגן אצבעות לדלת; החלפת צילינדר; התקנת מנעול עליון לדלת ועוד.