יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

מנעולן בכפר שמריהו

שירותי פריצה, תיקון והחלפת מנעולים תוך 20 דקות

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

מנעולן בכפר שמריהו מנעולן כפר שמריהו police-tag
050-5757-888

מנעולן בכפר שמריהו - אמצעים שונים לבטחון

אם אתם גרים בכפר שמריהו אתם בוודאי מבינים כמה חשוב לשמור על הביטחון האישי שלכם. באזור השרון ישנם הרבה מקרים של פריצות לבתים וחשוב לנקוט באמצעים שונים לצורך שמירה על ביטחון משפחתכם. מנעולן בכפר שמריהו יכול לייעץ ולהתקין אמצעים שונים אשר יעזרו לכם לשמור על הביטחון.

מלבד השימוש בדלתות חזקות וחסינות ישנם אמצעים נוספים אשר מנעולן בכפר שמריהו יכול להתקין. הפעם נדבר על צילינדר נגד פריצה ועל מנעול כספת איטלקי.

צילינדר נגד פריצה

צילינדר נגד פריצה הוא צילינדר יקר יותר מאשר צילינדרים אחרים, אך זוהי השקעה משתלמת אשר תורמת מאוד לביטחון האישי שלכם. ישנן שיטות שונות בהן גנבים משתמשים לצורך פריצה לבתים:

פיקלים - פיקלים הם כלי עבודה עדינים אותם מחדירים לחור המנעול ובאמצעותם מדמים את פעולת המפתח ופורצים את הדלת.

קידוח - באמצעות מקדח ניתן לנטרל את הצילינדר ולפתוח את הדלת.

גנבת מפתחות - ישנן שיטות שונות בהן גנבים מצליחים לשים את ידם על המפתחות שלכם ולשכפל אותם. לצערנו הרב היו מקרים בהם אנשים שנתתם בהם אמון נתנו לגנבים לשכפל את המפתח תמורת בצע כסף.

צילינדר נגד פריצה נותן מענה לשלושת השיטות הללו. יש בו הגנה נגד קידוח ונגד שימוש בפיקלים. הוא מגיע עם כרטיס בקרת שכפול אשר אינו מאפשר לכל אחד לשכפל את המפתח. לצורך שכפול המפתח יש להזדהות ולהציג את כרטיס מגנטי מיוחד אותו מקבלים עם הצילינדר.

מנעול כספת עליון

מנעולן בכפר שמריהו יכול להתקין עבורכם מנעול כספת עליון לצורך תוספת ביטחון. מנעול זה מותקן בנוסף למנעול הקיים וכך נותן לכם ביטחון כפול. גנבים אשר רוצים לפרוץ לביתכם צריכים להתמודד עם שני מנעולים ולא אחד. זה גוזל מהם יותר זמן והזמן אינו לטובתם. כמו כן ישנה שיטת פריצה נוספת אשר נעשית בעזרת כיפוף הדלת. השימוש במנעול כספת עליון מעניק לדלת נקודת עיגון נוספת ומקשה יותר על הפורצים. להשתמש בשיטה זו.

השילוב של צילינדר נגד פריצה ומנעול כספת עליון יוצר הרתעה!

שירותים נוספים

מנעולן בכפר שמריהו יכול לעזור לכם לשדרג את הביטחון אך יש לו גם שירותים נוספים. למשל אנשים רבים פונים למנעולן בכפר שמריהו כאשר הם נזקקים לשירותי פריצה; אלו עלולים להיות שירותי פריצה לבית כמו גם שירותי פריצה לרכב. כאשר מאבדים מפתחות או כאשר ישנה תקלה טכנית במנעול אתם עלולים להזדקק לשירותי פריצה בכפר שמריהו.

עוד שירותים שתוכלו לקבל אצל מנעולן בכפר שמריהו: תיקון דלתות והחלפת פרזולים; קיצור דלתות; פריצה ותיקון כספות; תיקון שלטים ובעיות בסוייץ‘; פריצת תא מטען; תיקון תיבות דואר ועוד.

אם אתם נזקקים לשירותיו של מנעולן בכפר שמריהו, יש לכם על מי לסמוך - התקשרו ליוסי המנעולן ותקבלו שירות מקצועי ואדיב לכל סוגי הבעיות.

מתי נזדקק למנעולן בכפר שמריהו?

גרים בכפר שמריהו וצריכים שירותים של מנעולן? יוסי מנעולים הוא האיש שאליו אתם צריכים לפנות. אצל יוסי תוכלו לקבל שירותי מנעולן בכפר שמריהו לכל צורך ולכל בעיה הקשורה לדלתות ולמנעולים שלכם. בסל השירותים של יוסי תוכלו למצוא, בין היתר, את השירותים הבאים:

שדרוג מנעולים ודלתות - פריצות לבתים הן מכת מדינה וגם תושבי כפר שמריהו סובלים מפריצות וגניבות. מי שרוצה להבטיח את ביטחון משפחתו וביטחון רכושו חייב לעשות שימוש בדלתות חזקות ומנעולים מתוחכמים שקשה לפרוץ. נראה שישנו מרוץ מתמיד בין הגנבים לבין מפתחי המנעולים והדלתות. הגנבים משכללים את שיטות הפריצה וכך גם יצרני המנעולים והדלתות משפרים את מנגנוני ההגנה. אם אתם חרדים ביטחונכם פנו למנעולן בכפר שמריהו והתייעצו איתו לגבי הטכנולוגיות החדשות שיתנו לכם ביטחון.

שירותים לכספות - רבים מתושבי כפר שמריהו מחזיקים כספת בבית או בעסק. בכספות אנו מחזיקים פריטים יקרי ערך על מנת להגן עליהם מפני גניבה. אך לעתים ישנן תקלות טכניות בכספות ולא ניתן לפתוח אותם. ישנם גם מקרים בהם מאבדים מפתחות או שוכחים את הקוד הסודי. לא משנה מהי הבעיה שיש לכם עם הכספת, מנעולן בכפר שמריהו יכול להעניק לכם פתרון לבעיה. מנעולן מוסמך מכיר את סוגי הכספות השונות, מנגנוני הביטחון שלהן והוא יודע להעניק שירות של תיקונים ופריצה במידת הצורך.

פריצת רכבים - רבים מתושבי כפר שמריהו נוהגים ברכבי יוקרה. רכבים אלו מצוידים במנגנוני נעילה מתקדמים ומורכבים. במידה ויש בהם תקלות או שמאבדים את המפתחות אסור להפקיר את הרכבים לכל חובבן. פריצת רכבי יוקרה דורשת מנועלן בכפר שמריהו מקצועי אשר הוסמך לנושא ויודע כיצד לבצע את העבודה מבלי לגרום נזק. לא משנה איזה רכב יש לכם, כאשר יש בעיה בנעילה או צורך בפריצה, יוסי הוא האיש שלכם!

פריצת דלת טרוקה - לפעמים קורה שאנו יוצאים מהבית לחצר, אולי בשביל לקחת את עיתון הבוקר או כל סיבה אחרת ואז הדלת נטרקת מאחורינו. היא אמנם לא נעולה אך בכל זאת לא ניתן לפתוח אותה ללא המפתחות שנשארו בתוך הבית. גם במקרה הזה מתקשרים למנעולן בכפר שמריהו והוא יפתור לכם את הבעיה.

החלפת צילינדר - במידה ומאבדים את מפתחות הבית יש להחליף את הצילינדר. גם אם יש לכם צרור נוסף שאותו אפשר לשכפל, עדיין מומלץ לפנות למנעולן בכפר שמריהו ולבקש החלפת צילינדר. הסיבה היא שהגנבים יכולים למצוא את המפתח האבוד ולהגיע לביתכם.

יוסי מנעולן בכפר שמריהו

בכל בעיה הקשורה לדלתות ומנעולים בכפר שמריהו התקשרו ליוסי. יוסי הוא מנעולן מוסמך ומבעל אישור ממשטרת ישראל. גם אם אתם נזקקים לפורץ דלתות באמצע הלילה, אתם יכולים לסמוך על יוסי שהוא יגיע בכל שעה ויעניק לכם פתרון מלא לבעיה.

תגיות חיפוש: מנעולים בכפר שמריהו | תיקון דלת כפר שמריהו | מתקן דלתות בכפר שמריהו | פריצת כספות כפר שמריהו | פורץ דלתות כפר שמריהו | פתיחת דלתות כפר שמריהו | מנעולנים בכפר שמריהו | פורץ דלתות בכפר שמריהו | מנעולן 24 שעות בכפר שמריהו | פורץ בכפר שמריהו | פריצת מנעולים בכפר שמריהו | פורץ מנעולים בכפר שמריהו | פורץ רכבים בכפר שמריהו | פריצת מכוניות בכפר שמריהו | החלפת מנעולים בכפר שמריהו | החלפת צילינדר בכפר שמריהו | פריצת כספות בכפר שמריהו.