מנעולן יצאת צדיק 24/7

שירות הגעה תוך 20 דקות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

מנעולן בלוד יצאת צדיק

שירותי פריצה, תיקון והחלפת מנעולים תוך 20 דקות

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

מנעולן בלוד יצאת צדיק מנעולן בלוד 24 שעות police-tag
050-5757-888

מתי נזדקק למנעולן בלוד יצאת צדיק?

התקנתם פרקט חדש ועכשיו הוא מפריע לדלת הממ"ד ואתם צריכים קיצור דלת ממ"ד, או אולי יש לכם בעיה במנגנון הרב בריח ואתם זקוקים לשירותיו של מנעולן בלוד יצאת צדיק על מנת לתקן את המנגנון. יכולות להיות סיבות שונות מדוע תפנו למנעולן, מהחלפת צילינדר ועד שירותי פורץ רכבים. אבל לאיזה מנעולן לפנות?

כאשר אתם מחפשים פורץ דלתות או פורץ מנעולים אתם מצפים שיגיע אליכם איש מקצוע מוסמך, בעל ניסיון אשר יעניק פתרון מקצועי ולא ינסה לספר לכם סיפורים, לעשות תיקונים שבכלל לא צריך והכל בשביל להוציא מכם עוד כסף. אתם צריכים מנעולן בלוד יצאת צדיק אשר יעניק לכם שירות הוגן ולא ינסה לרמות אתכם.

נקודות חשובות בחיפוש פורץ דלתות ורכבים
שימו לב לנקודות הבאות כאשר אתם מחפשים מנעולן בלוד יצאת צדיק:

ניסיון – מנעולן בעל ניסיון הוא בעצם מנעולן שכבר ראה הכל, את כל סוגי המנעולים וכל סוגי הדלתות והוא כבר פתר אלפי בעיות בעבר ויש לו קהל של לקוחות מרוצים. הניסיון הוא דבר חשוב מאוד, הוא מאפשר למנעולן לזהות בקלות את הבעיה ולהעניק טיפול כירורגי על מנת לפתור את הבעיה ולא גורם לנזקים נוספים.

כלי עבודה מתאימים – העבודה של פורץ רכבים היא עבודה עדינה מאוד והיא דורשת כלי עבודה מיוחדים אשר נועדו למטרה זו. אלתור עם כלי עבודה שאינם מתאימים הוא סממן לחובבנות. כלי עבודה שאינם מתאימים, בצירוף מנעולן חובבן יביאו בהכרח לנזק נוסף יותר מאשר תועלת.

זמינות – לפעמים בחיים אתם נזקקים לפורץ דלתות בשעות לא שגרתיות. מנעול יכול להתקלקל בכל שעה משעות היממה, מפתח אפשר לאבד בכל יום מימות השנה ולכן חשוב שמנעולן בלוד יצאת צדיק תמיד יהיה זמין לענות לטלפונים של לקוחות ולהגיע ולתת שירות גם בשעות מוזרות.

אחריות – מנעולן בלוד יצאת צדיק לא מהסס לתת אחריות על העבודה. אם המנעולן ביצע החלפת מנעול בצורה מקצועית אין לו מה לפחד מלתת לכם אחריות על העבודה. אבל כאשר מדובר במנעולן חובבן הוא מודע לכך שעבודתו אינה באיכות גבוהה ולכן חושש לתת אחריות.

אישור ממשטרת ישראל – על מנת להיות שקטים ולא לחשוש שהמנעולן יעשה שימוש לרעה באמון שאתם נותנים בו, אל תתביישו לדרוש ממנו אישור מטעם משטרת ישראל. אישור זה יגרום לכם להרגיש בטוחים שעומד מולכם אדם ישר.

מנעולן מוסמך – פורץ מנעולים הוא לא מישהו שלמד מניסיון איך לפרוץ מנעולים ואיך לפרוץ רכבים. זהו איש מקצוע אשר למד בקרוס מסודר את מבנה מנגנון המנעול, כיצד להתקין אותו, כיצד לפרוץ אותו וכיצד לפתור בעיות. עבדו אך ורק עם מנעולנים מוסמכים.

יוסי מנעולים – מנעולן יצאת צדיק בלוד

יוסי המנעולן מגדיר מחדש את משמעות המילה מקצוענות. זמינות מלאה 24 שעות ביממה, שירות אמין ומהיר עם כלי עבודה מתאימים. עבודה באחריות ובמחירים הוגנים וכמובן גם אישור מטעם משטרת ישראל. בכל פעם שאתם זקוקים לשירותיו של מנעולן יצאת צדיק בלוד, התקשרו ליוסי מנעולים!

לחץ לחיוג - 7 / 24

שירותים של פורץ מנעולים בלוד

נזקקים לפורץ מנעולים בלוד? את כל שירותי המנעולנות תוכלו לקבל אצל יוסי המנעולן. יוסי מעניק שירות מסור ומקצועי לתושבי לוד והסביבה, בכל יום ובכל שעה. אם אתם זקוקים למנעולן בלוד 24 שעות יש לכם תמיד למי לפנות, יש לכם תמיד על מי לסמוך.

מתי צריך פורץ מנעולים בלוד?

כאשר אינכם יכולים לפתוח את המנעול, עליכם לפנות למנעולן בלוד. יכולות להיות סיבות שונות שבגללן לא תוכלו לפתוח את המנעול:

איבוד מפתחות - לא נעים לאבד את המפתחות, אבל כאשר זה קורה אין מה לעשות, חייבים להזמין פורץ מנעולים בלוד. במידה ואין לכם מפתח רזרבי ואין מדובר במפתח שאותו ניתן לשחזר בעזרת כרטיס מגנטי, יוסי יבצע עבורכם פריצה והחלפת צילינדר. כך תוכלו לפתוח את הדלת ללא בעיה.

נזק למפתחות - לא תמיד אנו מאבדים את המפתחות, לפעמים הם נשברים או מתעקמים ואז איננו יכולים להשתמש בהם. במקרה שכזה, בדומה לאבדן מפתחות, יש להזמין מנעולן בלוד אשר יפתור לכם את הבעיה.

מפתח תקוע במנעול - לפעמים המפתח נתקע או נשבר בתוך המנעול ואז אינכם יכולים לפתוח את הדלת. תוכלו לנסות לשמן מעט את המנעול ואולי תצליחו לשלוף את המפתח. אך במידה ותצליחו ואין לכם מפתח רזרבי, בסופו של דבר תזדקקו לעזרה של פורץ מנעולים בלוד.

מנעול מקולקל – גם כאשר יש לכם מפתח ולכאורה הכל תקין, יתכן שישנה תקלה במנעול עצמו ואינכם יכולים לפתוח את הדלת. במקרה שכזה התקשרו ליוסי המנעולן אשר יבצע פריצה והחלפת מנעול במידת הצורך.

שירותים נוספים

פורץ מנעולים בלוד הוא בעצם מנעולן וניתן לקבל אצלו שירותים רבים והוא אינו מוגבל לפריצת מנעולים ודלתות. מנעולן בלוד יכול להעניק לכם עוד מגוון שירותים כמו פריצת רכבים; תיקון בעיות בסוויץ'; פריצה לתא המטען; החלפת צילינדר; התקנת מנעול כספת עליון; התקנת ידיות בהלה; התקנת צילינדר נגד פריצה שקטה; תיקון דלתות רב בריח; תיקון דלתות פלדלת; החלפת פרזולים; תיקון כספות ועוד מגוון שירותים מקצועיים.

מנעולן בלוד – למה דווקא יוסי המנעולן

זקוקים למנעול בלוד? אל תהססו, פנו מייד ליוסי המנעולן ותקבלו את השירות הטוב ביותר. יש סיבות טובות מדוע לפנות ליוסי כאשר צריך פורץ מנעולים בלוד:

מנעולן מקצועי – יוסי הוא מנעולן מקצועי אשר למד את תחום המנעולנות והוסמך לעסוק בנושא. זוהי המשמעות האמיתית של מקצוענות.

מנעולן ישר ואמין – יושר ואמינות הם דבר מאוד חשוב כאשר צריך מנעולן בלוד; ליוסי המנעולן אישור מטעם משטרת ישראל (תעודת יושר).

מנעולן מנוסה – כאשר מחפשים פורץ מנעולים בלוד, לניסיון יש תפקיד מכריע. הניסיון מבטיח לכם עבודה איכותית וגם ביצוע מהיר של העבודה.

התקשרו עכשיו ליוסי ותקבלו שירות מקצועי של מנעולן בלוד, 24 שעות ביממה.

לחץ לחיוג - 7 / 24

מנעולן בלוד יצאת צדיק - אמצעי מיגון לבית

אתם חוזרים הביתה בשעות אחר הצהריים, בסופו של יום עבודה. אתם מתקרבים לדלת הכניסה ומכניסים את המפתחות ופתאום מגלים שהדלת בכלל לא נעולה. אתם פותחים את הדלת ושומו שמיים, בלאגן גדול בדירה… פרצו לכם לדירה! אתם מתקשים להאמין למה שאתם רואים, איך זה יכול להיות שפרצו לכם ככה במהלך שעות היום? כן… רבים חושבים שפריצות לבתים מתרחשות באישון לילה אך זה ממש לא נכון - הגנבים אף פעם לא נחים והם מנצלים כל הזדמנות בשביל לפרוץ.

לאחר שלקחתם נשימה עליכם לעשות שלושה דברים: להתקשר למשטרה, לחברת הביטוח ולמנעולן בלוד. אל תמהרו להיכנס הביתה, יתכן שהפורץ נמצא בתוך הדירה וזה עלול להיות מסוכן! חכו עד שהמשטרה תגיע.

ועכשיו הרשו לי להסביר לכם למה צריך להתקשר למנעולן יצאת צדיק בלוד אם לא נגרם לכם שום נזק למנעול. אם הפריצה לא השאירה שום סימן על הדלת זו הייתה פריצה שקטה אשר התבצעה בעזרת כלי דגדוג - השיטה המועדפת על הגנבים. מנעולן בלוד יצאת צדיק יכול להתקין לכם אמצעי מיגון לבית כנגד שיטה זו ולכן יש להזמינו על מנת למנוע פריצה חוזרת. למעשה חבל שחיכיתם שיפרצו לכם הביתה בשביל להתעורר, מוטב להקדים תרופה למכה ולהתקין אמצעי מיגון על דלת הכניסה. כך תפחיתו את הסיכויים שהגנבים יפרצו אליכם.

מנעולן בלוד - התקנת אמצעי מיגון

מנעולן בלוד מכיר את שיטות הפריצה השונות שבהם הגנבים נוהגים להשתמש והוא יכול להציע לכם שני פתרונות, או יותר נכון פתרון משולב הכולל הגנה דו שכבתית - התקנה של צילינדר נגד פריצה שקטה (סוג הפריצה שעשו לכם) והתקנת מנעול כספת עליון. חברות הביטוח ומשטרת ישראל ממליצות על התקנת אמצעים אלו אשר הוכחו כמייצרי הרתעה. הגנבים לא רוצים להסתבך וכאשר הם רואים שהפריצה מסובכת ועלולה לקחת זמן רב ולהיות רועשת הם מעדיפים לוותר ולחפש דלת קלה יותר לפריצה.

התקנת צילינדר נגד פריצה שקטה - פריצה שקטה היא פריצה המתבצעת בעזרת כלי עבודה עדינים המדמים את פעולת המפתח ובאמצעותם מסובבים את הצילינדר בקלות ובמהירות ופותחים את הדלת כאילו יש להם מפתח. מכאן ברור למה עברייני הרכוש אוהבים כל כך את השיטה הזו. נכון שזה דורש קצת מיומנות אבל תהיו בטוחים שלגנבים יש הרבה ניסיון והם יודעים כיצד לעשות זאת. צילינדר נגד פריצה שקטה הוא אינו צילינדר בעל מבנה רגיל, המבנה הפנימי שלו כולל פיתולים וגם מגנטים והכל על מנת לא לאפשר לכלי הדגדוג להצליח לפרוץ אותו. מנעולן בלוד יחליף את הצילינדר הקיים ויתקין במקומו צילינדר נגד פריצה שקטה. במידה והגנבים פרצו לביתכם באמצעות קידוח הצילינדר, בכל מקרה תצטרכו להזמין מנעולן לצורך החלפת צילינדר בלוד. מוטב להוסיף עוד קצת כסף ולהתקין צילינדר אשר מספק לכם הגנה אמיתית.

התקנת מנעול כספת עליון - התקנתו של צילינדר נגד פריצה שקטה היא אינה מספיקה ולכן כדאי להזמין מנעולן בלוד יצאת צדיק לצורך התקנת מנעול כספת עליון על מנת לקבל מענה כנגד כל שיטות הפריצה. צילינדר נגד פריצה אינו מאפשר לגנבים להשתמש בשיטת הדגדוג ואז הם מחפשים שיטות אחרות אשר יכולות להיות כיפוף הדלת תוך כדי הפעלת כוח רב או קידוח המנעול. התקנת מנעול כספת עליון מציבה בפניהם עוד מכשול. זהו מנעול תלת בריחי המקשה על כיפוף הדלת והוא גם כולל הגנה נגד קידוח. לכם שילוב שני האמצעים הוא הכרחי, כל אחד מהן נותן מענה לנקודת חולשה אחרת.

שימו לב שישנן גם פריצות המתבצעות באמצעות שכפול פיראטי. למשל גנב עשוי לארוב לאנשים בסופר, היכן שהם משאירים את צרור המפתחות עם מחזיק המפתחות בצורה של 5 ש“ח אשר תלוי על העגלה. בשנייה שאף אחד לא מסתכל הוא יעבור ויעשה הטבעת פלסטלינה ואפילו לא תדעו על זה. באמצעות הטבעת הפלסטלינה הוא יכול לשחזר את המפתח. מנעול כספת עליון כולל מפתח בעל עיצוב מיוחד המקשה על הטבעת פלסטלינה. כמו כן עצם העובדה שצריך שני מפתחות בשביל לפתוח את ביתכם הופכת את מבצע הפלסטלינה בסופר למורכב יותר עבור הגנב.

לסיכום, מנעולן בלוד מיצאת צדיק יכול לעזור לכם במניעת פריצות. רק חשוב להיות מודעים לכך שלא כל הפריצות מתבצעות באמצעות פריצת דלת הכניסה. לכן תצטרכו להגן על החלונות והמרפסות באמצעות סורגים, מערכות אזעקה, מצלמות אבטחה ואולי גם איזה רוטווילר בבית יכול לעזור.

לחץ לחיוג - 7 / 24

מנעולן בלוד 24 שעות - רשימת השירותים

יוסי המנעולן מעניק שירות מסור ומקצועי לתושבי לוד והסביבה כבר שנים רבות. יוסי מבצע את כל עבודות המנעולנות, עבודות הכוללות:

התקנה ופריצת מנעולי רתק - מנעולי רתק הם פטנט ישראלי מעולה, זהו שכלול של מנעולי האנקול. הם מתאמים מאוד לשערים ומכולות אחסון וניתן למצוא אותם בהרבה מפעלים, מחסנים ומתקנים חקלאיים, אך לא רק. אם אתם נזקקים להתקנת מנעולי רתק או אולי פריצת מנעולי רתק, זוהי עבודה למנעולן בלוד.

התקנת מנעול מגנטי תפוס/פנוי - הפתרון הטוב ביותר לדלתות פנים הוא התקנת מנעול תפוס פנוי. אם בא לכם להיפטר מהמנעולים הישנים עם המפתחות, הזמינו מנעולן להתקנת מנעול תפוס פנוי בביתכם. כמו כן תוכלו לקבל שירות של פריצת מנעול מגנטי במידת הצורך.

החלפת צילינדר - מנעולן בלוד 24 שעות יכול לבצע עבורכם החלפת צילינדר. אם התקלקל לכם הצילינדר התקשרו ליוסי המנעולן, אך צילינדר מחליפים לא רק כאשר מדובר בתקלה טכנית. גם כאשר עוברים לגור בדירה שכורה זה מומלץ מאוד לבצע החלפת צילינדר על מנת להבטיח שלאף אדם זר אין מפתחות אשר בעזרתם ניתן להיכנס לביתכם. אם לא תעשו זאת לעולם לא תהיו שקטים כאשר תצאו מהבית, תמיד תחיו בחשש. לכן מוטב לבצע החלפת צילינדר בעת כניסה לדירה חדשה.

החלפת פרזולים - רוצים להחליף את סגנון הידיות, לחדש את מראה הפרזולים או להחליף חלקים פגומים. מנעולן באזור בלוד הוא האיש המתאים לצורך החלפת פרזולים וידיות לדלתות.

כיוון דלת פלדלת - לאחר שנים של שימוש אנשים רבים נתקלים בבעיה שהדלת יוצאת מכיוון. לדלת פלדלת ישנו משקל רב ולאורך זמן הצירים יכולים להתרופף וזה גורם לסטיית הדלת לכיוון הרצפה. בעיה זו עלולה לגרום לאינספור בעיות אחרות. הדלת מתחככת עם הרצפה; תנועה קשה יותר; היא עלולה להרעיש ואתם עלולים להיתקל בבעיות בפתיחה או נעילה של הדלת. במקרה שכזה עליכם להזמין מנעולן בלוד 24 שעות אשר יבצע חיזוק של הצירים וכיוון של הדלת.

התקנת מחזיר לדלת - בעסקים רבים מקובל להתקין מחזיר שמן לדלת ולעתים גם בשערים ביתיים. מחזיר שמן הידראולי מושך את הדלת תמיד למצב סגור וזה יכול לסייע לכם לשמור על הביטחון או סתם למנוע מאוויר המזגן לצאת החוצה. מסעדות, משרדים, חנויות, בתי קפה ועסקים אחרים יכולים להזמין מנעולן בלוד לצורך התקנת מחזיק שמן לדלת. ישנם מחזירי שמן בעיצובים שונים, כולל נסתרים המוטמעים ברצפה.

שכפול/שחזור מפתחות - צריכים עוד מפתח לבת הזוג או לאחד העובדים בעסק, מנעולן מבצע עבורכם שכפול מפתחות. אם איבדתם את מפתחות הרכב ואתם נזקקים לשחזור מפתחות, מנעולן לרכב בלוד מכיר את כל השיטות לעשות זאת.

קיצור דלתות בלוד - ישנם מקרים שבהם אתם נזקקים לקיצור דלתות פנים ואפילו קיצור דלת ממ“ד. אם למשל תרצו להתקין ריצוף חדש על גבי הריצוף הקיים, בוודאי אתם מבינים שישנה בעיה עם גובה הדלת. במקרה שכזה צריך לעשות קיצור או הרמת דלת. עבודת הקיצור דורשת מנעולן בעל ניסיון, בעיקר כאשר מדובר בדלתות ממ“ד. לצורך הקיצור יש לפרק את הדלת ממקומה, לבצע קיצור אסתטי ומדויק ולאחר מכן להתקינה מחדש.

התקנת אמצעים נגד פריצה - אם אתם רוצים להגן על ביתכם מפני גנבים, מומלץ לפנות למנעולן בלוד ולהזמין התקנת צילינדר נגד פריצה שקטה ומנעול כספת עליון. אלו הם אמצעים יעילים ומרתיעים.

אם אתם נזקקים לאחד מהשירותים אשר הוזכרו, או כל שירות אחר בתחום, וחשוב לכם לקבל שירותי איכותי ומקצועי, מהיר ובמחירים זולים אתם מוזמנים להתקשר ליוסי המנעולן. אצל יוסי תקבלו שירות 24 שעות ביממה ומענה מהיר לקריאות חירום.

לחץ לחיוג - 7 / 24

איך לבחור פורץ מנעולים בלוד יצאת צדיק?

מה עושים כאשר מאבדים את מפתחות הבית? התשובה של רוב האנשים היא פשוט לשכפל את המפתחות בעזרת המפתח הרזרבי שיש לכם. אבל מה קורה כאשר אין לכם מפתח רזרבי… קצת יותר מסובך. אבל עבור פורץ מנעולים בלוד יצאת צדיק זה לא כזה מסובך, יש לו פתרון גם לבעיה הזו. כאשר אתם מאבדים את מפתחות הבית ואין לכם מפתח אותו ניתן לשכפל, פשוט התקשרו לפורץ מנעולים לוד מיצאת צדיק. פורץ המנעולים יגיע ויבצע שתי פעולות מרכזיות. הפעולה הראשונה היא פריצת הדלת על מנת לאפשר לכם גישה מיידית אל הדירה. אך במקביל פורץ מנעולים בלוד יצאת צדיק צריך להעניק לכם פתרון קבוע ולכן הוא מבצע החלפה של הצילינדר. לאחר שהצילינדר הוחלף אתם מקבלים מפתחות חדשים באמצעותם תוכלו לפתוח את הדלת.

שתי הערות חשובות לגבי החלפת צילינדר ואיבודי מפתחות. ההערה הראשונה היא לגבי מקרים שהם קיים מפתח רזרבי. במקרים אלו בהם ישנו מפתח נוסף אותו ניתן לשכפל, אנו עדיין ממליצים על החלפת צילינדר. למה בעצם? כי תמיד קיימת האפשרות שמישהו מצא את המפתחות וימצא גם את דלת ביתכם וישתמש בהם למטרות פליליות. החלפת הצילינדר מחזירה לכם את השקט הנפשי. ההערה השנייה היא לגבי החלפת הצילינדר, שימו לב שאתם מקבלים צילינדר חדש מאריזה הנפתחת לנגד עינכם, כך תוכלו להיות בטוחים שהם לא שוכפלו מראש.

פורץ מנעולים בלוד מעניק סל שירותים

פורץ מנעולים לוד מעניק לכם הרבה יותר שירותים מעבר לפריצה עצמה. למעשה המונח המדויק למקצוע הוא מנעולן ולא פורץ מנעולים. בין השירותים שהוא יכול להעניק לכם ניתן להזכיר גם את הדברים הבאים: החלפת פרזולים בדלת; קיצור דלתות ממ“ד; תיקןן דלתות פלדלת; פריצות לרכבים; פריצות ותיקון כספות; חיזוק צירים ועוד מגוון שירותים.

יוסי מנעולים - פורץ מנעולים בלוד

אם אתם נזקקים לפורץ מנעולים בלוד, אנו ממליצים על יוסי מנעולים. חשוב מאוד לעבוד עם מנעולן בעל ניסיון שיש לו גם אישור מטעם משטרת ישראל והוא מעניק שירות מסביב לשעון. מהבחינה הזו יוסי עונה על כל הקריטריונים ויש לו שנים רבות של ניסיון וים של לקוחות מרוצים.
במידה ואיבדתם את המפתחות לבית ואתם זקוקים למנעולן בלוד יצאת צדיק כנסו ללינק - מנעולן בלוד יצאת צדיק

תגיות חיפוש: מנעולים בלוד | תיקון דלת לוד | מתקן דלתות בלוד | פריצת כספות לוד | פורץ דלתות לוד | פתיחת דלתות לוד | מנעולנים בלוד | פורץ דלתות בלוד | מנעולן 24 שעות בלוד | פורץ בלוד | פריצת מנעולים בלוד | פורץ מנעולים בלוד | פורץ רכבים בלוד | פריצת מכוניות בלוד | החלפת מנעולים בלוד | החלפת צילינדר בלוד | פריצת כספות בלוד.