יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחיוג - 050-5757-888

מנעולן בלוד תוך 20 דקות

פורץ מנעולים, פורץ דלתות, פורץ רכבים, החלפת מנעולים

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

מנעולן בלוד פורץ מנעולים בלוד police-tag
שירות ייעוץ חינם
facebook

אנחנו מציעים מגוון רחב של שירותים:

  • פריצת רכבים על ידי פורץ רכבים מוסמך
  • פריצת דלתות על ידי פורץ דלתות מורשה
  • פריצת כספות על ידי פורץ כספות מומחה
  • פריצת מנעולים על ידי פורץ מנעולים מוסמך
  • התקנת מנעולים, התקנת מנעול כספת עליון, החלפת מנעולים
  • שכפול ושחזור מפתחות לכל סוגי הרכבים
  • תיקון והחלפת כל סוגי הצילינדרים ומנגנוני נעילה
  • החלפת מנגון וצילנדר: רב בריח, פלדלת, מנעול מולטילוק, מנעול ייל
לחץ לחיוג - 7 / 24

החלפת מנעולים בלוד בבית הלקוח

מתי כדאי להחליף מנעול או צילינדר לבית? כאשר אתם עוברים דירה או מאבדים את אחד המפתחות מומלץ להחליף את המנעול לדלת. כמו כן, כאשר מקבלים דירה חדשה מקבלן ו/או שוכרים דירה חדשה כדאי להחליף את המנעול של דלת הכניסה על מנת שנוכל לישון טוב יותר בלילה. חשוב להזמין מנעולן בעל תעודת הסמכה בכדי שיחליף לכם את המנעול.

פורץ מנעולים בלוד תוך 20 דקות

במידה ונקלעתם לבעיה המתייחסת למנעולים? אנחנו כאן! חברתינו תחלץ אותכם מכל בעיה - פורץ מנעולים מוסמך יגיע אליכם תוך 20 דקות! חברתינו בעלת נסיון של מעל 10 שנים, למעשה אנחנו מומחים בכל סוגי הפריצות. פריצת דלתות, פריצת מנעולים, פריצת רכבים, פריצת כספות, החלפת צילינדרים ומנעולים.

פורץ רכבים בלוד תוך 20 דקות

הרכב לא נפתח והשלט לא מגיב? המפתחות אבדו? ננעל הרכב ואתם נשארתם בחוץ? התקשרו לחברתינו 24/7 והזמינו מנעולן מוסמך שיגיע תוך 20 דקות ויחלץ אותכם במיידי. חברתינו בעלת נסיון רב בפתיחת ופריצת כל סוגי הרכבים. פתיחת הרכב נעשת על ידי מכשור חדשני. התהליך הינו מהיר מאוד וללא נזק.

פורץ דלתות בלוד תוך 20 דקות

אבדתם את המפתח? נטרקה לכם הדלת? אנחנו כאן! פורץ דלתות מקצועי חייב להיות בעל נסיון של שנים בכדי להיות מומחה בפתיחת ופריצת דלתות. במידה ונקלעתם לסיטואציה בה אתם אבדתם את המפתח או שהדלת נטרקה לכם, התקשרו אלינו ותוך 20 דקות נגיע ונחלץ אתכם במחיר ההוגן ביותר.


שירותי מנעולן בלוד

כל אחד צריך שירות של מנעולן בשלב זה או אחר של חייו או פשוט פעם בכמה זמן. אם אתם גרים בלוד חשוב תמיד שיהיה לכם בהישג יד מספר טלפון של פורץ מנעולים בלוד. וכאשר אני אומר לשמור בהישג יד אני מציע לכם לעשות כך; לשמור את מספר הטלפון בזיכרון הטלפון הנייד וגם להחזיק כרטיס ביקור בארנק. למה? ובכן מנעולן בלוד כבר ראה מקרים שאנשים נעלו את רכבם עם המפתחות והטלפון הנייד בפנים. מנעולן בלוד צריך לתת לכם חבילת שירותים מלאה של כל סוגי הפריצה והתיקונים. אין צורך לעבוד עם פורץ דלתות בלוד אשר נותן שירות אך ורק לבתים ומישהו אחר בשביל הרגע שצריך פורץ רכבים בלוד. אתם צריכים פורץ מנעולים בלוד אשר יודע לתת את כל סוגי השירותים.

ישנן סיבות שונות בגינו אנשים מחפשים פורץ מנעולים בלוד. להלן כמה דוגמאות לשירותים אותם מספק מנעולן בלוד: פורץ דלתות בלוד למקרים שבהם ננעלתם מחוץ לבית. פורץ רכבים בלוד למקרים שאבד המפתח, ננעל בפנים או כל תקלה אחרת. פריצת כספות, החלפת מנעולים, תיקוני מנעולים, החלפת צילינדרים.

למה צריך שירות 24 שעות?
כאשר עובדים עם מנעולן בלוד אתם חייבים לבחור אחד אשר מעניק שירות של 24 שעות ביממה ושבעה ימים בשבוע. הסיבה לכך היא פשוטה מאוד; אין לכם אחריות שהתקלה תתרחש בשעות עבודה סבירות. במקרים רבים אנשים ננעלים מחוץ לבית או לרכב בשעות הלילה וברגעים ממש לא נוחים. כאשר יש לכם מספר טלפון זמין של פורץ מנעולים בלוד אתם יכולים להיות רגועים. התקשרו להזמין פורץ דלתות בלוד ותוך זמן קצר הוא יגיע עם שירות לדלת הבית או הרכב.

כאשר אתם עובדים עם פורץ רכבים בלוד, אתם חייבים לעבוד עם פורץ מקצועי ואמין. פורץ מנעולים הוא לא מי שלמד בצורה חאפרית איך לפרוץ; אנשים שכאלו רק יגרמו לכם נזק נוסף. פורץ מנעולים בלוד הוא מי שלמד את הנושא בצורה מסודרת וקיבל הסמכה לנושא. כמו כן חשוב שיהיה לו אישור ממשטרת ישראל מכיוון שישנו צורך לשים קו ברור בין פריצה למטרות פליליות לבין שירותי פריצה הניתנים בנסיבות המוצדקות.