יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחיוג - 050-5757-888

פורץ מנעולים בלוד

מנעולן בלוד - תיקון והחלפת מנעולים תוך 20 דקות

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

פורץ מנעולים לוד פורץ מנעולים בלוד police-tag
שירות ייעוץ חינם

שירותי פורץ מנעולים בלוד

כל אחד צריך שירות של מנעולן בשלב זה או אחר של חייו או פשוט פעם בכמה זמן. אם אתם גרים בלוד חשוב תמיד שיהיה לכם בהישג יד מספר טלפון של פורץ מנעולים בלוד. וכאשר אני אומר לשמור בהישג יד אני מציע לכם לעשות כך; לשמור את מספר הטלפון בזיכרון הטלפון הנייד וגם להחזיק כרטיס ביקור בארנק. למה? ובכן מנעולן בלוד כבר ראה מקרים שאנשים נעלו את רכבם עם המפתחות והטלפון הנייד בפנים. מנעולן בלוד צריך לתת לכם חבילת שירותים מלאה של כל סוגי הפריצה והתיקונים. אין צורך לעבוד עם פורץ דלתות בלוד אשר נותן שירות אך ורק לבתים ומישהו אחר בשביל הרגע שצריך פורץ רכבים בלוד. אתם צריכים פורץ מנעולים בלוד אשר יודע לתת את כל סוגי השירותים.

ישנן סיבות שונות בגינו אנשים מחפשים פורץ מנעולים בלוד. להלן כמה דוגמאות לשירותים אותם מספק מנעולן בלוד: פורץ דלתות בלוד למקרים שבהם ננעלתם מחוץ לבית. פורץ רכבים בלוד למקרים שאבד המפתח, ננעל בפנים או כל תקלה אחרת. פריצת כספות, החלפת מנעולים, תיקוני מנעולים, החלפת צילינדרים.

למה צריך שירות 24 שעות?
כאשר עובדים עם מנעולן בלוד אתם חייבים לבחור אחד אשר מעניק שירות של 24 שעות ביממה ושבעה ימים בשבוע. הסיבה לכך היא פשוטה מאוד; אין לכם אחריות שהתקלה תתרחש בשעות עבודה סבירות. במקרים רבים אנשים ננעלים מחוץ לבית או לרכב בשעות הלילה וברגעים ממש לא נוחים. כאשר יש לכם מספר טלפון זמין של פורץ מנעולים בלוד אתם יכולים להיות רגועים. התקשרו להזמין פורץ דלתות בלוד ותוך זמן קצר הוא יגיע עם שירות לדלת הבית או הרכב.

כאשר אתם עובדים עם פורץ רכבים בלוד, אתם חייבים לעבוד עם פורץ מקצועי ואמין. פורץ מנעולים הוא לא מי שלמד בצורה חאפרית איך לפרוץ; אנשים שכאלו רק יגרמו לכם נזק נוסף. פורץ מנעולים בלוד הוא מי שלמד את הנושא בצורה מסודרת וקיבל הסמכה לנושא. כמו כן חשוב שיהיה לו אישור ממשטרת ישראל מכיוון שישנו צורך לשים קו ברור בין פריצה למטרות פליליות לבין שירותי פריצה הניתנים בנסיבות המוצדקות.

לחץ לחיוג - 7 / 24

פורץ מנעולים בלוד - שיטות פריצה

אצל פורץ מנעולים בלוד תוכלו לקבל שירותים שונים של פריצה ותיקון מנעולים. לחלק מהאנשים ישנה תפיסה מוטעה לגבי כל הנושא של פריצת מנעולים ולכן חשוב להבהיר - פורץ מנעולים בלוד הוא מנעולן מקצועי אשר משתמש בשיטות פריצה מקצועיות. המטרה היא לבצע פריצה ללא גרימת נזק ואם יש צורך לבצע גם את התיקון המתלווה לפריצה. למשל כאשר הדלת אינה נפתחת בגלל בעיה בצילינדר, תתבצע פריצת דלת ובמקביל החלפה של הצילינדר.

אם חשבתם שפורץ מנעולים בלוד מבצע פריצות באמצעות כלים כבדים כמו פטישים, מסורים ומקדחים אתם טועים, זה ממש לא כך. יתכנו אולי מקרים מסוימים בהם פורץ מנעולים בלוד יקדח את הצילינדר, אך רק בלית ברירה ובדרך כלל במקרים בהם הצילינדר בכל מקרה ניזוק וצריך להחליפו.

עכשיו שבהרנו את הנקודה הזו, נשאלות השאלה באילו אמצעים פורץ מנעולים בלוד כן מבצע את הפריצה. ובכן ישנן שיטות פריצה שונות בהן הוא משמש. אחת השיטות השכיחות היא שיטת הדגדוג.

שיטת הדגדוג - זוהי שיטה שכיחה מאוד מכיוון שהיא מתאימה עבור סוגים רבים של מנעולים, כולל מנעולי הרכב. למעשה במקרים רבים היא השיטה היחידה שמתאימה, כמו למשל עבור רכבים בעלי נעילת ואקום.

שיטת הדגדוג עושה שימוש בכלי עבודה מיוחדים המוכנים פיקלים. אלו הם כלים עדינים אותם פורץ מנעולים בלוד מחדיר לחור המנעול ובעדינות ומיומנות מבצע את הפריצה. באמצעות הפיקלים הוא מנסה להניע את הצילינדר בצורה הנכונה, כלומר לדמות את פעולת המפתח. פריצה בשיט הדגדוג דורשת מיומנות גבוהה, אך מנעולן מנוסה יודע לבצע אותה במהירות.

שיטת הכרית המתנפחת - שיטה זו מתאימה אך ורק עבור רכבים, אך לא כל סוגי הרכבים. רכבים בעלי נעילת ואקום יש לפרוץ אך ורק באמצעות שיטת הדגדוג. באחריותו של פורץ מנעולים בלוד לוודא האם השיטה מתאימה לסוג הרכב לפני שהוא מתחיל בעבודה. בשיטת הכרית לא עושים שימוש בפיקלים אלא משתמשים בכרית מתנפחת ומוט לשחרור הנעילה או חילוץ המפתחות במידה והם בתוך הרכב. הכרית מוחדרת בין הדלת למסגרת ואז מנפחים אותה. לחץ האוויר גורם לפתיחת מרווח קטן אליו ניתן להחדיר את המוט ולשחרר את נעילת הרכב. אין לנפח את הכרית יותר מידי על מנת לא לעקם את הדלת.

פריצת דלת טרוקה - כאשר מדובר בדלת טרוקה, פורץ מנעולים בלוד משתמש בכרטיס פלסטיק מיוחד אותו הוא מחדיר בין הדלת לבין המשקוף. זהו כרטיס דק וגמיש אשר יכול להשתחל במרווח הצר ולהפעיל את הלחץ הנדרש על מנת לדחוף את הלשונית פנימה ולפתוח את הדלת.

אלו הן שיטות הפריצה המקובלות בהן המנעולנים מרבים להשתמש. במידה ואתם נזקקים לשירותיו של פורץ מנעולים בלוד, לכל מטרה, התקשרו ליוסי המנעולנים. יוסי יגיע אליכם במהרה עם ניידת השירות ויעניק פתרון לבעיה.

לחץ לחיוג - 7 / 24

מתי נזדקק לשירותיו של פורץ מנעולים בלוד?

לפעמים בחיים נזקקים לשירותיו של פורץ מנעולים לרכב בלוד. השירותים הללו יכולים להיות כל כך חשובים ובהולים, כך שאני תמיד ממליץ להיות מוכנים מראש. אם חס וחלילה תיתקלו בתקלה לא תצטרכו להתחיל לחפש מי שיתקן, פשוט התקשרו למנעולן שאתם מכירים ושמרתם את המספר שלו בטלפון שלכם.

1. בעיות בכספת

כאשר יש לכם בעיה עם הכספת אתם נזקקים לשירותיו של פורץ מנעולים בלוד. יתכן שיש לכם כספת בעלת קומבינציה סודית ואינכם זוכרים את הקומבינציה. יתכן שזוהי כספת עם מפתח ואיבדתם את המפתח. יתכן שזוהי כספת המשלבת קומבינציה ומפתח וחסר לכם אחד מהם או שניהם ביחד. אולי קבלתם כספת בירושה ושכחו לרשום לכם את הקוד הסודי בצוואה… הכל יכול להיות, כולל סתם תקלות טכניות שאינן מאפשרות את פתיחת הכספות. במקרה הזה פורץ מנעולים בלוד יכול לבצע עבורכם פריצה של הכספת. אל תחשבו שהוא מביא איתו דינמיט ומפוצץ את הכספת… פורץ מנעולים בלוד משתמש בשיטות פריצה מיוחדות אשר אינן פוגעות בכספת ובוודאי שלא יפגעו בתכולתה.

2. בעיות בארגז האופנוע

רבים מבעלי האופנועים מתקינים ארגז אופנוע אחורי, זהו דבר שימושי מאוד. ניתן לשים בו כל מיני חפצים אישיים במהלך הנסיעה. אלו שעובדים בתור שליחים בוודאי מרבים להשתמש בארגז האופנוע ועבורם בדרך כלל ישנו ארגז אופנוע גדול במיוחד. הבעיות בארגז האופנוע יכולות להיות בעיות טכניות כמו גם סתם איבודי מפתחות. במקרה שכזה אתם יכולים להזמין פורץ מנעולי רכב בלוד והוא יתקן עבורכם את הבעיה ותוכלו להמשיך בשגרת היום. היתרון של פורץ מנעולים בלוד הוא שהוא יכול להגיע עד אליכם ולפתור את הבעיה.

3. דלת טרוקה

דלת טרוקה היא בעיה שכיחה מאוד. אצל רבים מאיתנו ישנה ידית קבועה בדלת. המשמעות של ידית קבועה היא שלא ניתן לפתוח את הדלת מבחוץ ללא מפתח. הדלת לא צריכה להיות נעולה, אך כאשר אין ידית חופשית לא ניתן לשלוט על הלשונית. לכן בכל מקרה בו יצאתם מהבית ללא המפתחות, אתם עשויים לקלוט די מהר שאין לכם מפתחות, אך לא תהיה לכם האפשרות להיכנס שוב הביתה ללא המפתחות. אם אין אף אחד בבית אשר יכול לפתוח עבורכם את הדלת, אתם בבעיה. ניתן לנסות לעשות פריצת דלת טרוקה בעצמכם, במאמרים קודמים התייחסתי לזה, אך זה לא מומלץ. בזמן שתחפשו כלי עבודה מאולתרים המנעולן כבר יכול להגיע ולבצע זאת לבד. כאשר אתם צריכים לפרוץ דלת טרוקה, פשוט הזמינו פורץ מנעולים בלוד.

4. פריצת רכבים

פורץ מנעולים לרכב בלוד מעניק לכם גם שירותי פריצה לרכב. אם אינכם יכולים לפתוח את הרכב הזמינו מנעולן. יוסי המנעולן יגיע אליכם עם ניידת השירות ויעניק לכם פתרון במקום. יוסי פורץ את כל סוגי הרכבים, כולל רכבים בעלי נעילת ואקום. כל רכב נפרץ בשיטה מקצועית המתאימה לסוג הרכב וללא גרימת נזק.

5. פריצת דלתות כניסה

חלק גדול מהמקרים בהם אנשים מזמינים פורץ מנעולים בלוד היא לצורך פריצת דלתות כניסה. מהבחינה הזו אתם יכולים לסמוך על יוסי. הוא תמיד יגיע במהירות האפשרית ויבצע פריצה ותיקון במקום. יוסי יעשה את כל המאמצים על מנת שלא תחכו הרבה זמן בחוץ.

יוסי פורץ מנעולים בלוד

במידה ונתקלתם באחת הבעיות שהוזכרו, או כל בעיה אחרת, עליכם להזמין את יוסי המנעולן. אצל יוסי תוכלו לקבל שירותי פריצה מקצועיים 24 שעות ביממה ותמיד טוב לדעת שיש על מי לסמוך במקרים של תקלות. כאשר אתם מקבלים שירות אצל יוסי אתם בעצם מקבלים שירות ממנעולן עתיר ניסיון בתחום, בעל תעודת יושר ורמה מקצועית גבוהה ביותר.