יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

מנעולן במוצאי שבת תוך 20 דקות

שירות פריצה, תיקון והחלפת מנעולים במוצ"ש

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

מנעולן במוצש מנעולן במוצאי שבת police-tag
050-5757-888

מתי נזדקק למנעולן במוצ"ש?

מוצאי שבת מסמלים את סוף השבוע, אנחנו עדיין מבלים עם המשפחות אבל גם מתחילים להתכונן ליום ראשון, לשבוע העבודה ואולי גם הלימודים וכל הפעילויות שאנו עושים במהלך השבוע. אנחנו רוצים ליהנות מחופשת סוף השבוע שלנו עד הרגע האחרון ולא להתחיל להתעסק בכל מיני כאבי ראש… הדבר האחרון שאנחנו רוצים זה להתחיל לחפש מנעולן במוצ“ש.

אבל בחיים לפעמים יש הפתעות ואין לנו ברירה לחפש מנעולן מוצאי שבת. למשל יתכן שחזרנו מטיול בצפון הארץ, ואחרי כל הנסיעות והפקקים בדרך חזרה אנו מתים להיכנס הביתה ולנוח ואז אנו מגלים שהדלת לא נפתחת וצריך להזמין פורץ שיבוא ויתקן את הבעיה; אולי בכלל גנבים ניצלו את היעדרותנו והשחיתו את המנעול שעכשיו צריך לתקן. באופן דומה אלו יכולות להיות בעיות אחרות, אפילו ברכב, אשר יחייבו אותנו להתחיל לחפש מנעולן במוצ“ש. כמו למשל להיתקע בצומת הגומא כי בטעות סגרנו את המפתח בתא המטען של הרכב….

אז מה עושים כאשר צריך מנעולן במוצאי שבת?

הדבר הראשון שיש לעשות, כבר ברגע זה, הוא לשמור את הטלפון של יוסי המנעולן בטלפון שלכם. במידה ותיתקלו בבעיה ותזדקקו למנעולן במוצאי שבת, כבר תהיה לכם דאגה אחת פחות; לא תצטרכו להתחיל לחפש אחר מנעולן ולבזבז עוד זמן יקר על חשבון זמן האיכות שלכם עם המשפחה.

במידה ויקרה משהו פשוט תרימו טלפון ליוסי המנעולן. היתרון של יוסי הוא שהוא מגיע מהר. בעצם זהו רק היתרון הראשון… לא רק שיוסי מגיע מהר הוא גם פותר את הבעיה מהר בזכות הניסיון רב השנים שיש לו.

אם אתם נזקקים למנעולן במוצ“ש התקשרו ליוסי - הוא מגיע מהר עם ניידת השירות, פותר את הבעיה ומאפשר לכם לחזור ליהנות מיתרת סוף השבוע על מנת שתנוחו ותתחילו את השבוע ברגל ימין. ולא רק במוצ“ש, יוסי זמין בכל יום ובכל שעה ומטפל בכל בעיה.

למה יוסי מנעולים?

בסיטואציות בהן אתם מתמודדים עם בעיות מהסוג שדורש מנעולן, בוודאי תרצו מישהו מוכר ובעל ניסיון; מישהו שיש לו לקוחות רבים אשר יכולים להמליץ עליו, מישהו מהסוג שרואים ביצאת צדיק. הניסיון עם קורטוב של אכפתיות הוא הסוד אשר מבטיח לכם עבודה איכותית וכמובן באחריות. בכל בעיה, יוסי מגיע במהירות ופותר את הבעיה בזריזות.

יוסי הוא מנעולן מוסמך אשר יכול לתת לכם את כל שירותי המנעולנות לבית, למשרד, לרכב ואפילו לרכבים הדו גלגליים. שירותים כמו: החלפת צילינדר בדירה שכורה; פריצת מנעול דיסק; התקנת מנעול כספת עליון; התקנת מנעול נגד פריצה; תיקון דלתות רב בריח; פריצת רכבים גו גלגליים ועוד רשימה ארוכה.