יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

מנעולן במזכרת בתיה תוך 20 דקות

פורץ מנעולים, פורץ דלתות, פורץ רכבים, החלפת מנעולים

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

מנעולן במזכרת בתיה פורץ מנעולים במזכרת בתיה police-tag
050-5757-888

מתי נזדקק למנעולן במזכרת בתיה?

מנעולן במזכרת בתיה מעניק לכם את חבילת השירותים שתמיד שומרת על הביטחון שלכם. בין שירותים אלו ניתן למנות את הדברים הבאים:

החלפת צילינדר – ישנם 3 מקרים שונים בהם צריך להחליף צילינדר. המקרה הראשון הוא כאשר מאבדים את מפתחות הבית. במקרה כזה, גם אם יש לכם מפתח נוסף, עדיין תרצו להחליף את הצילינדר מכיוון שקיים חשש שמישהו ימצא את המפתחות ויגיע לביתכם, כלומר מדובר בביטחון שלכם. גם המקרה השני קשור לביטחון והוא החלפת צילינדר במקרה שנכנסים לדירה שכורה. במקרה כזה המפתחות עברו בין ידיים של דיירים רבים והינכם מרגישים שאולי יש מישהו עם העתק של המפתחות. לכן מסיבה זו כאשר נכנסים לדירה שכורה יש להזמין מנעולן במזכרת בתיה בשביל להחליף לכם את הצילינדר. מקרה אחר יכול להיות מקרה שבו צריך להחליף את הצילינדר בגלל כשל טכני.

שדרוג דלתות ומנעולים – עליכם להיות תמיד צעד אחד קדימה, לפני הגנבים ופורצי הדירות. תחום זה תמיד הולך ומתקדם ובשוק מופיעים מנעולים ודלתות בעלי מנגנוני הגנה משופרים. חלק מהדלתות והמנעולים עושים חיים ממש קשים למי שמנסה לפרוץ והם פשוט מחפשים דלתות אחרות שאותן קל יותר לפרוץ. אם אתם רוצים להיות בטוחים חשוב לשדרג את המנעולים והדלתות בבית ולא להישאר עם מנעולים מלפני 20 שנה. מנעולן במזכרת בתיה יכול לייעץ בבחירת הדלתות והמנעולים ולבצע עבורכם את ההתקנה.

שירותים דחופים
לפעמים צריך מנעולן במזכרת בתיה עבור שירותים דחופים שאינם יכולים לחכות. למשל מקרים בהם הדלת נטרקה בשעה שיצאתם לרגע אחד מהבית ועכשיו אתם תקועים בחוץ. או מקרים יותר חמורים בהם ישנה תקלה בדלת או איבדתם את המפתחות ואין לכם איך להיכנס. במקרים כאלו אתם צריכים להזמין פורץ דלתות. אך קחו בחשבון שמקרים כאלו עלולים להתרחש כאשר חזרתם מטיול בחו"ל בשעת לילה מאוחרת או כאשר חזרתם מבילויי סוף השבוע. ולא מדובר אך ורק בדלתות הבית, לעתים ישנן בעיות דומות בדלתות הרכב ואז שוב צריך להזמין פורץ רכבים. לכן כאשר עובדים עם מנעולן במזכרת בתיה חייבים לעבוד עם מנעולן זמין המציע שירות 24 שעות ביממה. אתם אף פעם לא יודעים איפה ומתי זה יתפוס אתכם!

שירותים נוספים שתוכלו לקבל אצל מנעולן במזכרת בתיה יכולים להיות: פריצה ותיקון של כספות, תיקון דלתות ממ"ד, קיצור דלתות ממ"ד, תיקון דלתות פלדלת, כיוון דלתות, פריצה לתא המטען, תיקון בעיות בסוייץ' ועוד.

יוסי – מנעולן במזכרת בתיה
כאשר אתם צריכים את אחד משירותי הפריצה או התיקונים שהוזכרו, אל תבזבזו זמן בחיפושים אחר הזול ביותר או הרפתקאות שונות עם אנשי מקצוע מפוקפקים. התקשרו ישר ליוסי מנעולים ואל תבזבזו את זמנכם על דברים אחרים. יוסי מנעולים מציע לכם את השילוב של ידע מקצועי, ניסיון רב, ציוד מתקדם וגישה חיובית הכוללת הבנה של צורכי הלקוח.
בגלל הסמיכות לעיר רחובות אנו ממליצים ליצור קשר עם מנעולן ברחובות אשר יצא צדיק. כנסו ללינק - מנעולן ברחובות יצאת צדיק

איך לא מחפשים מנעולן במזכרת בתיה

כאשר יש לנו בעיות בבית, או ברכב, בעיות כגון דלתות שאינן נפתחות, צילינדרים שמזייפים ושאר בעיות בדלתות ומנעולים אנו מחפשים אחר מנעולן במזכרת בתיה לתיקון דלתות, החלפת מנעולים ופתרון עבור כל אחת מהבעיות איתן אנו מתמודדים. רובנו מחפשים מנעולנים בגוגל וזה בהחלט מקום טוב לחפש בו, אבל רובנו לא עושים זאת נכון. להלן כמה טעויות שאנשים עושים כאשר הם מחפשים מנעולן, אז איך לא מחפשים מנעולן במזכרת בתיה?

עיצוב אתר האינטרנט – מנעולן במזכרת בתיה לא מחפשים על פי עיצוב אתר האינטרנט. אבל לציבור ישנה נטייה לקבל החלטות בצורה שאינה רציונלית והוא בהחלט מושפע מעיצוב ומראה האתר כאשר הוא מקבל החלטות. חשוב לזכור שאיכות העיצוב של האתר אינה מעידה על מקצועיותו של המנעולן. אתר מעוצב יפה מעיד על איכות עבודתו של בונה האתרים. אם הייתם מחפשים בונה אתרם בהחלט הייתי ממליץ לכם להתרשם מהאתר, אך זהו המקרה. בהחלט יתכן מנעולן במזכרת בתיה שהוא קצת OLD SCHOOL ולא ממש חזק בתחום הקידום באינטרנט, אבל יש לו המון ידע וניסיון בתחום שלו.

מנעולן במזכרת בתיה לא מחפשים בלחץ - הטעות שרבים עושים היא חיפוש מנעולן במצבי לחץ. נשבר לכם המפתח בסוויץ‘ של הרכב בעשר בלילה ואתם לא יכולים לחזור הביתה. אתם בלחץ ומחפשים בהיסטריה מנעולן. במצב כזה אינכם מפעילים שיקול דעת נכון, אולי זה העצבים והלחץ, אולי העייפות ואולי הכל ביחד. זוהי אינה הצורה הנכונה לחפש מנעולן במזכרת בתיה, בדיוק כפי שלא מחפשים ביטוח רפואי ביום שאתם חולים. צריך להיות מוכנים מראש עם מספר טלפון של מנעולן ממזכרת בתיה. כאשר מחפשים מראש ניתן לבצע השוואות מחירים ולשאול את כל השאלות.

מנעולן לא מחפשים על פי המחיר - תמיד יש את האנשים הללו שלא רוצים לצאת פראיירים והם שמים את המחיר בתור השיקול העיקרי. איני מזלזל במחיר אך אסור להתפשר על איכות העבודה. בדיוק כפי שהיקר ביותר הוא אינו הטוב ביותר, כך תהיו בטוחים שהזול ביותר הוא לא המקצועי ביותר. מה שעולה בזול עלול לעלות לכם ביוקר. ערכו השוואות מחירים אבל אל תתפשרו על האיכויות.

מי שהצהיר על עצמו כצדיק - בעודכם גולשים באינטרנט ומחפשים אחר מנעולן במזכרת בתיה, בוודאי תשימו לב שכל מנעולן מכריז על עצמו ”מנעולן יצאת צדיק“. האם כל מי שהכריז על עצמו כצדיק הוא באמת צדיק? איני יודע. כאשר מדברים על מנעולנים מקצועיים סביר להניח שכן, אך האם שרלטן שלא למד מנעולנות יכתוב שהוא ”אינו צדיק“? בוודאי שלא… לכן אל תתרגשו מכל מי שהכריז על עצמו כצדיק. התעקשו על תעודת יושר ותעודת מנעולן.

מנעולן במזכרת בתיה – מגוון שירותים

מנעולן במזכרת בתיה הוא האיש שאליו נפנה כאשר אנו צריכים שירות של פריצת דלתות, פריצת רכבים, תיקון כספות, התקנת מנעול כספת, החלפת צילינדר ועוד מגוון שירותים. אלו הם שירותים חושבים מאוד וברור שנרצה לקבל שירות מקצועי על כל המשמעויות של המילה מקצועי. אך אתם יודעים שלפעמים מזמינים מישהו לבצע איזה תיקון בבית, מצפים לרמה מסוימת של שירות ובסוף גם מתאכזבים וגם משלמים על כך ביוקר. כמובן שנרצה להימנע ממצבים אלו, אך כיצד עושים זאת?

על מנת להימנע ממצבים שכאלו יש לבחור מנעולן במזכרת בתיה אשר עונה על מספר תנאים חשובים אשר מייד נציג עבורכם. שימו לב שחיפוש ובחירת מנעולן דורש קצת מאמץ מצידכם; למשל אם תרצו להיות בטוחים שלא עובדים עליכם במחיר תצטרכו לעשות השוואות מחירים. אך הבעיה היא שבמקרים רבים אנו נזקקים לשירותיו של מנעולן במזכרת בתניה באופן דחוף ואין לנו את הזמן להתחיל לעשות השוואות של מחירים. מסיבה זו מוטב לנצל רבע שעה של זמן פנוי ולעשות את הבדיקות על מנת לאתר מנעולן שאליו תוכלו לפנות בבוא היום כאשר תצטרכו את שירותיו.

בחירת מנעולן במזכרת בתיה

1. מנעולן מוסמך - מנעולן מוסמך הוא מנעולן בעל תעודה המעידה על לימודי המקצוע. כאשר אתם צריכים מישהו שיתקן דלת או מנעול אתם מצפים לקבל מישהו אשר למד איך מתקנים דלת ואיך מתקנים מנעול. זה בדיוק כפי שרק חשמלאי מורשה עושה תיקוני חשמל בבית, כך גם עם תיקון בעיות בתחום המנעולנות, אך ורק עם מי שהוסמך לכך!

2. מנעולן בעל תעודת יושר - בעולם שלנו תמיד חייבים להיות זהירים. זה נכון לגבי חיפוש מנעולנים במזכרת בתיה וזה נכון לגבי כל אדם אשר תביאו הביתה. במקרה של מנעולנים זהו תחום רגיש במיוחד. למנעולן ישנו ידע מקצועי רב והוא גם נחשף לפרטים רבים לגבי הדלתות והמנעולים שלכם במהלך עבודתו, לא תרצו שהמידע הזה ייפול לידיים הלא נכונות ולכן כאשר מחפשים מנעולן במזכרת בתיה חייבים לחפש מנעולן ישר. כל אחד יכול להגיד על עצמו שהוא ישר, כולל האיש הכי לא ישר שיש, אך תעודת יושר היא מסמך של משטרת ישראל המעיד על יושרו של אדם.

3. מנעולן בעל ניסיון - ניסיון הוא דבר חשוב מאוד כאשר מחפשים מנעולן במזכרת בתיה. ההבדל בין מנעולן מנוסה לחסר ניסיון מתבטא במהירות, איכות וכל חוויית השירות. למשל אם אתם נזקקים לפורץ רכבים, מנעולן חסר ניסיון עשוי להתמהמה מכיוון שאינו בטוח מהי שיטת הנעילה ואיזו שיטת פריצה מתאימה לרכב. כמו כן אם הוא משתמש בשיטת הכרית הוא עשוי לנפח אותה יתר על המידה ולגרום לעיקום הדלת או כל מיני בעיות אחרות הנובעות מחוסר ניסיונו. לאחר מכן במידה והסיבה לפריצה הייתה תקלה במנעול עלול לקחת לו זמן רב לתקן את הבעיה. לעומתו מנעולן במזכרת בתיה בעל ניסיון של שנים ממש פותר בעיות בעיניים עצומות.

4. חפשו מנעולן מהאזור - אם אתם נזקקים לפורץ מנעולים במזכרת בתיה או כל שירות של מנעולן במזכרת בתיה חשוב שתחפשו מישהו מהאזור, כלומר מישהו המתגורר באחד הישובים הסמוכים ומעניק כאן שירותים. בוודאי שאין טעם לחפש מנעולן בנהריה, ייקח לו שעות להגיע…

5. חבר באגודת המנעולנים - אם אתם רוצים מנעולן רציני כדאי להעדיף מנעולן שהוא חבר באגודת המנעולנים אשר מעודדת שירות מקצועי והקפדה על כללי האתיקה.

6. מנעולן 24 שעות - חיפוש אחר מנעולן במזכרת בתיה המעניק שירות 24 שעות ביממה הוא אחד הדברים הכי חשובים. אתם לעולם לא יודעים מתי תאבדו את המפתחות או מתי יתקלקל מנגנון הדלת. זה יכול להיות במהלך יום רגיל שיש לכם הרבה זמן פנוי, אך זה יכול להיות גם בשעות הלילה הקטנות או ביום שבת. על מנת שלא תתקעו אתם צריכים מנעולן במזכרת בתיה אשר יהיה זמין להגיע ולתת שירות בכל יום ובכל שעה.

7. סקר מחירים - חשוב להיזהר שלא יגבו מכם מחירים מוגזמים. כדאי מאוד להיות מודעים למחירים הנהוגים בענף לפני שמזמינים מנעולן במזכרת בתיה. תוכלו לעשות סקר מחירים טלפוני או לחפש מחירון מנעולן באינטרנט (רק שימו לב שמדובר במחירון עדכני ולא משהו מלפני 9 שנים). כמו תמיד יוסי המנעולן עומד לשירותם של תושבי מזכרת בתיה עם שירותי מנעולנות מקצועיים.

מנעולן במזכרת בתיה - רשימת השירותים

שכפול מפתחות - יש לכם רק מפתח אחד? אל תחכו לרגע שתאבדו אותו, פנו למנעולן במזכרת בתיה לצורך שכפול מפתחות. אם תחכו אתם עלולים לאבד את המפתח ואז תזדקקו לפריצה והחלפת צילינדר ואלו דברים אשר יעלו לכם יותר וגם עלולים להתרחש ברגעים ממש לא נוחים.

פורץ רכבים - אינכם יכולים לפתוח את הרכב, אולי המפתחות נעולים בפנים. לא משנה מה הסיבה אתם זקוקים למנעולן במזכרת בתיה לצורך ביצוע פריצת רכבים. ישנן שיטות שונות לפריצת רכבים במזכרת בתיה אך חשוב להתאים את השיטה לסוג מערכת הנעילה. בדרך כלל משתמשים בשיטת הכרית המתנפחת, אך כאשר מדובר ברכבים בעלי נעילת ואקום יש להשתמש בשיטת הדגדוג.

שחזור מפתחות לרכב - אם אין לכם מפתחות לשכפל ישנן שיטות שונות לשחזר מפתחות רכב. הן עלולות לכלול התחברות למחשב הרכב וזוהי ממש לא עבודה לחובבנים אלא רק למנעולן מוסמך, מנוסה ובעל הציוד הדרוש לביצוע עבודות מסוג זה.

פריצת דלתות כניסה - מנעולן במזכרת בתיה יבצע עבורכם פריצת דלת כניסה בכל מקרה שבו אבד המפתח או שישנה תקלה טכנית המונעת מכם להיכנס הביתה. מיותר לציין ששירותי פריצה מקצועיים כוללים גם תיקון של הבעיה, כמו למשל החלפת הצילינדר או החלפת המנעול.

פריצת דלתות פנים - דלת הפנים במשרד או בבית אינה נפתחת? מנעולן במזכרת בתיה פורץ את כל הסוגים של דלתות פנים.

התקנת מגן אצבעות לדלת - חוששים שהילדים הסקרנים ידחפו את אצבעותיהם לרווח בין הדלת למשקוף, מגן אצבעות לדלת יפתור את הבעיה. מנעולן במזכרת בתיה מתקין אמצעי בטיחות בבתים ובמוסדות חינוך בהתאם לדרישות משרד החינוך.

התקנת צילינדר נגד פריצה שקטה - אם הבנתם שעליכם להתגונן מפני פריצות ולא לסמוך על המשטרה, הזמינו מנעולן לצורך התקנת צילינדר נגד פריצה שקטה, צילינדר אשר אינו מאפשר לגנבים להשתמש בשיטת הפריצה המועדפת עליהם והופך את כל תהליך הפריצה לקשה ורועש יותר. מנעולן במזכרת בתיה יתקין עבורכם אמצעי מיגון נגד פריצה.

התקנת מנעול כספת איטלקי - ואם אנחנו מדברים על התקנת אמצעי מיגון נגד פריצה, על מנת להשלים את הצילינדר נגד פריצה שקטה וליהנות ממענה מושלם יש לבקש ממנעולן במזכרת בתיה להתקין לכם מנעול עליון לדלת. השילוב של שני אמצעים אלו מקשה מאוד על הפורצים וחברות הביטוח ממליצות על התקנת שני האמצעים הללו.

פריצת כספות - איבדתם את המפתחות או שכחתם את הקומבינציה לפתיחת הכספת? התקשרו ליוסי מנעולן במזכרת בתיה וקבלו שירות של פריצת כל סוגי הכספות.

מנעולן לרכב - מנעולן במזכרת בתיה מעניק לכם מגוון של שירותים לרכב. אם אינכם יכולים לפתוח את תא המטען, אם יש לכם בעיות בסוויץ‘, בעיות בשלט או בעיות בקודן, פנו ליוסי המנעולן ותקבלו שירותי מנעולן לרכב.

בכל בעיה יוסי המנעולן עומד לשירותכם, התקשרו עכשיו 050-5757888

מנעולנים במזכרת בתיה

אם אינכם יכולים לפתוח את דלת הרכב אתם צריכים את שירותיו של מנעולן רכב במזכרת בתיה. זה יכול להיות בגלל תקלה במנעול, איבוד מפתחות או בעיה בשלט. אך מנעולנים במזכרת בתיה מתעסקים לא רק בפריצת רכבים אלא גם בהחלפת סוויץ‘ לרכב ותיקון קודנים. אך שימו לב! לא כל אחד מוסמך להעניק שירותים לרכב וחשוב להיות זהירים בבחירה שלכם.

כאשר אתם מחפשים מנעולנים במזכרת בתיה לצורך פריצת רכב או תיקון של בעיה ברכב עליכם לוודא כי מדובר במנעולן בעל תעודת מנעולן, אישור מטעם משטרת ישראל (תעודת יושר) וניסיון של שנים במקצוע. יש הרבה מנעולנים במזכרת בתיה, אך כאשר אתם מחפשים מישהו שאפשר לסמוך עליו אל תיקחו סיכון, פנו ישר ליוסי המנעולן.

מנעולן רכב במזכרת בתיה מעניק שירותים לכל סוגי הרכבים - מזדה, הונדה, וולוו, מיציבושי, ניסאן, שברולט, פוניטיאק, טויוטה, פיאט, סיאט, פורד, שירוקי, ג‘יפ, רנו וכל סוגי הרכבים.

כיצד מנעולן רכב במזכרת בתיה פורץ רכב

ישנן שיטות שונות לפריצת רכבים. בעבר היה מקובל להשתמש בשיטת הסרגל, היום משתמשים בכרית המתנפחת או בשיטת הדגדוג. שיטת הסרגל עשתה שימוש בכלי דק דמוי סרגל מתכת אותו הכניסו בין הזגוגית למסגרת הדלת ובאמצעותו מנעולן רכב במזכרת בתיה שחרר את הנעילה. שיטה זו אינה מתאימה לרכבים היום, היא עלולה לגרום נזק לחיווט חשמלי עדין ולא משתמשים בה.

מנעולנים במזכרת בתיה משתמשים בשיטת הכרית המתנפחת או בשיטת הדגדוג. הכל תלוי בסוג מערכת הנעילה של הרכב. אם לרכב ישנה נעילת ואקום על מנעולן רכב במזכרת בתיה להשתמש בשיטת הדגדוג. שימוש בשיטת הכרית עלול לגרום נזק לרכב. זוהי אחת הסיבות מדוע חשוב להיות זהירים ולבחור בקפידה מנעולנים במזכרת בתיה. מי שאין לו את הניסיון הדרוש עלול לגרום נזק רב לרכב.

שיטת הכרית שבה משתמש מנעולן רכב במזכרת בתיה נעשית באמצעות כרית מתנפחת. הכרית מוחדרת בין הדלת לבין המסגרת ואז הוא מתחיל לנפח אותה באמצעות לחץ אוויר על מנת ליצור מרווח קטן. חשוב לנפח אותה במידה הנכונה, לא פחות ולא יותר על מנת לא לעקם את הדלת. אל תוך המרווח הוא מכניס מוט מיוחד. בעזרת המוט ניתן לשחרר את הנעילה או לחלץ את מפתחות הרכב במידה ונשארו בפנים.

שיטת הדגדוג שבה לפעמים משתמש מנעולן רכב במזכרת בתיה עושה שימוש בכלי עבודה המכונים פיקלים. אלו הם כלים עדינים המוחדרים לחור המנעול ובאמצעות משחק עדין (הדבר דורש הרבה מיומנות) המנעולן מצליח לחקות את פעולת המפתח ולפתוח את הדלת.

אם אתם נזקקים למנעולנים במזכרת בתיה, עבור פריצת רכב או עבור כל צורך אחר, אתם מוזמנים לפנות ליוסי המנעולן. אצל יוסי שלום תוכלו לקבל שירות 24 שעות ביממה. במקרה ואיבדתם את מפתחות הרכב באמצע הלילה או שיש לכם תקלה טכנית, יוסי יגיע ויבצע פריצה מקצועית במהירות.

תגיות חיפוש: מנעולים במזכרת בתיה | תיקון דלת מזכרת בתיה | מתקן דלתות במזכרת בתיה | פריצת כספות מזכרת בתיה | פורץ דלתות מזכרת בתיה | פתיחת דלתות מזכרת בתיה | מנעולנים במזכרת בתיה | פורץ דלתות במזכרת בתיה | מנעולן 24 שעות במזכרת בתיה | פורץ במזכרת בתיה | פריצת מנעולים במזכרת בתיה | פורץ מנעולים במזכרת בתיה | פורץ רכבים במזכרת בתיה | פריצת מכוניות במזכרת בתיה | החלפת מנעולים במזכרת בתיה | החלפת צילינדר במזכרת בתיה | פריצת כספות במזכרת בתיה.