יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

מנעולן במזכרת בתיה תוך 20 דקות

פורץ מנעולים, פורץ דלתות, פורץ רכבים, החלפת מנעולים

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

מנעולן במזכרת בתיה פורץ מנעולים במזכרת בתיה police-tag
050-5757-888
facebook

מנעולן במזכרת בתיה

מנעולן במזכרת בתיה מעניק לכם את חבילת השירותים שתמיד שומרת על הביטחון שלכם. בין שירותים אלו ניתן למנות את הדברים הבאים:

החלפת צילינדר – ישנם 3 מקרים שונים בהם צריך להחליף צילינדר. המקרה הראשון הוא כאשר מאבדים את מפתחות הבית. במקרה כזה, גם אם יש לכם מפתח נוסף, עדיין תרצו להחליף את הצילינדר מכיוון שקיים חשש שמישהו ימצא את המפתחות ויגיע לביתכם, כלומר מדובר בביטחון שלכם. גם המקרה השני קשור לביטחון והוא החלפת צילינדר במקרה שנכנסים לדירה שכורה. במקרה כזה המפתחות עברו בין ידיים של דיירים רבים והינכם מרגישים שאולי יש מישהו עם העתק של המפתחות. לכן מסיבה זו כאשר נכנסים לדירה שכורה יש להזמין מנעולן במזכרת בתיה בשביל להחליף לכם את הצילינדר. מקרה אחר יכול להיות מקרה שבו צריך להחליף את הצילינדר בגלל כשל טכני.

שדרוג דלתות ומנעולים – עליכם להיות תמיד צעד אחד קדימה, לפני הגנבים ופורצי הדירות. תחום זה תמיד הולך ומתקדם ובשוק מופיעים מנעולים ודלתות בעלי מנגנוני הגנה משופרים. חלק מהדלתות והמנעולים עושים חיים ממש קשים למי שמנסה לפרוץ והם פשוט מחפשים דלתות אחרות שאותן קל יותר לפרוץ. אם אתם רוצים להיות בטוחים חשוב לשדרג את המנעולים והדלתות בבית ולא להישאר עם מנעולים מלפני 20 שנה. מנעולן במזכרת בתיה יכול לייעץ בבחירת הדלתות והמנעולים ולבצע עבורכם את ההתקנה.

שירותים דחופים
לפעמים צריך מנעולן במזכרת בתיה עבור שירותים דחופים שאינם יכולים לחכות. למשל מקרים בהם הדלת נטרקה בשעה שיצאתם לרגע אחד מהבית ועכשיו אתם תקועים בחוץ. או מקרים יותר חמורים בהם ישנה תקלה בדלת או איבדתם את המפתחות ואין לכם איך להיכנס. במקרים כאלו אתם צריכים להזמין פורץ דלתות. אך קחו בחשבון שמקרים כאלו עלולים להתרחש כאשר חזרתם מטיול בחו"ל בשעת לילה מאוחרת או כאשר חזרתם מבילויי סוף השבוע. ולא מדובר אך ורק בדלתות הבית, לעתים ישנן בעיות דומות בדלתות הרכב ואז שוב צריך להזמין פורץ רכבים. לכן כאשר עובדים עם מנעולן במזכרת בתיה חייבים לעבוד עם מנעולן זמין המציע שירות 24 שעות ביממה. אתם אף פעם לא יודעים איפה ומתי זה יתפוס אתכם!

שירותים נוספים שתוכלו לקבל אצל מנעולן במזכרת בתיה יכולים להיות: פריצה ותיקון של כספות, תיקון דלתות ממ"ד, קיצור דלתות ממ"ד, תיקון דלתות פלדלת, כיוון דלתות, פריצה לתא המטען, תיקון בעיות בסוייץ' ועוד.

יוסי – מנעולן במזכרת בתיה
כאשר אתם צריכים את אחד משירותי הפריצה או התיקונים שהוזכרו, אל תבזבזו זמן בחיפושים אחר הזול ביותר או הרפתקאות שונות עם אנשי מקצוע מפוקפקים. התקשרו ישר ליוסי מנעולים ואל תבזבזו את זמנכם על דברים אחרים. יוסי מנעולים מציע לכם את השילוב של ידע מקצועי, ניסיון רב, ציוד מתקדם וגישה חיובית הכוללת הבנה של צורכי הלקוח.
בגלל הסמיכות לעיר רחובות אנו ממליצים ליצור קשר עם מנעולן ברחובות אשר יצא צדיק. כנסו ללינק - מנעולן ברחובות יצאת צדיק