יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

מנעולן במיידי תוך 20 דקות

שירותי פריצה, תיקון והחלפת מנעולים בשירות מיידי

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

מנעולן במיידי מנעולן מיידי police-tag
050-5757-888

מנעולן במיידי, באילו מקרים?

צריכים מנעולן מיידי, כלומר שיעזוב הכל ויגיע הכי מהר שאפשר. אבל מה בעצם כל כך דחוף לכם? האמת שיוסי המנעולן בהחלט מבין מה כל כך דחוף לכם. מי שראה את הסיטואציות הלא נעימות מבין למה אנשים צריכים לפעמים מנעולן במיידי.

למשל לפעמים ישנם מקרים שבהם מתחילים את הבוקר בנחת; יוצאים החוצה לקחת את העיתון; יש זמן לכוס קפה לפני שיוצאים לעבודה… אבל בדיוק ברגע הזה משהו משתבש - יצאת החוצה בלי המפתחות והדלת נטרקה ועכשיו אתה תקוע בחוץ… אולי אפילו עם פיג‘מה. אין לך איך להיכנס הביתה ועוד עשרים דקות אתה בכלל צריך להיות ברכב בדרכך לעבודה - אתה צריך מנעולן מיידי שיבוא ויפתור את הבעיה.

מקרה אחר יכול דווקא להיות קשור לרכב. למשל משפחה שנסעה לטיול בירושלים ובשלב מסוים המפתחות של הרכב הלכו לאיבוד או נשכחו באיזה מקום ועכשיו הם עומדים במגרש החנייה ולא יודעים מה לעשות. זוהי עוד דוגמה קלאסית למקרה שבו יש צורך במנועלן במיידי.

מקרים אלו בהם צריכים מנעולן במיידי יכולים להתרחש בכל יום ובכל שעה. הטיול לירושלים שבו מאבדים את המפתחות יכול להיות ביום שבת; הרגע שבו צריך פורץ דלתות יכול להיות כאשר חוזרים הביתה ב 12 בלילה… לכן חשוב לעבוד עם מנעולן המעניק שירות 24 שעות ביממה והוא באמת מנעולן מיידי.

הערה חשובה!

ישנם מקרים בהם ישנו אדם או בעל חיים לכוד ברכב נעול. אלו הם מקרים של סכנת חיים. זמן הגעה סביר של מנעולן מיידי יכול להיות 20 דקות, אבל במקרים כאלו של סכנת חיים גם עשרים דקות זה יותר מידי זמן ולכן מוטב להזמין את מכבי האש אשר להם מותר אפילו לעבור על חוקי התנועה על מנת להציל חיים.

מתי לא צריכים מנעולן במיידי?

מנעולן מעניק שירותים שונים, לא כולם מוגדרים כדחופים. למשל אם תרצו להחליף את פרזולי הדלת על מנת לתת לה מראה עדכני ויפה; או אולי תרצו לקצר את הדלת בשביל להתקין פרקט על הריצוף הקיים. אולי תרצו לעשות זאת בהקדם אבל אין ממש הבדל אם זה יהיה היום או מחר. ניתן לקבוע עם מנעולן בתיאום מראש ובמסגרת שעות העבודה אשר נוחות לכולם.

יוסי - מנעולן במיידי

אם אתם נזקקים למנעולן מיידי יש לכם על מי לסמוך - יוסי המנעולן הוא המנעולן הכי מיידי שיש. התקשרו ליוסי ותקבלו שירות שהוא מהיר ומיידי בכל המובנים של המילה. יוסי תמיד זמין ועונה מייד לשיחה; יוסי מגיע בהקדם האפשרי והכי חשוב מעניק פתרון מהיר לבעיה (כי יש לו ניסיון…). יוסי מעניק ללקוחותיו שירות מסביב לשעון, בכל יום ובכל שעה תוכלו לקבל שירות.