יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

מנעולן בנאות אפקה

שירותי פריצה, תיקון והחלפת מנעולים בשכונת אפקה

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

מנעולן בנאות אפקה מנעולן נאות אפקה police-tag
050-5757-888

שירותיו של מנעולן בנאות אפקה

אצל מנעולן בנאות אפקה תוכלו לקבל מגוון של שירותים. שירותים אשר כל אחד עשוי להזדקק להם בנקודות זמן זו או אחרת. לכן אנו גם מציעים לכם להיות מוכנים וכבר עכשיו לשמור בטלפון את המספר של יוסי המנעולן.

אצל יוסי תוכלו לקבל את כל שירותי המנעולנות, שירותים כגון:

פריצת רכבים בנאות אפקה - אחת התקלות הכי מרגיזות שיכולות להתרחש זה כאשר משהו משתבש במנעול הדלת ואינכם יכולים לפתוח את הרכב. המשמעות של זה היא שאינכם יכולים לנסוע - אתם תקועים. זה יכול לקרות בכל מקום ובכל שעה. זה יכול לקרות בשבע בבוקר כאשר אתם צריכים לצאת לעבודה; זה יכול לקרות אחר הצהריים כאשר אתם עומדים לחזור מהעבודה; זה יכול להיות באמצע היום כאשר קפצתם להביא את הילדים מהגן וזה יכול להיות בחזרה מבילוי לילי של סוף השבוע. בכל בעיה בה אינכם יכולים לפתוח את דלת הרכב או אפילו תא המטען, מנעולן בנאות אפקה עומד לשירותכם.

פריצת כספות - מנעולן בנאות אפקה מעניק שירותי פריצה שונים ובכללם גם פריצת כספות ישנן נסיבות שונות בהן אתם צריכים לפרוץ את הכספת שלכם. הסיבה הבסיסית ביותר להזמין מנעולן בנאות אפקה לצורך פריצת כספות היא כאשר אתם מאבדים את המפתח או שוכחים את הקוד הסודי. אך ישנם גם מקרים אחרים כמו למשל מי שקיבל ירושה הכוללת כספת ואין לו את הקוד הסודי. יוסי המנעולן מבצע פריצת כספות מקצועית אשר מטרתה היא להעניק לכם כספת תקינה בסיום העבודה ולא ניסור של הכספת.

פריצת דלתות כניסה - מנעולן בנאות אפקה מעניק שירותי פריצה הכוללים פריצת דלתות טרוקות ופריצת דלתות נעולות. אם בעיה כלשהי במנעול ואינכם יכולים לפתוח את הדלת עליכם להתקשר למנעולן בנאות אפקה. מכיוון שבעיות שכאלו עלולות להתרחש גם בלילה, יוסי המנעולן תמיד זמין. בכל שעה שתזמינו אותו הוא יגיע במהירות עם ניידת השירות הכוללת את כלי העבודה ויעניק לכם פתרון מהיר לבעיה.

שדרוג הביטחון - מנעולן בנאות אפקה יכול להתקין בביתכם אמצעים אשר יגבירו את הביטחון שלכם. אתם יכולים לבקש התקנת מנעול כספת עליון והתקנת צילינדר נגד פריצה. השילוב של שני אלו מעניק לכם הרבה מאוד ביטחון.

פריצת אופנועים - ישנם מקרים רבים בהם בעלי האופנועים אינם יכולים לפתוח את התא אשר מתחת למושב או את הארגז האחורי. לפעמים זה בגלל שהם בטעות נעלו את המפתחות בפנים. הזמינו מנעולן בנאות אפקה והוא יפתור לכם את הבעיה.

קיצור דלתות - לפעמים, כמו למשל כאשר מתקינים פרקט על רצפה קיימת, יש צורך בקיצור הדלת. במקרה זה אתם צריכים מנעולן בנאות אפקה אשר יוציא את הדלת ממקומה, יבצע קיצור מקצועי בצורה איכותית ויתקין אותה בחזרה.

בכל מקרה בו אתם נזקקים לשירותיו של מנעולן בנאות אפקה - התקשרו ליוסי שלום.