יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

מנעולן בנווה סביון אור יהודה

שירותי מנעולנות בשכונת נווה סביון תוך 20 דקות

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

מנעולן בנווה סביון אור יהודה מנעולן נווה סביון אור יהודה police-tag
050-5757-888

מתי נזדקק למנעולן בנווה סביון אור יהודה?

כל מי שגר, עובד או מבקר באזור נזקק למספר טלפון של מנעולן בנווה סביון. המנעולן יכול לעזור לכם בכל מיני עניינים שגרתיים והתקנות שתרצו לעשות בבית או בעסק, אך גם לתת לכם מענה חירום לכל מיני סוגים של בעיות דחופות. לכן כדאי לחפש מנעולן ולשמור את מספר הטלפון שלו כבר עכשיו. בצורה זו, כאשר יתעורר הצורך יהיה לכם למי להתקשר.

הרשו לנו להמליץ לכל מי שמחפש מנעולן נווה סביון אור יהודה, לעבוד עם יוסי שלום המנעולן. יש לכך סיבות טובות:

מנעולן מוסמך - יוסי למד את המקצוע ויש לו תעודה המסמיכה אותו לתת שירותי מנעולן בנווה סביון.

מנעולן ישר - ליוסי יש תעודת יושר, אך מעבר לזאת אינספור לקוחות מרוצים שהם העדות הכי טובה ליושרו.

מנעולן מנוסה - שנים של עבודה במקצוע העניקו ליוסי ניסיון בכל סוגי עבודות המנעולנות.

מנעולן 24 שעות ביממה - מנעולן הוא כמו רופא, חייב לענות לקריאות חירום ולטפל במקרים דחופים. אולי אין כאן סכנת חיים, אך מקרה בו אינכם יכולים להיכנס לדירתכם בארבע בבוקר הוא בהחלט מקרה דחוף הדורש טיפול מיידי.

מנעולן נווה סביון - רשימת השירותים

מנעולן נווה סביון אור יהודה מעניק מגוון של שירותים שימושים, בין השירותים השכיחים ניתן להזכיר:

שכפול מפתחות - אל תישארו עם מפתח אחד בלבד, מה תעשו אם הוא ילך לאיבוד או יינזק? פנו ליוסי המנעולן והזמינו שירות של שכפול מפתחות.

תיקון לשונית תקועה - אם לשונית הדלת נתקעה ומסרבת להיפתח גם כאשר אתם לוחצים על הידית זה יכול להיות מצב לא נעים. במצב שכזה הדלת לא תיפתח ממש כאילו אתם נעולים. התקשרו ליוסי מנעולן בנווה סביון והוא יבוא ויבצע תיקון של הלשונית.

שירות לכספות - כספות הן דבר חשוב, בהן אנו יכולים לשמור על חפצי ערך וכל דבר שנרצה להגן עליו ולמנוע אליו גישה חופשית. אבל לפעמים כספות מתקלקלות או שאנו מאבדים את המפתח. במקרה שכזה אנו זקוקים למנעולן שיעניק לנו שירות של פריצה ותיקון כספות, מקצועי ודיסקרטי.

תיקון דלתות פנדור - דלתות פנדור הן דלתות מושלמות לצורכי פנים. הן מעניקות לנו פתרון פרקטי ועיצובי. אך לפעמים מתגלות גם תקלות, אולי צירים, אולי מנעול. מנעולן נווה סביון אור יהודה יבצע עבורכם תיקון דלתות פנדור מקצועי ואיכותי.

פריצת דלת כניסה - כאשר דלת הכניסה לא נפתחת אתם חייבים להזמין מנעולן. גם אם מדובר באמצע הלילה, אתם תמיד יכולים לסמוך על יוסי המנעולן שיגיע ויבצע פריצת דלת נעולה או טרוקה.

קיצור דלתות פנים - כאשר מתקינים פרקט בבית חייבים להתאים את גובה הדלת לגובה הפרקט. יש להזמין מנעולן בנווה סביון בטרם ההתקנה על מנת שיבצע קיצור דלת פנים בצורה מדויקת ואסתטית.

מנעולן באור יהודה יכול לעזור לכם בעוד שירותים נוספים שלא הזכרנו כמו:התקנת אביזר בטיחות, התקנת אמצעים נגד פריצה, פריצת רכבים, פריצת מנעול אופניים ועוד.