יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

מנעולן בנחלת יצחק תל אביב

שירותי מנעולנות בשכונת נחלת יצחק תוך 20 דקות

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

מנעולן בנחלת יצחק תל אביב מנעולן נחלת יצחק police-tag
050-5757-888

מתי נזדקק למנעולן בנחלת יצחק תל אביב?

איבדתם את המפתחות של הבית? המפתח מסתובב בחור המנעול אבל לשונית הדלת או הבריחים תקועים? בשורה התחתונה אינכם יכולים להיכנס הביתה. נראה שאתם זקוקים דחוף למנעולן בנחלת יצחק.

ישנן הרבה סיבות לכשלים בדלתות אבל האמת שלא משנה מהי בדיוק הסיבה, את זה כבר המנעולן יבדוק. כאשר אתם מגיעים למצב שאינכם יכולים להיכנס לביתכם בגלל בעיה בדלת או במנעול יש רק אפשרות אחת שתציל אתכם - מנעולן בנחלת יצחק תל אביב. מנעולן מקצועי פורץ את כל סוגי הדלתות ומעניק את התיקון הדרוש. בסיום העבודה תקבלו דלת תקינה אשר ניתן לפתוח ולסגור ללא שום בעיה. אבל אני מדגיש שזה במצב האידאלי שבו אתם מקבלים שירות ממנעולן מקצועי (בעל הסמכה). אם תבחרו בחובבן יתכנו כמה תקלות בדרך כמו זמן המתנה ארוך ובלתי נסבל עד שיגיע אליכם; העבודה תיקח יותר מידי זמן; יישארו כמה שריטות על הדלת ובמקום להחליף צילינדר זול הוא יחליף לכם כמעט את כל הדלת…

מנעולן מקצועי - כיצד הוא פורץ?

יותר פשוט להגיד כיצד מנעולן בתל אביב שעובד גם ברחוב נחלת יצחק לא פורץ את הדלת. הוא לא משתמש בכלים כבדים לניסור או קידוח אלא מבצע עבודה שניתן להגדיר אותה ככירורגית. המטרה שלו היא לטפל בבעיה ולא לגרום לבעיות נוספות. קודם כל הוא מתחיל בזיהוי המנעול, הצילינדר ואיתור הבעיה ולאחר מכן הוא מעניק את הטיפול הנכון. לרשותו של המנעולן עומדים כלי פריצה מקצועיים אשר מיועדים למטרות אלו. בעצם יש לנו שילוב של כלי עבודה מתאימים, ידע של מנעולן אשר למד בקורס מסודר ולבסוף גם הניסיון משחק תפקיד.

פריצת דלת טרוקה

לא כל מקרי הפריצה בהם מטפל מנעולן בנחלת יצחק הם מקרים של פריצת דלת נעולה. ישנם גם מקרים שבהם מדובר בדלת טרוקה. כלומר דלת אשר אינה כוללת ידית הזזה חיצונית ונסגרה בטעות כאשר אתם נמצאים בחוץ ללא מפתח. ישנם מקרים בהם ניתן ללחוץ את הלשונית כלפי פנים באמצעות חתיכת פלסטיק (בסגנון כרטיס אשראי) אך לא תמיד יש את המרווח הדרוש על מנת לאפשר לכם לעשות זאת. כמו כן במקרים בהם ישנו מפתח בצידה הפנימי של הדלת שיטה זו לא תעבוד. לכן סביר להניח שתצטרכו להזמין את שירותיו של מנעולן בנחלת יצחק לפריצת דלת טרוקה.

שירותים לבית ולרכב

מנעולן בנחלת יצחק תל אביב הוא הרבה יותר מפורץ דלתות כניסה. לצד השירותים לבית אשר כוללים החלפת צילינדר, קיצור דלתות, תיקון דלתות ועוד, אצל המנעולן תוכלו לקבל גם מגוון של שירותים לרכב. אם למשל נתקע לכם המפתח בסוויץ‘ או נעלתם את המפתחות בתוך הרכב, עליכם לפנות למנעולן בנחלת יצחק.

מניעת פריצות בנחלת יצחק

אם אתם חוששים מפריצה לביתכם אתם מוזמנים לפנות למנעולן נחלת יצחק תל אביב ולהזמין התקנת אמצעים מיגון אשר יעזרו לכם למנוע את הפריצה הבאה. פריצות לבתים הן בעיה של ממש; הן מתקיימות בכל שעות היממה, אפילו באמצע היום והסיכויים שהגנבים יתפסו ורכושכם יוחזר הם קלושים למדי. אך אין מדובר אך ורק באבדן רכוש, פריצות לבתים גורמות נזק נפשי של ממש לכל המשפחה. התחושה שהבית שלכם אינו מוגן יוצרת חרדות ופחדים, לכן חייבים לקחת יוזמה ולפנות למנעולן בנחלת יצחק לצורך התקנת אמצעי מיגון.

כיצד מנעולן בנחלת יצחק יכול לעזור

מנעולן נחלת יצחק תל אביב יכול להתקין עבורכם שני אמצעי מיגון יעילים לדלת הכניסה. אני מדגיש שמדובר באמצעי מיגון לדלת הכניסה מכיוון שהגנבים יכולים להיכנס גם דרך חלונות ומרפסות וגם עליהם יש להגן, למשל באמצעות התקנת סורגים.

אמצעי המיגון שניתן להתקין הם מנעול כספת עליון וצילינדר נגד פריצה שקטה. חברות הביטוח ומשטרת ישראל ממליצות על התקנת אמצעים אלו. כל אחד מהם נותן מענה לבעיה אחרת, כפי שמייד אסביר, ולכן יש צורך להתקין את שניהם. אמצעים אלו מרתיעים את הגנבים והם יעדיפו לא להתעסק עם דלתות בהן מותקנים אמצעים אלו, לכן כדאי לפנות למנעולן בנחלת יצחק ולהזמין התקנת צילינדר נגד פריצה שקטה ומנעול כספת איטלקי בהקדם האפשרי

התקנת מנעול כספת איטלקי

מנעול גו‘אל הוא מנעול אותו מנעולן נחלת יצחק תל אביב מתקין על חלקה העליון של הדלת וזאת בנוסף למנעול הקיים (כבר זכיתם בשכבת הגנה נוספת). מנעול זה נותן מענה לפריצות העושות שימוש במקדחים. הוא כולל הגנה נגד קידוח ופריצתו היא רועשת וממושכת. זהו מנעול תלת בריחי המוסיף לכם בריחים נוספים ומקשה על כיפוף הדלת. כמו כן יש לו מפתח בעל עיצוב מיוחד המקשה על ביצוע הטבעות פלסטלינה. כלומר בסך הכל מנעול זה מעניק לכם 4 שכבות הגנה נוספות:

- מנעול נוסף לדלת שאותו צריך לפרוץ. - הגנה נגד כיפוף הדלת. - הגנה נגד שכפול פיראטי. - הגנה נגד קידוח

התקנת צילינדר נגד פריצה

על מנת לזכות בהגנה מרבית הזמינו מנעולן בנחלת יצחק לצורך התקנת צילינדר נגד פריצה שקטה. צילינדר זה הוא בעל מבנה מיוחד אשר אינו מאפשר לגנבים להחדיר לתוכו כלי דגדוג ולבצע פריצה שקטה כפי שהיו רוצים. כמו כן יש לו בקרת שכפול המונעת שכפול פיראטי של המפתחות. נקודת החולשה של צילינדר זה היא היכולת לקדוח אותו, זה לא דבר שפורצים רוצים לעשות, אבל ליתר ביטחון חשוב להתקין גם את מנעול הכספת האיטלקי.

אם ברצונכם להיות בטוחים ומוגנים פנו ליוסי מנעולן בנחלת יצחק והוא יבצע עבורכם התקנה מקצועית של אמצעי מיגון נגד פריצה. אנשים רבים חיים בשאננות ומתעוררים רק לאחר שפורצים לביתם, אל תעשו את הטעות הזו - פנו עכשיו למנעולן נחלת יצחק תל אביב.

מנעולנים נחלת יצחק - רשימת השירותים

כולנו יודעים שכאשר צריך מנעולן נחלת יצחק, יוסי המנעולן הוא האיש הנכון לפנות אליו. יש הרבה מנעולנים בנחלת יצחק, אבל יוסי הוא מנעולן שעונה על כל הקריטריונים החשובים:

- אישור מטעם משטרת ישראל (תעודת יושר). זה דבר חשוב מאוד כאשר צריך מנעולן בנחלת יצחק.

- תעודת מנעולן. אם אתם מזמינים מישהו לתקן לכם מנעולים נחלת יצחק, כדאי שהוא ילמד את הנושא קודם.

- מנעולן מנוסה. ליוסי שלום יש שנים רבות של ניסיון בביצוע כל עבודות המנעולנות.

אצל יוסי המנעולן תוכלו לקבל את כל שירותי המנעולנות בנחלת יצחק. זה כולל שירותים לבית, שירותים למשרדים ועסקים, מוסדות ציבור ורכבים.

רשימת השירותים

פריצת מנעולים נחלת יצחק - יוסי מנעולן נחלת יצחק מעניק לכם שירותי פריצה לכל סוגי המנעולים: מנעולי אופניים, מנעולי פרסה, מנעולי רתק, מנעולי דיסק, מנעולי שרשרת וכל סוג אחר של מנעולים.

תיקון דלתות - לפעמים אנו נתקלים בבעיות בדלתות הבית או העסק. אלו יכולות להיות בעיות בדלתות הכניסה או בעיות בדלתות הפנים. ישנם דברים רבים אשר יכולים להשתבש בדלת. אם יש לכם תקלה בדלת הזמינו את יוסי המנעולן והוא יאתר את מקור הבעיה ויעניק את הפתרון הדרוש.

התקנת מחזיר שמן לדלת - זהו שירות שעסקים רבים נזקקים לו והוא נפוץ מאוד בחנויות, בתי קפה וכו‘. עסקים רבים מתמודדים עם הבעיה שהלקוחות לא סוגרים אחריהם את הדלת וזה מעורר בעיות שונות. למשל אם יש מזגן בחנות ואנשים לא סוגרים את הדלת, החנות לא תתקרר וגם תוציאו הרבה על חשמל. מחזיר שמן לדלת הוא פתרון אשר משתמש בידיות הידראוליות המושכות את הדלת ומחזירות אותה למצבה הסגור. ישנם גם מחזירי שמן נסתרים.

תיקון מנעולים נחלת יצחק - אם יש לכם בעיה במנעולים, לא משנה מאיזה סוג, פנו למנעולן נחלת יצחק והוא יתקן לכם את המנעול.

התקנת צילינדר נגד פריצה שקטה - אם אתם רוצים ליהנות מיותר ביטחון ולא לאפשר לגנבים לפרוץ לביתכם בשיטת הפריצה השקטה, התקינו צילינדר הכולל אמצעי הגנה נגד פריצה שקטה.

התקנת מנעול ג‘ואל (מנעול כספת עליון) - אם התקנתם צילינדר נגד פריצה שקטה זהו צעד חשוב, אך זה לא מספיק. על מנת לעצור את הגנבים חברות הביטוח ממליצות על התקנת מנעול כספת איטלקי המעניק לכם שכבת הגנה נוספת.

החלפת צילינדר - אם הצילינדר מתקלקל, אם איבדתם מפתח או שעברתם לגור בדירה שכורה אתם צריכים להזמין מנעולן נחלת יצחק לצורך החלפת צילינדר. שימו לב שהחלפת מנעולים נחלת יצחק והחלפת צילינדר זה לא אותו הדבר. הצילינדר הוא חלק מסוים במנעול ורבים מהמקרים הוא מקור הבעיה. החלפת צילינדר היא מהירה וזולה יותר מאשר החלפת מנעולים נחלת יצחק.

התקנת מגן אצבעות לדלת - מנעולן נחלת יצחק עוזר לכם בדברים רבים וזה כולל גם התקנת אמצעי בטיחות. התקנת מגן אצבעות היא חובה במוסדות חינוך של ילדים קטנים, זוהי דרישה של משרד החינוך. אך אם יש לכם ילדים תוכלו להתקין זאת גם בביתכם.