יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

מנעולן בנחשונים

שירותי פריצה, תיקון והחלפת מנעולים בקיבוץ נחשונים

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

מנעולן בנחשונים מנעולן נחשונים police-tag
050-5757-888

מי צריך מנעולן בנחשונים?

מנעולן בנחשונים הוא איש מקצוע אשר יכול לעזור לכם בתחומים רבים. אליו תפנו כאשר אתם צריכים שירותי פריצה לבית או לרכב; כאשר אתם נזקקים לתיקון של דלתות; כאשר רוצים לתקן דלתות ועוד.

מנעולן בנחשונים להתקנת צילינדר נגד פריצה

אנשים רבים פונים אל מנעולן בנחשונים ומתעניינים כיצד ניתן להתגונן מפני פריצה שקטה. למי שלא יודע, פריצה שקטה היא פריצה המתבצעת על ידי גנבים באמצעות כלי עבודה מקצועיים אשר מאפשרים להם ”לדגדג“ את המנעול - זוהי פעולה במהלכה מוחדרים כלי עבודה עדינים, המדמים את המפתח, אל חור המנעול. בעזרת המיומנות הדרושה הגנבים יכולים לפרוץ את הדלת בשקט מופתי וללא שימו בכלים כבדים ומרעישים אשר מגדילים את הסיכון שהגנבים יתפסו. הפתרון של מנעולן בנחשונים כנגד פריצה שקטה הוא שימוש בצילינדר נגד פריצה שקטה - כלומר החלפת הצילינדר המיושן שלכם בצילינדר מתקדם יותר.

על מנת להתמודד עם הפריצה השקטה יצרני המנעולים פיתחו צילינדר מיוחד אשר כולל מנגנוני ביטחון אשר בזכותם לא ניתן לדגדג את המנעול. ישנם מוצרים שונים אשר פותחו למטרה זו, על ידי יצרנים בארץ ובחו“ל. אחד המוצרים המוצלחים הוא דווקא בייצור ישראלי - צילינדר MT5 של חברת מולטילוק, אך גם הצילינדרים נגד פריצה של evva, רב בריח ומוטורה נחשבים לאיכותיים ואלו רק חלקם של היצרנים אשר מציגים לנו צילינדר נגד פריצה.

כאשר מנעולן בנחשונים מתקין לכם צילינדר נגד פריצה אתם בעצם מקבלים צילינדר שבתוכו ישנם מנגנונים מיוחדים המונעים את שיטת הפריצה השקטה. בתוכו תמצאו מגנטים וגם זוויות מיוחדות אשר אינן מאפשרות את הדגדוג.

אמנם צילינדר נגד פריצה מעניק לכם הגנה נגד פריצה שקטה, אך עדיין אתם חשופים לפריצה באמצעות קידוח הצילינדר. מסיבה זו מנעולן בנחשונים ממליץ גם על התקנת מנעול כספת עליון.

מנעולן בנחשונים - פורץ דלתות

במקרים רבים אנשים פונים אל מנעולן בנחשונים לצורך פריצת דלתות, כאשר אלו יכולות להיות דלתות הבית או דלתות הרכב. הסיבות לכך יכולות להיות אבדן של המפתחות או תקלות טכניות. הדבר נכון גם לבית וגם לרכב.

כאשר אתם מזמינים מנעולן בנחשונים לצורך פריצת דלתות, הדבר הראשון שהוא צריך לעשות זה לוודא שאתם הם בעלי הזכויות על הנכס. ניתן לעשות זאת בקלות באמצעות הצגת תעודת זהות. זהו אמצעי ביטחון אשר נועד למנוע ניצול לרעה של המנעולן על ידי עבריינים. כמו כן מומלץ שאתם תוודאו שלמנעולן ישנו אישור מטעם משטרת ישראל (תעודת יושר).

יוסי שלום - מנעולן בנחשונים

נזקקים לשירותיו של מנעולן בנחשונים? פנו אל יוסי המנעולן והוא יפתור בזריזות כל בעיה. יוסי מעניק ללקוחותיו שירות 24 שעות ביממה ויגיע לפרוץ את רכבכם גם באמצע הלילה אם צריך. יוסי הוא מנעולן ותיק ומנוסה ואיתו יש לכם על מי לסמוך.