יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

מנעולן בנטעים

שירותי פריצה, תיקון והחלפת מנעולים במושב נטעים

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

מנעולן בנטעים מנעולן נטעים police-tag
050-5757-888

מי צריך מנעולן בנטעים?

מנעולן בנטעים יכול לפתור לכם הרבה בעיות ותקלות הקשורות לדלתות ומנעולים. מסיבה זו תמיד כדאי שיהיה לכם שמור בטלפון המספר של יוסי המנעולן למקרה חירום או לכל צורך שעלול להתעורר.

מנעולן בנטעים יכול לבצע עבורכם מבחר עבודות. לעתים מדובר בתיקון תקלות, לעתים מדובר בפריצות לבית או לרכב וישנן גם התקנות של ציוד. הפעם נדבר על שדרוג הביטחון האישי בעזרתו של מנעולן.

שדרוג הביטחון

זה לא סוד שפריצות לבתים הן מכת מדינה ואף אחד אינו מוגן מפני פריצת. על כל אזרח לקחת אחריות אישית עבור משפחתו ולהשתמש באמצעים הטכנולוגיים אשר עומדים לרשותו על מנת לשדרג את הביטחון האישי. לצורך כך אתם יכולים להיעזר במנעולן בנטעים אשר יתקין לכם את הטכנולוגיות אשר מספקות את ההגנה הטובה ביותר.

ההמלצה שלנו, כמו גם של חברות הביטוח, היא להתקין צילינדר נגד פריצה ומנעול כספת עליון. השילוב של שניהם מעניק לכם הגנה טובה והרתעה מול הגנבים אשר יעדיפו לחפש קרבן אחר לפריצה.

צילינדר נגד פריצה - צילינדר זה נועד לתת מענה כנגד פריצה שקטה. פריצה שקטה היא הפריצה אשר הגנבים עושים באמצעות כלי עבודה עדינים אותם הם מחדירים לחור המנעול ומדמים את פעולת המפתח. שיטה זו אינה עושה שימוש במקדחות או כלי עבודה מרעישים ולכן היא החביבה על הגנבים. צילינדר נגד פריצה כולל מגנטים ומבנה הכולל זוויות מיוחדות אשר הופכות את השיטה הזו לבתי אפשרית. הזמינו מנעולן בנטעים לצורך התקנת צילינדר נגד פריצה.

מנעול כספת עליון - מנעול כספת עליון הוא עוד מנעול רב בריחי המותקן על הדלת בנוסף על המנעול הקיים. גם אם הגנבים הצליחו לנטרל את המנעול, הם עדיין אינם יכולים לפתוח את הדלת בגלל שישנו עוד מנעול שעליהם לנטרל. מנעול כספת עליון הוא מנעול חזק אשר כולל הגנה כנגד קידוח.

השימוש בשני מנגנוני ההגנה במקביל גם מונע שיטת פריצה אחרת של עיקום הדלת באמצעות כוח. אם אתם מעוניינים בהרתעה התקשרו למנעול בנטעים והזמינו צילינדר נגד פריצה יחדיו עם מנעול כספת עליון.

שימו לב שלצילינדר נגד פריצה ישנו יתרון נוסף, הוא כולל בקרת שכפול. במקרה שרוצים לשכפל את המפתחות יש צורך בכרטיס מגנטי מיוחד. גם אם בנסיבות מסוימות נתתם, ולו באופן זמני, מפתחות לאדם אחר (למשל עוזרת הבית) הוא אינו מסוגל לשכפל את המפתחות ללא הכרטיס המגנטי.

יוסי מנעולן בנטעים

אם תרצו לשמור על בני משפחתכם וכמובן רכושכם, פנו ליוסי המנעולן והזמינו התקנת צילינדר נגד פריצה יחדיו עם מנעול כספת עליון. השילוב של שניהם יגביר את הביטחון וירתיע את הגנבים. רק מנעולן מוסמך יודע לבצע עבודה איכותית ואסתטית ולכן לא לקוחים כל חובבן לבצע עבודה זו. התקנת מנעול כספת עליון דורשת קידוח בדלת וחשוב לעשות עבודה מדויקת ואסתטית.

יוסי, מנעולן בנטעים, הוא האיש המתאים ביותר לביצוע עבודות מסוג זה. יוסי מביא לכם את השילוב הנהדר של ידע מקצועי וניסיון רב.