יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

מנעולן בנס ציונה תוך 20 דקות

פורץ מנעולים, פורץ דלתות, פורץ רכבים

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

מנעולן בנס ציונה פורץ מנעולים בנס ציונה police-tag
050-5757-888
facebook

מנעולן בנס ציונה

מנעולי הכניסה הם חלק חשוב בביטחון האישי שלכם; הם מונעים מזרים להיכנס ומאפשרים לכם לשמור על ביטחון משפחתכם ורכושכם. אבל לעיתים מתעוררות בעיות בדלתות ובמנעולים. בכל בעיה הקשורה לדלתות ומנעולים בבית, במשרד ואפילו ברכב – מנעולן בנס ציונה הוא האדם אשר יפתור לכם את הבעיה. זה יכול להיות תיקון של בעיה, שדרוג של מנעולים ודלתות לדגמים חדישים ובטוחים יותר ועוד שירותים נוספים הכוללים אפילו פריצת כספות.

השירותים של פורץ מנעולים בנס ציונה:

פריצת דלת טרוקה – לא נעים ואפילו מביך אבל האמת שיכול לקרות לכל אחד, בכל זמן ובכל מקום. יוצאים לרגע מהבית, משב רוח קל והופ הדלת נטרקת כאשר המפתחות בפנים. הפתרון – מנעולן בנס ציונה.

מנעול תקול – זה יכול להיות כתוצאה מבלאי טבעי, התקנה לא מקצועית או אפילו ניסיון פריצה אשר גרם לנזק. כאשר המנעול תקול, לא משנה מאיזו סיבה יש להזמין מנעולן על מנת לתקן אותו. במקרים רבים המנעול תקול, הוא מתפקד באופן לקוי אך עדיין ניתן לפתוח ולנעול את הדלת. אם אתם מרגישים שמשהו אינו כשורה במנעול אל תחכו לרגע שהוא יצא מכלל תפקוד, הזמינו פורץ מנעולים בנס ציונה על מנת לתקן אותו. אחרת אתם עלולים למצוא את עצמכם מחפשים אחר מנעולן באמצע הלילה, דבר אשר בסופו של דבר יעלה לכם יותר ושלא לדבר על אי הנוחות ושיבוש התכניות.

שדרוג – כל הזמן יוצאים לשוק מנעולים חדשים ומשופרים המעניקים מענה טוב יותר לביטחון האישי שלכם. במידה ויש לכם מנעול מיושן סביר להניח שהוא קל לפריצה. התייעצו עם מנעולן בנס ציונה והזמינו שדרוג של המנעול.

החלפת צילינדר – אם איבדתם את המפתחות ואין עוד מפתח לשכפל תצטרכו להזמין פורץ מנעולים בנס ציונה על מנת לפרוץ ולבצע החלפת צילינדר. אך ישנם מקרים שמחליפים גם צילינדר תקין למרות שיש לכם מפתח, הדבר מקובל בעיקר אצל מי שגר בדירות שכורות וחושש שלדיירים שגרו בבית בעבר יש מפתח.

פריצת רכבים – אם הרכב לא נפתח בגלל תקלה או שאולי איבדתם את המפתחות, פורץ מנעולים בנס ציונה הוא זה אשר יכול לפתור לכם את הבעיה.

פריצת כספות – כספות נועדו להיות קשות לפריצה ולכן כאשר אתם מאבדים את המפתחות או שוכחים את הקוד אתם בבעיה רצינית. מנעולן מקצועי מכיר את כל סוגי הכספות ויש לו את כלי העבודה הנכונים על מנת לבצע פריצת כספות.

מנעולן בנס ציונה 24/7

מדוע חשוב שהמנעולן יהיה זמין 24 שעות ביממה, כולל שבתות וחגים? הסיבה לכך היא פשוטה, תקלות עלולות להתרחש בכל שעות היממה. אם אתם רוצים לשדרג את מנעול הבית תוכלו לעשות זאת בשעות העבודה הרגילות, אך מה תעשו אם הדלת לא נפתחת כאשר חזרתם מבילוי מאוחר בלילה? לכן ברור שחייבים מנעולן המעניק שירות חירום 24 שעות ביממה, 365 ימים בשנה.