יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

מנעולן בנתב"ג תוך 20 דקות

שירותי מנעולן לרכב, תיקון ופריצה בנתב"ג

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

מנעולן בנתבג מנעולן נתבג police-tag
050-5757-888

מנעולן בנתב"ג, מתי נזדקק לו?

יתכן שהגעתם לשדה התעופה לאסוף מישהו שחזר מחו"ל. חשבתם שהכול ילך מהר אבל לא ציפיתם לכך שהמפתח יתקע בסוויץ'. אולי אתם חוזרים מחופשה בחו"ל והרכב שלכם מחכה בחנייה לטווח ארוך, אתם מתים לחזור הביתה אחרי טיסה מתישה אבל מגלים שאיבדתם את המפתחות. ואולי אתם עובדים בשדה התעופה ונעלתם את המפתחות בתוך הרכב או שהתקלקל משהו במנעול. כל אלו הן בעיות שיכול לפתור לכם מנעולן בנתב"ג. אם נתקלתם באחת מהבעיות הנ"ל, או כל בעיה אחרת הקשורה לדלתות הרכב, מנעולים, סוויץ' ושלטי הרכב – התקשרו למנעולן בנתב"ג.

שירות חירום לרכב בנתב“ג

אם נתקלתם בבעיה הזמינו מנעולן בנתב"ג, לא סתם מנעולן אלא את יוסי המנעולן. יוסי מביא איתו ידע מקצועי, ניסיון עשיר והרבה מאוד אכפתיות ומודעות לצורכי הלקוח. אצל יוסי תמיד תקבלו מענה מהיר ופתרון לכל בעיה: החלפת צילינדר ברכב; פריצה לתא המטען; החלפת מנעול לרכב; פריצת דלתות הרכב; שכפול מפתחות / שחזור מפתחות לרכב; שכפול שלטים ואימובילייזרים; פריצה לרכבים דו גלגליים ועוד.

מנעולן בנתב"ג מעניק שירות לכל סוגי הרכבים הנזקקים לפריצה ושירותי מנעולנות: סובארו, סוזוקי, לקסוס, ב.מ.וו, הונדה, מזדה, שירוקי, גיפ', מרצדס, סקודה, ניסן, איסוזו, שברלוט, קרייזלר, טויוטה, פולקסווגן, פורד, פיאט, סיאט או כל רכב אחר.

מנעולן בנתב"ג – אך ורק באישור משטרת ישראל.

כאשר אתם מזמינים או מחפשים מנעולן בנתב"ג, חשוב מאוד שזה יהיה מנעולן בעל אישור מטעם משטרת ישראל. נכון שמשטרת ישראל אינה מסמיכה מנעולנים ואינה מנפיקה להם אישורים, אך משטרת ישראל מנפיקה תעודת יושר וזה דבר חשוב מאוד כאשר מחפשים מנעולן בנתב"ג. תעודת היושר של המנעולן היא מה שיעניק לכם שקט נפשי. למנעולנים יש הרבה מאוד ידע טכני בכל הקשור למנעולים ופריצות; את הידע המקצועי הם אמורים לרתום לטובת הלקוח ולטובת הציבור ואכן רובם המוחלט נוהגים כך. אך בשוליים תמיד יתכנו חובבנים המתחזים למנעולנים מקצוענים על מנת לשאוב מידע ולעשות בו שימוש לרעה. לכן די ברור למה לפני שתעניקו לאדם זר גישה למנעולי הרכב שלכם תרצו לוודא שיש לו תעודת יושר ומטעם משטרת ישראל.

מנעולן בנתב"ג – שירות 24/7

כאשר אתם מחפשים מנעולן בנתב"ג, חשוב שזה יהיה מנעולן אשר מעניק שירות 24 שעות ביממה. אותם המצבים שכבר הזכרתי בהם מגיעים לאסוף מישהו; חוזרים מטיול בחו"ל או מסיימים משמרת בשדה התעופה, יכולים להתרחש בכל יום ובכל שעה משעות היממה. לכן חשוב שתמיד יהיה לכם מספר טלפון של מנעולן בנתב"ג המעניק שירות 24 שעות ביממה.

במידה ואתם נזקקים לשירותיו של מנעולן בנתב"ג עבור פריצת רכבים ותיקון בעיות שונות, יש לכם על מי לסמוך – יוסי המנעולן. יוסי הוא מנעולן מנוסה, בעל אישור מטעם משטרת ישראל. אצל יוסי תקבלו שירות טוב מכל הלב.