יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת מומחה

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

מנעולן בעל תעודת יושר ממשטרת ישראל

שירות פריצת מנעולים ותיקון ממנעולן בעל תעודת יושר

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

מנעולן בעל תעודת יושר ממשטרת ישראל מנעולן בעל תעודת יושר ממשטרת ישראל 24/7 police-tag
050-5757-888

מנעולן בעל תעודת יושר מהמשטרה?

כאשר יש לנו בעיות במנעולים ובדלתות אנו מזמינים מנעולן שיתקן עבורנו את הבעיות. כאשר אנו בוחרים מנעולן ישנם דברים שונים שעליהם עלינו להקפיד, אחד מהדברים שצריך להקפיד עליהם היא מנעולן בעל תעודת יושר ממשטרת ישראל. מדוע בעצם צריך מנעולן עם אישור תעודת יושר מהמשטרה ומהו אותו האישור?

משטרת ישראל אינה מנפיקה רישיונות למנעולים; כאשר אנו אומרים מנעולן באישור משטרת ישראל אנו בעצם מתכוונים למנעולן בעל תעודת יושר. כלומר מסמך רשמי של משטרת ישראל המעיד כי לאדם אין עבר פלילי. מנעולן באישור המשטרה הוא בעצם מנעולן ללא עבר פלילי.

מנעולן בעל תעודת יושר מהמשטרה - מדוע זה חשוב

ישנם שני סוגים של פריצות; הסוג הראשון של הפריצות הן אלו המתבצעות על ידי הגנבים. אלו הן פריצות שבעצם עוברות על החוק ומטרתן היא מטרת זדון. הפריצות השניות הן פריצות המתבצעות מחוסר ברירה ותוך כדי אישור של בעל הנכס או בעל הזכויות בנכס. לדוגמה כאשר אינכם יכולים להיכנס לביתכם בגלל איזו תקלה במנעול, עליכם להזמין פריצה. המנעולן מגיע ופורץ לנכס באישורכם, בעלי הזכויות בנכס. עד כאן הכל טוב ויפה, אך המשמעות של זה היא שלמנעולן ישנו ידע מקצועי רב, ידע אשר בנסיבות מסוימות יכול להיעשות בו גם שימוש לרעה. לכן כאשר אתם צריכים שירותים מסוג זה אתם חייבים לוודא שמדובר באדם ישר ואמין — רק מנעולן בעל תעודת יושר ממשטרת ישראל הוא איש ישר ללא עבר פלילי אשר אפשר לסמוך עליו.

מה שמדאיג בעבודה עם מנעולנים הוא לא רק הידע הטכני שלהם, בסופו של דבר גם גנבים יכולים ללמוד את שיטות הפריצה; מה שמדאיג באמת הוא הידע האישי לגביכם, סוג המנעולים והדלתות שיש לכם ועוד פרטים נוספים אשר ניתן לעשות בהם שימוש לרעה. מנעולן בעל תעודת יושר שאושרה על ידי המשטרה לא יעשה שימוש לרעה ורק כך תוכלו להזמין שירות מקצועי וליהנות גם משקט נפשי.

כאשר נזקקים לתיקון או פריצה של מנעולים, מנעולן בעל תעודת יושר ממשטרת ישראל הוא תנאי הכרחי, אך שימו לב שזהו לא התנאי היחידי. מלבד היותו מנעולן בעל תעודת יושר, חשוב שהוא יהיה גם מנעולן מוסמך. כלומר מנעולן אשר למד את התחום וקיבל תעודה.

מנעולן מורשה משטרת ישראל

דלת הבית אינה נפתחת ואתם זקוקים לשירותי פריצה? או שאולי איבדתם את מפתחות הרכב ואתם תקועים אי שם וזקוקים לשירות דחוף? רגע אחד לפני שאתם מזמינים מנעולן כדאי שתבדקו האם מדובר במנעולן מורשה משטרת ישראל.

לפני שנסביר למה צריך מנעולן מורשה משטרת ישראל, כדאי להדגיש נקודה חשובה. משטרת ישראל היא אינה גוף רגולטורי, היא אינה מנפיקה תעודת מנעולן ואינה מעניקה שום סוג של רישוי לעבוד במקצוע. אם כך מדוע אנו אומרים שיש צורך במנעולן מורשה משטרת ישראל? ובכן, משטרת ישראל מעניקה תעודה חשובה מאוד עבור מי שרוצה לעסוק בתחום המנעולנות - תעודת יושר. כאשר אתם מחפשים מנעולן תרצו להיות בטוחים שיש לו תעודת יושר.

מקצוע המנעולנות מעניק למי שעוסק בו כלים רבים באמצעותם הוא יכול להעניק לכם שירותים חשובים הכוללים בין היתר שירותי פריצה - פריצת רכבים, פריצת כספות, פריצת דלתות. מנעולן יודע הכל על מנעולנים ויכול לפרוץ דלתות במהירות. די ברור שהידע הרב שיש למנעולן בידיים הלא נכונות יכול להיות מסוכן. מנעולן מורשה משטרת ישראל, כלומר מנעולן עם תעודת יושר מבטיח לכם שאיש המקצוע שהזמנתם לביתכם אינו מעורב בשום דבר פלילי.

הסכנות במנעולים ומפתחות

מי שמבין במנעולים ומפתחות יכול למצוא אינספור שיטות לנצל אתכם לרעה וזו הסיבה שאנו חוזרים ואומרים אך ורק מנעולן מורשה משטרת ישראל. זהו כלל שאסור להתפשר עליו. מי שמבין במפתחות יכול למצוא שיטות להטביע את מבנה המפתח בפלסטלינה מבלי שתשימו לב ולהכין העתק לטובת הגנבים. אתם עשויים להזמין מישהו לבצע איזה תיקון או התקנה. אתם עשויים לחשוב שמדובר במנעולן מקצועי, אך בעצם מדובר בנוכל מקצועי - הוא בא לביתכם, מדבר יפה ומפתח שיחה. שואל שאלות ומסתכל ימינה ושמאלה. מה שהוא בעצם עושה זה אוסף מידע. הוא מנסה לראות אם ישנם חפצי ערך בדירה, מנסה להבין מתי אין אף אחד בבית ובוחן את אמצעי ההגנה שלכם. בלי שתשימו לב הוא יבצע שכפול של המפתח או ישתמש באיזה תרגיל וכמה שבועות אחר כך פתאום יפרצו לכם לבית.

מנעולן מקצועי מבטיח לכם שקט נפשי. אבל עליכם לגלות אחריות ולבטא שאכן מדובר במנעולן מקצועי.

איך נדע שאפשר לסמוך על המנעולן?

קודם כל עליכם לבקש לראות תעודת יושר, כך תהיו בטוחים שמדובר במנעולן מורשה משטרת ישראל. אך תעודת היושר אינה מספיקה. עליכם לוודא שהוא אכן למד את מקצוע המנעולנות ואת זה אפשר לראות אם יש לו תעודת מנעולן. אם אין לו את שניהם, גם תעודת יושר וגם תעודת מנעולן, אתם לא יכולים לסמוך עליו. אולי הוא אמין אבל הוא מבצע עבודה חובבנית, ואולי גם חובבן וגם לא אמין. אם בחרתם במנעולן מבלי לוודא שמדובר במנעולן מורשה משטרת ישראל, אחר כך אל תתלוננו.

אם אתם זקוקים למנעולן אמין, פנו ליוסי המנעולן.