יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

מנעולן בפארק המדע רחובות

שירותי מנעולנות באזור פארק המדע 24 שעות

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

מנעולן בפארק המדע מנעולן באזור פארק המדע רחובות police-tag
050-5757-888

מתי נזדקק למנעולן בפארק המדע רחובות?

פארק המדע ברחובות הוא אזור השופע בעסקים עתרי טכנולוגיה וגם מסעדות רבות. השבוע קיבלתי פניה מגברת אשר נזקקה לשירות של מנעולן באזור פארק המדע רחובות. אותה גברת נחמדה הגיעה לבלות באחת המסעדות באזור. אך כאשר היא חזרה לרכבה התרחשה תקלה בסוויץ‘ והגברת לא הצליחה להתניע את הרכב. השעה כבר הייתה מאוחרת, ולא שעה שבה ניתן למצוא חשמלאי רכב. האמת שהגברת לא הייתה מודעת לכך שמנעולן בפארק המדע יכול לפתור גם בעיות בסוויץ‘. לאחר שחיפשה באינטרנט, הגברת הזמינה מנעולן באזור פארק המדע רחובות ותוך זמן קצר הבעיה תוקנה והגברת יכלה להמשיך לדרכה.

הסיפור הזה מלמד אותנו שרבים אינם מודעים לשירותים השונים והמגוונים אשר ניתן לקבל אצל מנעולן בפארק המדע.

מנעולן בפארק המדע - רשימת השירותים

מנעולן באזור פארק המדע רחובות מעניק מגוון שירותים למגוון לקוחות. בין הלקוחות של המנעולן תוכלו למצוא גם אנשים פרטיים כמו אותה הגברת, אך גם בעלי עסקים ומשרדים באזור אשר עשויים להזדקק לשירות זה או אחר. אז אילו שירותים תוכלו לקבל?

רשימת השירותים כוללת שירותי פריצה מסוגים שונים. למשל מנעולן באזור פארק המדע רחובות יכול לפרוץ רכבים בהם יש תקלה בנעילה, או שהמפתחות אבדו או נשכחו בפנים. ולא רק דלתות הרכב, אלא גם פריצה של דלתות תא המטען. במקרים רבים אנשים מזמינים מנעולן בפארק המדע גם לפרוץ ארגז אופנוע ואפילו מנעולי אופניים. וכמובן יש כאן בפארק המדע עסקים רבים אשר לפעמים נזקקים לשירות של פריצת כספות. וכמובן בין שירותי הפריצה השכיחים ביותר ניתן להזכיר שירותי פריצה לדלתות כניסה או פריצת דלתות טרוקות.

אך מנעולן מעניק הרבה יותר משירותי פריצה, השירותים הנוספים כוללים גם : תיקון דלתות פלדלת;תיקון דלתות כניסה מכל הסוגים; תיקון דלתות פנים; תיקון דלתות הזזה;התקנת דלתות בהלה; החלפת מחזיר שמן לדלת; תיקון דלתות פנדור; שירות לכספות; התקנת אמצעי בטיחות; התקנת אמצעים נגד פריצה; החלפת צילינדר; חילוץ מפתח שבור מחור המנעול; החלפת ידיות ופרזולים; התקנת עינית לדלת; התקנת מנעול רתק ועוד.

מנעולן בפארק המדע - 24 שעות ביממה

כאשר זקוקים למנעולן באזור פארק המדע רחובות אתם מוזמנים להתקשר ליוסי שלום, או כפי שכולם מכירים אותו - יוסי המנעולן. אצל יוסי תוכלו לקבל שירות חירום של מנעולן 24 שעות ביממה. זה דבר חשוב מאוד מכיוון שלפעמים אתם עלולים להיתקל בבעיות כמו שנתקלה הגברת, או בעיות אחרות הדורשות פתרון דחוף, בכל שעה משעות היממה. יש בעיות שלא ניתן להשאיר ללא מענה ולכן חייבים מנעולן בפארק המדע אשר יכול להעניק שירות באופן מיידי.

אצל יוסי תוכלו לקבל שירות סופר מקצועי וסופר רציני. כל עבודה מבוצעת בצורה מוקפדת לשביעות רצון הלקוח. אצל יוסי תוכלו לקבל גם מחירים משתלמים ואחריות על העבודה. כאשר זקוקים למנעולן באזור רחובות ונס ציונה מתקשרים ליוסי.