יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

מנעולן בפלמחים תוך 20 דקות

שירות פריצת מנעולים ורכבים בפלמחים ראשון לציון

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

מנעולן פלמחים מנעולן בפלמחים 24/7 police-tag
050-5757-888

מתי נזדקק למנעולן בפלמחים?

כאשר מאבדים את מפתחות הבית זה יכול להיות אירוע ממש לא נעים. לפעמים זה לא סיפור גדול, איבדתם את מפתחות הבית ולבת הזוג שאיתכם יש עוד מפתחות. אבל לפעמים אין עוד מפתחות או שהם בתוך הבית. במקרים כאלו פשוט מתקשרים למנעולן בפלמחים.

מנעולן בפלמחים מסביר מה עושים בעת איבוד מפתחות: במקרים שבהם מאבדים את מפתחות הבית חשוב להבחין בין שני מקרים. האם מדובר בצילינדר רגיל או צילינדר בעל בקרת שכפול. כאשר מדובר בצילינדר בעל בקרת שכפול תמיד ניתן לשחזר את המפתח, גם אם לא קיים מפתח אחר אותו ניתן לשכפל. בשביל לעשות זאת יש לפנות למרכזי השכפול מטעם היצרן ולשחזר את המפתח באמצעות הצגת הכרטיס המגנטי האישי.

במקרה שמדובר בצילינדר רגיל (צילינדר ללא בקרת שכפול), ואין עוד מפתח אותו ניתן לשכפל, יש צורך בהחלפת הצילינדר. החלפת הצילינדר תאפשר לכם לפתוח את המנעול באמצעות מפתח חדש. להחלפת הצילינדר יש יתרון נוסף; גם במקרה שמישהו ימצא את המפתח שאבד, הוא עדיין לא יוכל לעשות בו שימוש מכיוון שהחלפתם את הצילינדר. לכן במקרים שבהם מאבדים מפתחות, גם אם קיימת בקרת שכפול, כדאי לשקול להזמין מנעולן בפלמחים, לבצע החלפת צילינדר על מנת להיות יותר בטוחים.

מנעולן בפלמחים - כיצד מתבצעת החלפת צילינדר?

החלפת צילינדר היא פעולה מהירה ופשוטה עבור מנעולן בפלמחים. אולי לכל צילינדר יש את הטריק שלו, אך בסופו של דבר מנעולן מיומן מכיר את כל השיטות. על מנת לבצע החלפת צילינדר יש צורך שהדלת תהיה במצב פתוח. לכן במצבים בהם מאבדים מפתחות ויש צורך בהחלפת צילינדר, קודם כל יש צורך לפרוץ את הדלת.
לצורך פריצה דלתות והחלפת צילינדרים, חשוב לחפש מנעולן בראשון לציון שנותן שירות בחוף פלמחים בעל תעודת מנעולן ואישור מטעם משטרת ישראל. חשוב לכם שהמנעולן יבצע עבודה מקצועית, על כל המשמעויות שלה, ואלו הן שתי דרישות חובה עבור מנעולן מקצועי.

מנעולן בפלמחים - שירותים נוספים

מנעולן בפלמחים מעניק לכם הרבה יותר משירותי החלפת צילינדר ופריצת דלתות. מנעולן בפלמחים מעניק לכם חבילת שירותים שלמה העונה על כל צורך הקשור לדלתות ומנעולים. תמיד חשוב להכיר מנעולן אמין ומקצועי אשר יוכל לעזור לכם במקרים שבהם תיתקלו באיזו בעיה. השירותים של מנעולן בפלמחים כוללים: פריצת רכבים מכל הסוגים; התקנת ידיות בהלה; קיצור דלתות ממ“ד; תיקון בעיות בסוויץ‘; החלפת מנעול תיבת דואר; פריצת ארגז אופנוע; התקנת מנעול ג’ואל ועוד שירותים רבים.

כאשר אתם נזקקים לשירותיו של מנעולן בפלמחים, פנו ליוסי המנעולן. אצל יוסי תוכלו ליהנות מכל שירותי המנעולנות הניתנים במהירות וביעילות, 24 שעות ביממה. כאשר אתם נתקלים בבעיה דחופה, אל תחשבו פעמיים ואל תסתכלו בשעון - התקשרו ליוסי ותקבלו את השירות שדורש לכם בכל שעה. יוסי - מנעולן בפלמחים שעליו אפשר לסמוך.

מנעולן בפלמחים - רשימת השירותים

אם אתם זקוקים לשירותיו המקצועיים של מנעולן בפלמחים אתם תמיד יכולים להזמין את שירותיו של יוסי המנעולן. הניסיון הרב והגישה האכפתית של יוסי יבטיחו לכם עבודה איכותית ושביעות רצון. אצל יוסי תוכלו לקבל שירות מסור בכל שעות היממה. להלן רשימה של כמה מהשירותים שתכולו לקבל אצל יוסי:

שירותי מנעולנות בפלמחים

התקנת מנעול כספת עליון וצילינדר נגד פריצה - מנעולן בפלמחים יתקין עבורכם אמצעי מיגון אשר ישמרו על הבית שלכם מפני הגנבים. אם פרצו לאחד הבתים של השכנים אתם בטח לחוצים ולא ישנים בלילה. אל תחכו שיפרצו אליכם בשביל להתעורר, הזמינו מנעולן לצורך התקנת אמצעי מיגון. צילינדר נגד פריצה שקטה ומנעול כספת עליון יעניקו לדלת הכניסה שלכם את המיגון הטוב ביותר. חברות הביטוח ממליצות על התקנתם מכיוון שהן יודעות שרוב הסיכויים הם שהגנבים פשוט יחפשו קרבן אחר ברגע שיראו שיש לכם את האמצעים הללו.

תיקון תיבות דואר - הדלת של תיבת הדואר נפולה? איבדתם את המפתחות או שהמנעול פשוט התקלקל? לא צריך להחליף את כל התיבה, מנעולן בפלמחים מעניק לכם גם שירות של תיקון תיבות דואר.

החלפת צילינדר בפלמחים - אם נכנסתם לבית חדש או עברתם לגור בדירה שכורה הזמינו מנעולן בפלמחים לצורך החלפת צילינדר. כמובן שגם אם הצילינדר התקלקל, אין לכם ברירה ועליכם להזמין מנעולן לצורך החלפתו. בכל בעיה שיש לכם עם הצילינדר יוסי המנעולן הוא האיש שעליו אפשר לסמוך.

פורץ רכבים בפלמחים - אם אינכם יכולים להיכנס לרכב שלכם; אם יש בעיה בפתיחת תא המטען; בעיה בקודן או בשלט או בעיה בסוויץ‘, הזמינו פורץ רכבים בפלמחים. יוסי המנעולן מעניק לכם שירותי פריצה מקצועיים, באחריות וללא גרימת נזק. פריצת רכבים היא עבודה למקצוענים בלבד.

התקנת מגן אצבעות - אם יש לכם ילדים קטנים בבית או שמדובר במועדון הקיבוץ, כיתת לימוד או כל מקום שבו שוהים ילדים, כדאי לכם להתקין מגן אצבעות לדלת. לא רק שכדאי, עבור מוסדות לימוד זה נעשה בכפוף להנחיות משרד החינוך. יוסי מנעולן בפלמחים יבצע עבורכם התקנת מגן אצבעות אשר ימנע פציעות לא נעימות.

תיקון ופריצת כספות - אם יש צורך בפריצת כספות או כל שירות תיקונים אחר עבור הכספת, אתם מוזמנים לפנות ליוסי המנעולן. אצל יוסי תקבלו שירות מקצועי וכמובן תוך הקפדה על דיסקרטיות מלאה. יוסי מתקן את כל סוגי הכספות, בבית ובמשרד.

פריצת דלת כניסה - רבות מהקריאות למנעולן בפלמחים הן לצורך פריצת דלת כניסה. בסופי השבוע אנשים נוהגים לצאת לבלות וישנם מקרים רבים בהם אנשים מאבדים את המפתחות ונזקקים לשירות של פריצת דלת. כמו כן תקלות טכניות עלולות להופיע בכל יום ובכל שעה. במידה ואתם נזקקים לפריצת דלת כניסה את כבר יודעים לפנות ליוסי המנעולן.

פריצת דלת טרוקה - להבדיל ממקרים של פריצת דלת נעולה, לפעמים יש צורך בפריצת דלת טרוקה. תהליך אשר נחשב לפשוט ומהיר יותר, אבל עדיין ברוב המקרים הוא דורש איש מקצוע.

תיקון דלתות פנים - דלתות הפנים תקועות, חורקות, לא ננעלות, מרעישות או עושות בעיות, פשוט מתקשרים ליוסי והוא יגיע ויתקן את כל סוגי דלתות הפנים.

התקנת מנעול רתק - אם יש צורך בהתקנה בריתוך של מנעול רתק במחסן, בשער או במכולת האחסון, התקשרו ליוסי המנעולן וקבלו שירות.

יוסי מנעולן בפלמחים 24 שעות

בכל סוג של בעיה בה אתם נתקלים, בדלתות ובמנעולים אתם תמיד יכולים לסמוך על יוסי. אצל יוסי המנעולן תקבלו שירות 24 שעות ביממה וזמינות מלאה לתקן כל בעיה דחופה. אם אתם במצוקה, קחו נשימה עמוקה, יוסי כבר מגיע לפתור את הבעיה.