יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

מנעולן בפ"ת תוך 20 דקות

פורץ מנעולים, פורץ דלתות, פורץ רכבים

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

מנעולן בפת בפת מנעולן police-tag
050-5757-888

מנעולן בפ"ת – שירות שכל אחד צריך

כל אחד ואחת מכם עשוי להזדקק לשירותיו של מנעולן פ"ת באחד מן הימים. נעולן פת הוא האיש שמטפל בכל הבעיות אשר קשורות לדלתות ולמנעולים, גם בבית, גם ברכב, גם במשרד או בכל מקום אחר שבו ישנן דלתות ומנעולים בעייתיים. מנעולן בפת מעניק שירותים רבים, כאשר השירותים השכיחים ביותר הם החלפת צילינדר, תיקונים ופריצה.

שירותיו של מנעולן פ"ת

פריצת דלתות נעולות או טרוקות – אחת מקריאות השירות השכיחות ביותר היא בקשה לפריצת דלתות. לעתים אנו נזקקים לפריצה של דלת הבית שלנו. זה יכול לקרות כאשר איבדנו את המפתחות או שנגרם למפתחות נזק כלשהו, אך לא רק איבוד מפתחות. הרבה פעמים אנשים מזמינים מנעולן בפת בעקבות דלת תקולה אשר אינה נפתחת ולפעמים אנו מגלים שזוהי תוצאה של ניסיון פריצה פלילי אשר גרם נזק לדלת. ישנם גם מקרים לא נעימים בהם יוצאים לשנייה מהבית והדלת נטרקת כאשר המפתחות בפנים. לא משנה מהי הסיבה, מהו הגורם לבעיה, תמיד מנעולן פת הוא האיש אשר יפתור לכם כל בעיה הקשורה לפריצת דלתות.

החלפת צילינדר – במקרים רבים מנעולן בפ"ת צריך להחליף צילינדר. לפעמים זה נעשה בהמשך ישיר לעבודת הפריצה; למשל כאשר איבדתם את המפתחות על המנעולן קודם כל לפרוץ את הדלת ולאחר מכן להחליף את הצילינדר על מנת לתת לכם פתרון קבוע לבעיה. עבור מנעולן בפת החלפת צילינדר היא פעולה פשוטה והיא אינה יקרה.

החלפת מנעול – לעתים ישנה בעיה חמורה יותר בדלתות הדורשת מנעולן פ"ת לצורך תיקון או החלפת מנעול. ישנם גם מקרים בהם לקוחות מזמינים מנעולן בפת לצורך שדרוג המנעול. זה קורה במקרים שיש להם מנעול מיושן אותו קל לפרוץ והם מעוניינים במנעול יותר מתקדם ויותר בטיחותי.

חשוב לציין שמנעולן פת אינו מתעסק אך ורק בדלתות ומנעולים של דלתות הכניסה לבית. מנעולן בפ"ת פותר כל בעיה הקשורה לכל סוג של דלת ולכל סוג של מנעול. אלו יכולות להיות גם דלתות פנים, דלתות הרכב ותא המטען ואפילו כספות ומנעולים לאופנועים.

מנעולן בפ"ת – יוסי מנעולים

אם נתקלתם בבעיה הדומה לבעיות שהוזכרו, או כל בעיה אחרת הקשורה לדלתות ומנעולים פנו אלינו. אנו יכולים לתת לתושבי פתח תקווה כל שירות נדרש, מפריצת דלתות ועד קיצור דלתות ממ"ד ותיקון סוויץ' ברכב. יוסי מנעולים מעניק שירות מקצועי ואמין ומאחורי שנים של ניסיון ואלפי לקוחות מרוצים. כאשר מזמינים מנעולן בפת חשוב להזמין מנעולן מוסמך ובעל אישור מטעם משטרת ישראל – ליוסי מנעולים יש את ההסמכה, הניסיון וכל האישורים הדרושים אשר יבטיחו לכם שקט נפשי. כמו כן אצלנו תוכלו לקבל שירותי פריצה 24 שעות ביממה עבור אותם הרגעים הלא נעימים שבהם אתם נתקלים בבעיה הדורשת טיפול מיידי בשעות חריגות ובימי שבת וחג.