יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

מנעולן בצפון תל אביב תוך 20 דקות

שירותי פריצה, תיקון והחלפת מנעולים 24 שעות ביממה

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

מנעולן בצפון תל אביב מנעולנים בצפון תל אביב police-tag
050-5757-888

באילו מצבים נזדקק למנעולן בצפון תל אביב?

יוסי מעניק שירותי מנעולן בצפון תל אביב, עבור דירות ועסקים הנזקקים לשירותי פריצה, תיקונים והתקנות של דלתות ומנעולים. יוסי מעניק שירות מסור ואכפתי וברמה המקצועית הגבוהה ביותר. אפילו אם תהיה לכם בעיה בשלוש בלילה, תהיו בטוחים שניתן לסמוך על יוסי.

מנעולן בצפון תל אביב - מניעת פריצות

רבים מתושבי צפון תל אביב מתלוננים על פריצות ועל גניבות רכוש. במקרה שפרצו לכם הביתה או לרכב כמובן שעליכם להגיש תלונה במשטרת ישראל. מעבר ליכולתה המוגבלת של המשטרה לפתור את הבעיה, עדיין אינכם רוצים להגיע למצב זה - מניעה של פריצות היא הדבר הכי חשוב. לכם מומלץ לפנות למנעולן בצפון תל אביב על מנת לוודא שמנעולי הבית והדלתות שיש לכם בהחלט יכולים לספק מענה לאיומים של איום. אל תשכחו שהגנבים משתכללים כל הזמן ומנעולים ודלתות שהיו טובים לפני 20 שנה נחשבים היום לקלים לפריצה. מנעולנים בצפון תל אביב הם המומחים לנושא הזה, איתם ניתן להתייעץ ואתם יכולים לשדרג את המנעולים והדלתות במידת הצורך. למשל אם אתם חוששים שקל לפרוץ לביתכם, ניתן להוסיף לדלת מנעול כספת עליון ובכך לצמצם את סיכויי הפריצה.

מנעולנים בצפון תל אביב - תיקון תקלות

מנעולים, גם אם מדובר במנעולים מאיכות גבוהה, עשויים להתקלקל כתוצאה מבלאי טבעי. מנעול טוב הוא מנעול שבממוצע מחזיק יותר זמן ממנעולים אחרים ובממוצע יש בו פחות תקלות, אך תקלות עדיין אפשריות. כאשר מתרחשות תקלות במנעולים, הזמינו מנעולן בצפון תל אביב על מנת לפתור עבורכם את הבעיה. שימו לב שלפעמים יש לכם בעיות שמנעולן יכול לפתור, אך אינכם מודעים לכך; לדוגמה אם הדלת לא נסגרת טוב, למרות שהמנעול תקין, זוהי בעיה שמנעולן יודע איך לתקן. יכולות להיות סיבות שונות בגינן הדלת אינה נסגרת בקלות, כמו למשל תזוזה של הצירים או התנפחות טבעית של עץ המשקוף כתוצאה מהלחות והזמן. אם תזמינו מנעולנים בצפון תל אביב הם יוכלו לזהות את מקור הבעיה ולהעניק את הטיפול הנכון שיפתור את הבעיה לצמיתות, ואף לתת לכם אחריות על עבודתם. עשו לכם כלל ברור - בעיות במנעולים ודלתות הן אינן עבודה לאנשי תחזוקה כלליים, אלא למנעולן בצפון תל אביב אשר עבר הסמכה.
נתקעתם וזקוקים לשירות בדרום תל אביב? כנסו ללינק - מנעולן בדרום תל אביב

שירותיו של מנעולן בצפון תל אביב

תושבי צפון תל אביב, האנשים העובדים באזור וכל מי שמבקר שם עשוי להזדקק לשירותיו של מנעולן ברגע זה או אחר. להלן סקירה קצרה של חלק מהשירותים שאתם עשויים להיזקק להם:

שירות לכספות - לרבים ישנה כספת בבית וכספת במשרד. ישנם סוגים שונים של כספות אך בשורה התחתונה כל הכספות הן מערכות אשר נועדו לתת ביטחון ולשמור על חפצי ערך או חפצים שרוצים למנוע מאחרים גישה אליהם (לדוגמה נשקים או מסמכים עסקיים סודיים). הכספות כוללות מנגנוני נעילה מורכבים אשר מקשים על מי שאינו מורשה לפתוח אותן. אך ישנם גם מקרים בהם בעל הכספת אינו יכול לפתוח אותה והוא נזקק לשירותיו של מנעולן בצפון תל אביב אשר יבצע עבורו פריצת כספות. זה יכול להיות כאשר מאבדים מפתח, שוכחים קוד סודי ואפילו ראיתי מקרים של אנשים אשר ירשו תכולת דירה אשר כללה כספת ולא ידעו איך לפתוח אותה. מנעולן בצפון תל אביב פורץ כל כספת בלי בעיה כאשר הדגש הוא על שמירת שמישותה של הכספת והימנעות מפגיעה בתכולתה במהלך תהליך הפריצה. יוסי מנעולן בצפון תל אביב יבצע עבורכם פריצת כספות בבית הלקוח תוך כדי שמירת דיסקרטיות מלאה לגבי תכולת הכספת. כמו כן מנעולן מבצע עבורכם שירותי תיקון לכספות.

פריצות מסוגים שונים - מנעולן בצפון תל אביב עוסק בכל סוגי הפריצה. אם אתם נזקקים לפריצה לרכב, אצל יוסי תוכלו לקבל שירות לכל סוגי הרכבים כולל פריצה של תא המטען; פריצה לרכבים דו גלגליים עבור התא מתחת למושב או הארגז האחורי וגם פריצת מנעולי אופניים; פריצת מנעולי רתק; פריצת דלתות כניסה; פריצת דלתות פנים ופריצת דלת טרוקה. יוסי מנעולן בצפון תל אביב מבין שפריצות הן בדרך כלל שירות דחוף ולכן הוא מגיע במהירות ומבצע פריצה זריזה. כמו כן יוסי מודע לכך שהצורך בפריצה יכול להיות גם בשעות לא שגרתיות ולכן הוא מעניק מענה לקריאות חירום 24 שעות ביממה.

התקנת מחזיר דלת הידראולי - עסקים בצפון תל אביב עשויים לבקש התקנת מחזיר דלת על מנת לקבל שליטה יותר טובה. ישנם מקומות בהם חשוב לשמור על הדלת סגורה, גם בגלל המזגן וגם בגלל שלא רוצים שלכל אחד תהיה גישה חופשית לחדרים מסוימים בעסק. בגלל שלא תמיד אנשים סוגרים אחריהם את הדלת ניתן להתקין מחזיר דלת אוטומטי בעזרתן של מנעולן בצפון תל אביב.

שירות לדלתות ממ“ד - אם אתם צריכים תחזוקה או שירות מיוחד לדלת הממ“ד תוכלו לפנות למנעולן בצפון תל אביב. ישנם מקרים בהם נדרש קיצור של הדלת, בעיקר כאשר מתקינים ריצוף חדש או אולי פרקט, מנעולן יכול לבצע עבורכם את העבודה המורכבת של קיצור דלת ממ“ד (ובכלל קיצור כל סוגי הדלתות).

אבדן מפתחות - איבדתם את צרור המפתחות? לא נעים אבל יש פתרון. מנעולן בצפון תל אביב יכול להעניק לכם פתרון במקרה שאיבדתם את מפתחות הבית או הרכב, גם במקרים בהם לא ניתן לבצע שכפול מפתחות. ישנם סוגים שונים של פתרונות גם לבית וגם לרכב לצורך שחזור מפתחות או ביצוע החלפת צילינדר. הכל תלוי בהתאם לנסיבות.

יוסי מנעולן בתל אביב

לתושבי תל אביב מגיע שירות טוב ואיכותי מידי מנעולן מקצועי ולכן כאשר הם נזקקים למנעולן בצפון תל אביב הם מתקשרים ליוסי המנעולן.

יוסי שלום הוא מנעולן מוסמך אשר עסוק בתחום כבר שנים רבות. במהלך השנים הוא התמקצע בכל עבודות המנעולנות והוא יכול להעניק לכם סל שירותים אשר פותר כל בעיה.

יוסי שלום הוא מנעולן בעל תעודת יושר ואתם יכולים לסמוך עליו בכל סוגי העבודות. כמו כן אצל יוסי תוכלו לקבל שירות 24 שעות ביממה.

נזקקים למנעולן ברגע זה - התקשרו ליוסי. אם לא פשוט שימרו את מספר הטלפון בזיכרון הטלפון וכאשר פתאום תיתקלו בבעיה יהיה לכם למי לפנות מבלי להתחיל לחפש מחדש.