יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחיוג - 050-5757-888

מנעולן בקרית אונו תוך 20 דקות

פורץ מנעולים, פורץ דלתות, פורץ רכבים, החלפת מנעולים

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

מנעולן בקרית אונו פורץ מנעולים בקרית אונו police-tag
שירות ייעוץ חינם

אנחנו מציעים מגוון רחב של שירותים:

  • פריצת רכבים על ידי פורץ רכבים מוסמך
  • פריצת דלתות על ידי פורץ דלתות מורשה
  • פריצת כספות על ידי פורץ כספות מומחה
  • פריצת מנעולים על ידי פורץ מנעולים מוסמך
  • התקנת מנעולים, התקנת מנעול כספת עליון, החלפת מנעולים
  • שכפול ושחזור מפתחות לכל סוגי הרכבים
  • תיקון והחלפת כל סוגי הצילינדרים ומנגנוני נעילה
  • החלפת מנגון וצילנדר: רב בריח, פלדלת, מנעול מולטילוק, מנעול ייל
לחץ לחיוג - 7 / 24

החלפת מנעולים בקרית אונו בבית הלקוח

מתי כדאי להחליף מנעול או צילינדר לבית? כאשר אתם עוברים דירה או מאבדים את אחד המפתחות מומלץ להחליף את המנעול לדלת. כמו כן, כאשר מקבלים דירה חדשה מקבלן ו/או שוכרים דירה חדשה כדאי להחליף את המנעול של דלת הכניסה על מנת שנוכל לישון טוב יותר בלילה. חשוב להזמין מנעולן בעל תעודת הסמכה בכדי שיחליף לכם את המנעול.

פורץ מנעולים בקרית אונו תוך 20 דקות

במידה ונקלעתם לבעיה המתייחסת למנעולים? אנחנו כאן! חברתינו תחלץ אותכם מכל בעיה - פורץ מנעולים מוסמך יגיע אליכם תוך 20 דקות! חברתינו בעלת נסיון של מעל 10 שנים, למעשה אנחנו מומחים בכל סוגי הפריצות. פריצת דלתות, פריצת מנעולים, פריצת רכבים, פריצת כספות, החלפת צילינדרים ומנעולים.

פורץ רכבים בקרית אונו תוך 20 דקות

הרכב לא נפתח והשלט לא מגיב? המפתחות אבדו? ננעל הרכב ואתם נשארתם בחוץ? התקשרו לחברתינו 24/7 והזמינו מנעולן מוסמך שיגיע תוך 20 דקות ויחלץ אותכם במיידי. חברתינו בעלת נסיון רב בפתיחת ופריצת כל סוגי הרכבים. פתיחת הרכב נעשת על ידי מכשור חדשני. התהליך הינו מהיר מאוד וללא נזק.

פורץ דלתות בקרית אונו תוך 20 דקות

אבדתם את המפתח? נטרקה לכם הדלת? אנחנו כאן! פורץ דלתות מקצועי חייב להיות בעל נסיון של שנים בכדי להיות מומחה בפתיחת ופריצת דלתות. במידה ונקלעתם לסיטואציה בה אתם אבדתם את המפתח או שהדלת נטרקה לכם, התקשרו אלינו ותוך 20 דקות נגיע ונחלץ אתכם במחיר ההוגן ביותר.


מנעולן בקרית אונו - שירות 24 שעות

מנעולן הוא אולי לא איש מקצוע שאתם מזמינים לעתים תכופות, אך ברגע שיש לכם בעיה במנעול אתם ממש הופכים להיות תלויים בו. מצבים שבהם אתם לא יכולים להיכנס הביתה או לרכב גורמים לכם להתקשר באופן בהול לפורץ דלתות בקריית אונו (או פורץ רכבים בקרית אונו). המנעולן במקרים אלו הוא איש המקצוע היחידי שיכול לעזור לכם. לא חסרות סיבות מדוע להזמין מנעולן בקריית אונו; לפעמים אנשים שוכחים את המפתחות, מאבדים את המפתחות או פשוט נתקעים במצבים שבהם הדלת ננעלה והמפתחות בפנים. אלו הן לא הסיבות היחידות מדוע להזמין פורץ מנעולים בקריית אונו אך אלו הן בהחלט סיבות נפוצות. אותן הבעיות שהזכרנו עלולות להתרחש בכל זמן ובכל מקום – מסיבה זו מנעולן בקריית אונו חייב לתת שירות 24 שעות ביממה. יש סיכויים יותר גדולים שתזקקו לשירותיו של פורץ מנעולים בקריית אונו בשעות לא שגרתיות מאשר שעות העבודה המקובלות.
שימו לב שישנם סוגים שונים של דלתות, לכל אחד מנגנון נעילה אחר שחשוב להכיר. כאשר מחפשים פורץ דלתות בקריית אונו חייבים לעבוד עם אדם מוסמך ובעל ניסיון. אתם לא רוצים חובבן שרק יגרום יותר נזק לדלת. אתם רוצים מישהו שיודע לעשות עבודה נקייה.

מנעולן בקריית אונו חייב לדעת גם כיצד לפרוץ רכבים. זהו אחד הדברים המאתגרים ביותר מכיוון שכל פעם יוצאים מודלים חדשים, של יצרנים שונים, אשר הופכים ליותר ויותר מורכבים. פורץ רכבים בקריית אונו חייב תמיד להישאר בקדמת הטכנולוגיה ולהכיר את כל השיטות להתמודד עם המנעולים המתוחכמים המשלבים גם רכיבים אלקטרוניים. פורץ מנעולים בקריית אותו מתעסק בהרבה יותר מפריצת מנעולים, הוא גם חייב לתת שירות של שכפול מפתחות לרכבים ושירותי תיקונים שונים הקשורים למגנון הנעילה: תיקון והחלפת סוויץ', קידוד מפתחות ועוד. כאשר אתם מזמינים פורץ מנעולים בקרית אונו, לכל מטרה; אני שמים דגש על שירות מהיר ומקצועי. פורץ דלתות בקריית אונו חייב להגיע עם כל הידע על מנת לתת שירות מהיר במקום. לא תמיד זה אפשרי, במקרים מסויימים הקשורים לתיקונים של מנעולים מורכבים יש צורך בחלקי חילוף מיוחדים. אך מנעולן בקרית אונו תמיד יתן לכם פתרון, אפילו אם הוא זמני.
כמו כן, על מנת להיות רגועים, תמיד קיימת האפשרות להזמין מנעולן מיצאת צדיק, כנסו ללינק - מנעולן בקרית אונו יצאת צדיק