יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

מנעולן בראשון לציון תוך 20 דקות

פורץ מנעולים, פורץ דלתות, פורץ רכבים, החלפת מנעולים

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

מנעולן בראשון לציון פורץ מנעולים בראשון לציון police-tag
050-5757-888

אנחנו מציעים מגוון רחב של שירותים:

  • פריצת רכבים על ידי פורץ רכבים מוסמך
  • פריצת דלתות על ידי פורץ דלתות מורשה
  • פריצת כספות על ידי פורץ כספות מומחה
  • פריצת מנעולים על ידי פורץ מנעולים מוסמך
  • התקנת מנעולים, התקנת מנעול כספת עליון, החלפת מנעולים
  • שכפול ושחזור מפתחות לכל סוגי הרכבים
  • תיקון והחלפת כל סוגי הצילינדרים ומנגנוני נעילה
  • החלפת מנגון וצילנדר: רב בריח, פלדלת, מנעול מולטילוק, מנעול ייל
לחץ לחיוג - 7 / 24

החלפת מנעולים בראשון לציון בבית הלקוח

מתי כדאי להחליף מנעול או צילינדר לבית? כאשר אתם עוברים דירה או מאבדים את אחד המפתחות מומלץ להחליף את המנעול לדלת. כמו כן, כאשר מקבלים דירה חדשה מקבלן ו/או שוכרים דירה חדשה כדאי להחליף את המנעול של דלת הכניסה על מנת שנוכל לישון טוב יותר בלילה. חשוב להזמין מנעולן בעל תעודת הסמכה בכדי שיחליף לכם את המנעול.

פורץ מנעולים בראשון לציון תוך 20 דקות

במידה ונקלעתם לבעיה המתייחסת למנעולים? אנחנו כאן! חברתינו תחלץ אותכם מכל בעיה - פורץ מנעולים מוסמך יגיע אליכם תוך 20 דקות! חברתינו בעלת נסיון של מעל 10 שנים, למעשה אנחנו מומחים בכל סוגי הפריצות. פריצת דלתות, פריצת מנעולים, פריצת רכבים, פריצת כספות, החלפת צילינדרים ומנעולים.

פורץ רכבים בראשון לציון תוך 20 דקות

הרכב לא נפתח והשלט לא מגיב? המפתחות אבדו? ננעל הרכב ואתם נשארתם בחוץ? התקשרו לחברתינו 24/7 והזמינו מנעולן מוסמך שיגיע תוך 20 דקות ויחלץ אותכם במיידי. חברתינו בעלת נסיון רב בפתיחת ופריצת כל סוגי הרכבים. פתיחת הרכב נעשת על ידי מכשור חדשני. התהליך הינו מהיר מאוד וללא נזק.

פורץ דלתות בראשון לציון תוך 20 דקות

אבדתם את המפתח? נטרקה לכם הדלת? אנחנו כאן! פורץ דלתות מקצועי חייב להיות בעל נסיון של שנים בכדי להיות מומחה בפתיחת ופריצת דלתות. במידה ונקלעתם לסיטואציה בה אתם אבדתם את המפתח או שהדלת נטרקה לכם, התקשרו אלינו ותוך 20 דקות נגיע ונחלץ אתכם במחיר ההוגן ביותר.


תחומי העיסוק של מנעולן בראשון לציון

הבית שלנו הוא המקום הפרטי והאינטימי שלנו. בו אנו מתגוררים עם משפחתנו ובו אנו שומרים את רכושנו. מסיבה זו אנו רוצים לשמור היטב על הבית שלנו. על מנת לשמור על ביטחוננו אנו מתקינים בבית סורגים, דלתות חזקות עם מנעולים מתוחכמים ועוד אמצעי הגנה אם נרצה. כך אנו מקשים על הפורצים לגנוב את רכושנו. אך לפעמים אנו נזקקים לשירותי פריצת מנעולים על מנת לפרוץ את הבית שלנו. בהחלט קורה שאנשים מאבדים מפתחות ומתקשרים לפורץ מנעולים בראשון לציון על מנת לפתור להם את הבעיה. בעיה שכזו עלולה להתרחש אצל כל אחד מאיתנו ולכן תמיד חשוב שיהיה לכם מספר טלפון של מנעולן בראשון לציון על כל צרה שלא תבוא. אתם לא רוצים למצוא את עצמכם תקועים מחוץ לבית, אך במידה וזה יקרה חשוב שיהיה לכם פורץ מנעולים זמין ואמין אשר יכול להגיע מייד.

כאשר צריכים שירות של פריצת מנעולים בראשון לציון חשוב לעשות זאת עם פורץ מנעולים אמין ואחראי אשר עושה עובדה מקצועית. בסופו של דבר יש לחשוב קדימה ולא לראות רק את הבעיה הנוכחית שאינכם יכולים להיכנס הביתה. לאחר פריצת המנעול תרצו לתקן את הבעיה או להחליף את המנעול ולא תרצו דלת שרוטה ומלוכלכת מניסיונות פריצה של פורץ חובבני. עבדו אך ורק עם פורץ מומחה ומוסמך אשר יודע מה הוא עושה ומשאיר אחריו עבודה נקייה.

אל תחשבו שמזמינים את שירותיו של מנעולן בראשון לציון רק כאשר מאבדים מפתח או נועלים אותו בטעות בתוך הבית. גם תקלות טכניות במנגנון הנעילה הן סיבה לקרוא לפורץ דלתות בראשון לציון. הטבע של הבעיות הטכניות במנגנוני נעילה הוא שהן הולכות ומחמירות עד הרגע שבו אינכם יכולים לפתוח את הדלת של הבית. אל תחכו שזה יקרה, כאשר הדלת אינה נפתחת בקלות יש להזמין מנעולן בכדי לתקן את הבעיה ולא לחכות לרגע שהדלת לא תפתח.

ההמלצה שלנו היא תמיד לשמור מספר טלפון של מנעולן בזיכרון הטלפון הנייד. אם אתם מתגוררים באזור ראשון לציון, חפשו אחר מנעולן מקצועי ואמין בעל תעודת הסמכה ואישור ממשטרת ישראל. הקפידו לוודא שהוא נותן שירות 24 שעות ביממה מכיוון שלעולם לא ניתן לדעת מתי תזקקו לשירותיו.
המלצה נוספת, תמיד כדאי לשמור טלפון של מנעולן יצאת צדיק, כנסו ללינק - מנעולן בראשון לציון יצאת צדיק