יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

מנעולן בראשון מערב תוך 20 דקות

שירותי תיקון, פריצה והחלפת מנעולים במערב ראשון לציון

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

מנעולן בראשון מערב מנעולן במערב ראשון police-tag
050-5757-888

מתי נזדקק למנעולן בראשון מערב?

מה עושים כאשר מאבדים את המפתחות באמצע הלילה ואין לכם איך לחזור הביתה; מה עושים כאשר נכנסים לדירה שכורה וחוששים שאולי לדיירים הקודמים יש מפתחות; לשכנים שלכם פרצו בעזרת עיקום הדלת ואתם רוצים לדעת האם יש פתרון שיכול למנוע את עיקום הדלת; מנעול תיבת הדואר שלכם התקלקל ולא ניתן לסגור את הדלת; צריך לשכפל את השלט של הרכב; שכחתם את הקוד הסודי של הכספת; צריכים שירותי פורץ רכבים באמצע הלילה? התשובה לכל השאלות הללו היא לפנות למנעולן בראשון מערב. אם נתקלתם בבעיה שכזו או בעיה דומה - התקשרו ליוסי המנעולן.

מנעולן בראשון מערב מעניק מגוון של שירותים אשר עשויים להיות ממש מצילי חיים במצבים מסוימים. השירותים שלו עוזרים לנו בבית, במשרד ואפילו ברכב. בין השירותים שתוכלו לקבל אצל מנעולן בראשון מערב:

- החלפת צילינדר לדלת כניסה
- התקנת צילינדר נגד פריצה שקטה
- פריצת קטנועים ואופנועים
- פריצת מנעול אופניים
- התקנת מנעול כספת עליון (מנעול איטלקי).
- קיצור דלתות
- תיקון דלתות רב בריח/פנדור/פלדלת/לידור/שריונית חסם…
- פריצת דלתות
- פריצת רכבים
- תיקון כספות
- תיקון שלטים

אם זה מנעול או שזו דלת, לא משנה מאיזה סוג - מנעולן בראשון מערב הוא הכתובת. זהו האיש המוסמך לטפל בכל בעיה.

מנעולן בראשון מערב - 24 שעות

לפעמים אנו זקוקים בבהילות לשירותיו של מנעולן בראשון מערב. אולי זה לא דחוף להחליף צילינדר בדירה שכורה, אבל כאשר אתם לא יכולים להיכנס הביתה כי המנעול מקולקל זה דחוף. דמיינו את התחושות של לעמוד מול הדלת בחוסר אונים. חשוב שתדעו שתרחישים שכאלו עלולים להתרחש בכל שעה משעות היממה. זה יכול להיות כאשר חוזרים מהמועדון בשעות הקטנות של הלילה; כאשר חוזרים מארוחת חג; כאשר נשארים מאוחר בעבודה… לכן אתם חייבים מנעולן 24 שעות. מנעולן שיהיה זמין בכל יום ובכל שעה.

מנעולן בראשון מערב - איך לבחור

כאשר מחפשים מנעולן בראשון מערב ישנם שני כללים שחייבים להתקיים. הכלל הראשון הוא האישור מטעם משטרת ישראל. משטרת ישראל מנפיקה תעודת יושר וחשוב לוודא שלמנעולן בראשון מערב יש תעודת יושר. עוד רגע תכניסו אותו אליכם הביתה ותתנו לו גישה לדלתות והמנעולים. אתם בוודאי לא תרצו מנעולן בעל קשרים בעולם התחתון לכן חשוב לוודא שיש תעודת יושר. הדבר השני שחשוב לוודא הוא שאכן מדובר באיש מקצוע בעל תעודת מנעולן. רק אם שני התנאים מתקיימים אפשר לשכור את שירותיו.

אם אתם נזקקים למנעולן בראשון לציון, אל תבזבזו את זמנכם, התקשרו מייד ליוסי המנעולן. יוסי תמיד מגיע במהירות עם ניידת השירות - מאבחן את הבעיה ומעניק את הטיפול הנכון אשר יפתור את הבעיה לצמיתות. יוסי מעניק לכם שירות מקצועי ואמין.

מנעולן בראשון מערב רשימת השירותים

אם אתם נזקקים לשירותי מנעולנות בבית או בעסק, יוסי מנעולן בראשון מערב יעניק לכם את כל השירותים בצורה המקצועית ביותר. יוסי הוא מנעולן ותיק המעניק שירות מסור לתושבי ראשון לציון והישובים הסמוכים כבר שנים רבות.

בזכות הניסיון הרב של יוסי הוא פותר כל בעיה בצורה מהירה ותוך כדי ביצוע עבודה מוקפדת ואיכותית. יוסי מנעולן במערב ראשון לציון עומד לרשותכם יום ולילה ומעניק שירות ומענה לקריאות חירום 24 שעות ביממה.

שירותיו של יוסי המנעולן כוללים:

שירותי מנעולן בראשון מערב לעסקים - מנעולן במערב ראשון לציון מציע שירותים רבים לעסקים באזור כמו למשל תיקון דלתות זכוכית; התקנת מחזיר שמן לדלת (מחזיר הידראולי) אשר מוודא שהדלת תמיד תישאר במצב סגור; התקנת ידיות בהלה בהתאם לנדרש בתקנות ועוד.

שירותים למוסדות חינוך - גני ילדים ומוסדות חינוך בהם ישנם ילדים נדרשים, על פי הוראות משרד החינוך, להתקין אמצעי בטיחות כמו מעצורים לדלת או מגן אצבעות לדלת. למעשה אמצעים אלו מומלצים לכל בית בו יש ילדים. הזמינו את יוסי המנעולן ותיהנו מהתקנה של אביזרי בטיחות למניעת תאונות ילדים בבית.

פורץ רכבים בראשל“צ - כאשר מאבדים מפתחות, כאשר המנעול מתקלקל, כאשר ישנה בעיה שאינה מאפשרת לכם לפתוח את הדלת של הרכב עליכם לפנות למנעולן בראשון מערב אשר יעניק לכם שירותי פריצת רכב. באחריותו של המנעולן לזהות את מערכת הנעילה של הרכב ולהשתמש בשיטת הפריצה הנכונה. שיטות פריצה ישנות כמו שימוש בסרגל פריצה אינן מתאימות לרכבים של היום והן עלולות לגרום לנזקים לחיווט החשמלי אשר נמצא בגוף הדלת. הרכבים של היום נפרצים בערת כרית ניפוח או בשטת הדגדוג, אך ישנה חשיבות גדולה לזיהוי סוג הנעילה של הרכב והתאמת שיטת הפריצה הנכונה. פריצת רכבים היא היא עבודה למנעולן במערב ראשון לציון אשר למד והוסמך לבצע עבודות שכאלו.

פורץ אופנועים - מנעול האופנוע התקלקל, איבדתם את המפתחות או שישנה בעיה בארגז האופנוע? התקשרו ליוסי המנעולן והוא יגיע עד אליכם ויפתור עבורכם את הבעיה עם שירותי פריצה מקצועיים.

קיצור דלתות ממ“ד - אם יש צורך לקצר את דלת הממ“ד, הזמינו מנעולן בראשון מערב לביצוע עבודה זו. המנעולן יפרק את הדלת ממקומה, יבצע את החיתוך הנדרש, ישים סף חדש לדלת ויתקין אותה במקומה. נשמע פשוט בתיאוריה, אך זוהי עבודה למקצוענים בלבד.

החלפת צילינדר - עברתם לגור בדירה שכורה בראשל“צ ואתם חוששים שלדיירים הקודמים יש מפתחות והם יכולים להיכנס אליכם הביתה? אי אפשר לחיות עם החשש הזה, צריך לשים לו סוף. הזמינו מנעולן בראשון מערב ושימו סוף לחששות.

תיקון דלתות פנדור - יש לכם בעיה בדלתות הפנים? דלת לא נסגרת, דלת לא נפתחת, בעיה בצירים או כל סוג של בעיה. הזמינו מנעולן במערב ראשון לציון והוא יפתור עבורכם את הבעיה.

מנעולן בראשון לציון מערב - לנצח את מכת הגנבות

מנעולן במערב ראשון לציון יכול לעזור לכם להתמודד עם מכת הגנבות. אך לפני שנספר לכם על האמצעים בעזרתם ניתן להרתיע ולמנוע גנבות. בואו נקשיב לכמה עצות טובות אשר גם כן יעזרו לכם למנוע את הפריצה לביתכם:

- אל תחביאו מפתחות מתחת לעציץ או השטיח. אני לא יודע למה אתם חושבים שהגנבים לא מכירים את זה ולא בודקים. כל גנב יודע שאנשים לפעמים מחביאים מפתח במקום סודי. אותו ההיגיון שהביא אתכם לחפש במקום הסודי הוא גם זה שיוביל את הגנב לחפש שם. אין שום טעם להזמין מנעולן בראשון לציון מערב ולבצע התקנות יקרות אם זה נגמר בכך שאתם משאירים מפתח לגנב.

- אל תמהרו להשוויץ בחופשות שלכם. אני יודע שכולנו אוהבים להוציא לחברים את העיניים עם התמונות מהסקי בצרפת, הקלאב ביוון או המסיבה בתאילנד. חכו רגע, אתם לא יודעים מי עלול לראות את זה. גנבים היום מחפשים מידע מודיעיני ולא תרצו שהם ידעו שאתם בחו“ל.

- הקפידו לנעול את הבית. אל תסתפקו בטריקה. אנשים רבים חושבים שלטרוק זה מספיק כאשר הם יוצאים לזמן קצר במהלך היום. תתעוררו, גנבות מתרחשות גם ביום, בדיוק באותם הרגעים שרק יצאתם לשעה.

אמצעים למניעת פריצות

מנעולן במערב ראשון לציון מתגייס לעזרתכם במניעת פריצות. זה נעשה באמצעות התקנת שני אמצעים חשובים: צילינדר נגד פריצה שקטה ומנעול עליון לדלת. אל תעשו חיים קלים לפורצים, תנו למנעולן להתקין את אמצעי הבטיחות למניעת פריצות לדירות.

מנעול עליון לדלת - ידוע גם בתור מנעול איטלקי ומנעול ג‘ואל. מנעולן בראשון לציון מערב יתקין עבורכם מנעול שני המהווה מכשול נוסף (כלומר מנעול שני שאותו עליהם לפרוץ). זהו מנעול תלת בריחי הכולל הגנות נגד קידוח. על מנת לפרוץ אותו הגנבים יאלצו להפעיל כוח רב, דבר הגורם לרעש ומושך תשומת לב. לא בדיוק מה שהם אוהבים.

התקנת צילינדר נגד פריצה שקטה - מנעולן במערב ראשון לציון יתקין עבורכם צילינדר אשר אינו מאפשר לגנבים לפרוץ בשיטה השקטה שהם כל כך אוהבים. לצילינדר זה ישנה מבנה מיוחד שפשוט אינו מאפשר פריצה שקטה. הוא מגיע גם עם כרטיס בקרת שכפול לתוספת ביטחון.

כאשר הגנבים יבחינו באמצעים אלו הם יבינו שהפריצה לביתכם תיקח זמן ותגרום לרעש וסביר להניח שיחפשו דירה אחרת פחות ממוגנת

חברות הביטוח ממליצות על התקנת שני האמצעים הללו. שיהיה ברור שאין הכוונה לאחד מהם, אלא שניהם ביחד. כאשר מנעולן בראשון לציון מערב מתקין לכם את האמצעים הללו אתם זוכים בהגנה אשר סוגרת את כל הפינות. אך זהירות, גנבים עשויים להיכנס גם דרך חלונות ומרפסות וגם אותם יש לאבטח.

אם אם רוצים להגן על ביתכם, משפחתכם ורכושכם, פנו ליוסי מנעולן במערב ראשון לציון, והזמינו התקנת אמצעי מיגון. יוסי הוא מנעולן מקצועי ומנוסה אשר יבצע עבורכם התקנה איכותית ומהירה.