יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

מנעולן בראשל"צ תוך 20 דקות

שירותי מנעולן ופורץ מנעולים בראשל"צ 24 שעות

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

מנעולן בראשלצ מנעולן ראשלצ police-tag
050-5757-888

מנעולן ראשל"צ – מגוון שירותים

אם אתם מתגוררים באזור ראשון לציון ונזקקים לשירות הקשור למנעולים או דלתות עליכם לפנות למנעולן בראשל"צ. מנעולן ראשלצ הוא איש מקצוע המעניק מגוון שירותים של תיקון ופתירת בעיות עבור מנעולים ודלתות עבור לקוחות פרטיים, עסקים ומוסדיים. השירותים שתוכלו לקבל אצל מנעולן בראשלצ יכולים להיות לדלתות הבית, המשרד, הרכב ואפילו כספות ומנעולים אחרים.

שירותיו של מנעולן בראשל"צ

פריצת כספות – לא פשוט לפרוץ כספות, הן נועדו להיות מקום בטוח לכסף וחפצי ערך. הכספות מצוידות במנגנוני נעילה מתקדמים, לעתים הן עובדות באמצעות מפתח, לפעמים קוד אישי ולפעמים גם שילוב של שניהם. קורה לפעמים שאנו שוכחים את הקוד, מאבדים את המפתח או אולי אפילו מתמודדים עם תקלות טכניות בכספת. כאשר לא ניתן לפתוח את הכספת יש לפנות למנעולן ראשל"צ. המנעולן קודם כל צריך לזהות את סוד הכספת ולאבחן את הבעיה. ישנן כספות מיצרנים שונים בשוק ולכל אחת יש את הייחוד שלה. מנעולן מקצועי בעל ידע, ניסיון וציוד מתאים יפרוץ עבורכם את הכספת.

פריצת רכבים – אם המנעול לא נפתח, המפתח תקוע או נתקלתם בבעיה כלשהי הקשורה לנעילת הרכב פנו למנעולן ראשלצ אשר יפתור לכם את הבעיה. למנעולן מקצועי אשר עבר את ההכשרה המתאימה ישנם כלי עבודה מתאימים לעבודה רגישה זו. הוא משתמש בשיטות מקובלות כמו למשל שיטת הדגדוג או טכניקת הוואקום, אך לפני הכל מנעולן בראשלצ חייב לבדוק באיזה מודל מדובר. לכל רכב יש את מנגנון הנעילה המיוחד שלו ומי שלא יודע ולא מכיר, מוטב שלא יתעסק ולא יגרום נזק.

פריצת דלתות – הדלת נטרקה ונשארתם בחוץ? איבדתם את המפתחות? משהו השתבש במנעול והדלת לא נפתחת? כל אלו הן בעיות שכל אחד ואחת יכולים להיתקל בהם. אם יש לכם בעיה שכזו בדלתות הבית הזמינו מנעולן ראשל"צ והוא יפתור לכם את הבעיה. המנעולן יפרוץ את הדלת, יבצע את התיקון או החלפת הצילינדר ופשוט יפתור לכם את הבעיה.

תיקון דלתות – לפעמים ישנן בעיות שאינן קשורות באופן ישיר למנעול. למשל כאשר צריך לכוון את הדלת, לחזק את הצירים או אולי לעשות קיצור לדלת. מנעולן בראשל"צ יבצע את התיקון אשר נדרש, מהפירזולים ועד הצירים. בסיום העבודה תקבלו דלת תקינה אשר עובדת כמו שצריך. למעשה, תמיד נזדקק לפורץ מנעולים בראשון לציון.

שירות 24/7

מנעולן ראשלצ אשר מחשיב את עצמו למנעולן מקצועי מעניק שירות 24 שעות ביממה ובכל ימות השבוע. למה חייבים מנעולן הזמין 24 שעות ביממה? ובכן ישנן בעיות שאינו דחופות וניתן לפתור במהלך יום העבודה הרגיל, אך במקרים רבים מדובר במקרה חירום ואתם חייבים מנעולן בראשלצ דחוף, לא משנה איזה יום זה ולא משנה מה השעה. למשל כאשר חוזרים מאוחר בלילה הביתה ומגלים שהמנעול לא נפתח מסיבה זו או אחרת.