יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

מנעולן בר"ג תוך 20 דקות

פורץ מנעולים, פורץ דלתות, פורץ רכבים, החלפת מנעולים

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

מנעולן ברג מנעולן רג police-tag
050-5757-888

מנעולן בר"ג – שירות שכל אחד צריך

מחפשים מנעולן ר"ג? לפני שאתם ממהרים לשכור את שירותיו של האדם הראשון שמציע לכם שירותים זולים כדאי שתתעכבו על שתי נקודות חשובות על מנת להימנע מעוגמת נפש. שתי הנקודות שעליכם להתעכב עליהן ולוודא כי הן מתקיימות הן האישור מטעם משטרת ישראל והתעודה המעידה כי מדובר במנועלן מוסמך.

מנעולן באישור משטרת ישראל

הרבה אנשים שואלים אותנו מדוע כל כך חשוב שלמנעולן יהיה אישור מטעם משטרת ישראל. למי שלא מבין המנעולים והדלתות נועדו לשמור על ביטחונכם ובטחון רכושכם. מנעולן ר"ג הוא איש מקצוע אשר יש לו ידע וכלי עבודה המאפשרים לפרוץ את אותן הדלתות וגם לשכפל מפתחות. מנעולן בר"ג הוא איש אמון המקבל גישה למפתחות ומנעולים בבית שלכם ואתם חייבים להיות בטוחים שאיו לו קשר עם גורמים פליליים. זוהי הסיבה מדוע חשוב לדרוש מהמנעולן רג אישור מטעם משטרת ישראל. באופן דומה, בהתאם לסטנדרטים המקצועיים, על המנעולן אותו מזמינים לפרוץ לוודא כי מזמיני הפריצה הם אכן בעלי הזכויות בנכס ולא מתחזים הרוצים לנצל את תמימותו ולגרום לו לפרוץ עבורם את הדלת. מסיבה זו גם המנעולן מבקש הוכחות שאתם בעלי הנכס בטרם יפרוץ את הדלת.

מנעולן מוסמך

מנעולים ודלתות הם דבר מורכב ומי שמתעסק בהם, כמו למשל לצורך החלפת מנגנון או קיצור דלת חייב להכיר אותם היטב, לדעת כיצד הם עובדים וכיצד לתקן ולהחליף חלקים כאשר צריך. מנעולן ברג הוא מי שלמד את התחום בקורס מנעולנות ויודע איך לטפל בצורה מקצועית בכל מנעול ובכל דלת מבלי לגרום נזק נוסף. מי שלא למד את הנושא הוא פשוט מאלתר ולא מבצע עבודה מקצועית. אל תצאו להרפתקאות שבסוף יעלו לכם ביוקר, כאשר ישנה בעיה עובדים אך ורק עם מנעולן רג שעבר הסמכה לנושא.

מנעולן בר"ג – תכונות חשובות

אמינות – לפעמים תיקון הבעיה הוא דבר פשוט, מהיר וזול. אך כאשר עובדים עם מנעולן שאינו אמין הוא עלול להגזים את הבעיה ולהחליף חלקים שאין צורך להחליפם רק על מנת לחייב אתכם יותר על השירות. זה כמו שמגיעים לתקן פנצ'ר ובסוף מחליפים לכם את המנוע, כלומר משלמים סתם על משהו שלא נדרש. מנעולן רג אמין מבצע את העבודה הנדרשת ולא מחפש להחליף דברים שלא צריך.

מחירים הוגנים – מנעולן ברג צריך לגבות מחירים הוגנים לפי רמת המחירים המקובלת בשוק. אסור לנצל את מצוקת הלקוח ולבקש מחירים מופקעים.

שירות 24 שעות ביממה – לא ניתן לצפות מראש באיזה יום ובאיזה שעה תאבדו את המפתחות או שהמנעול יתקלקל. תקלות מסוג זה עלולות להיות בכל שעה משעות היום וגם הלילה. לכן כאשר מחפשים מנעולן בר"ג חייבים לחפש מנעולן העונה לקריאות חירום 24 שעות ביממה.
לכל שעת צרה, כדאי ומומלץ לשמור מספר טלפון של מנעולן יצאת צדיק. כנסו ללינק - מנעולן ברמת גן יצאת צדיק