יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

פורץ מנעולים ברחובות

מנעולן ברחובות - תיקון והחלפת מנעולים תוך 20 דקות

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

פורץ מנעולים רחובות פורץ מנעולים ברחובות police-tag
שירות ייעוץ חינם

פורץ מנעולים ברחובות, מתי נזדקק לו?

מנעולן ברחובות הוא איש המקצוע אשר תמיד מציל אתכם. אתם תמיד צריכים להיות עם מספר טלפון שמור בזיכרון הטלפון. אך לפני הכל חושב לוודא שמדובר בפורץ מנעולים ברחובות אשר מעניק שירות 24 שעות ביממה. אתם לא יודעים באיזה שעה תתקעו ותצטרכו את עזרתו וחשוב לוודא זאת מראש. כמו כן חשוב לעבוד עם מנעולן הנותן את כל סוגי השירותים, או לפחות העיקריים שהם: פורץ רכבים ברחובות ופורץ דלתות ברחובות.

אם אתם מחפשים מנעולן ברחובות על מנת לפרוץ לרכב שלכם, חשוב לבדוק שהוא בהחלט מכיר את הדגם ויש לו ניסיון. כל רכב זה קצת אחרת ואפילו ישנו הבדל בין מודל למודל. מנעולנים לא מקצועיים עלולים לקחת עבודות שהם לא מבינים בהם, אם יש לכם מזל זה אולי יצליח, אם לא אז הם רק יגרמו יותר נזק. מנעולי הרכב היום הם הרבה יותר מתוחכמים ומשולבים עם מערכות אלקטרונית שעל המנעולן לדעת איך להתמודד איתן; דבר המצריך ציוד מיוחד. לא כל אחד יודע לעשות זאת!

את השירותים של פורץ דלתות ברחובות אתם צריכים לבית ואפילו למשרד. לא חסרים מקרים בהם ישנה בעיה במנעול והדלת לא נפתחת בקלות או לא נפתחת בכלל. בכוונה הזכרנו את נושא הנקודה שהדלת לא נפתחת בקלות מכיוון שלאנשים רבים יש נטייה להזניח את הבעיה ולחפש מנעולן ברחובות רק כאשר הבעיה מחמירה והדלת בכלל לא נפתחת. תמיד עדיף להקדים להזמין את השירות על מנת לא להיקלע למצב שבו הדלת לא נפתחת בשעה לא שגרתית. כמובן שאנו מעניקים שירות 24 שעות ביממה אך עדיף להימנע מקריאות חירום בשעות הלילה. זה יחסוך לכם כסף ואי נוחות.

מקרים נפוצים שבגינם אנשים פונים לפורץ מנעולים ברחובות: מקרים בהם אבדו מפתחות הבית או הרכב (או שניהם ביחד) מקרים בהם אחת מדלתות הרכב או תא המטען לא נפתחת. בעיות באימובלייזר החלפת צילינדר או מנעול בדירות שכורות על מנת שדיירים קודמים לא יוכלו להיכנס תיקוני מנעולים בעיתיים חילוץ מפתחות שנשברו בתוך המנעול פריצות לבתים כאשר יש המנעול מתקלקל והמפתח שלכם לא פותח שכפול מפתחות מכל הסוגים

לחץ לחיוג - 7 / 24

בחירת פורץ מנעולים ברחובות

נטרקה לכם הדלת? אינכם יכולים לפתוח את השער או מנעול האופניים, נראה שאתם צריכים פורץ מנעולים ברחובות. אך אתם לא רוצים להסתבך ולקבל שירות גרוע ויקר, כבר נתקלתם במקרים שכאלו בעבר, מקרים שנגרמו במפח נפש ומהם תרצו להימנע הפעם. אז איך בוחרים פורץ מנעולים ברחובות? להלן כמה נקודות חשובות.

מנעולן מוסמך ובעל אישור מטעם משטרת ישראל

שני הדברים הראשונים שעליכם לבדוק הם שמדובר במנעולן מוסמך ובעל אישור מטעם משטרת ישראל לפני שאתם מזמינים את שירותיו. אם אין לו תעודת מנעולן זה אומר שהוא אף פעם לא למד את המקצוע בצורה מסודרת והוא לא באמת יודע מהם הדגשים הנכונים בעת הפריצה. אם לפורץ מנעולים ברחובות אין תעודת מנעולן אין סיבה לתת לו להתעסק במנעולים שלכם. האם יעלה בדעתכם ללכת לרופא שלא למד רפואה? בוודאי שלא! זה בדיוק אותו המקרה כאשר מדובר בפורץ מנעולים ברחובות.

גם האישור מטעם משטרת ישראל הוא חשוב והכרחי. משמעות האישור הוא תעודת יושר אשר מבטיחה כי אין לו עבר פלילי ומפחיתה את הסיכוי שתיפלו קרבן לכל מיני עוקצים. אתם לא תרצו שהוא יעביר מידע או מפתחות משוכפלים לעברייני רכוש ולכן כדאי לוודא שיש לו תעודת יושר.

פורץ מנעולים 24 שעות ברחובות

בעיות במנעולים ודלתות נופלות עלינו בהפתעה. בכל פעם שאנו מגיעים הביתה ורוצים לפתוח את הדלת אנו עלולים להיתקל בבעיה. אותו הדבר גם כאשר מדובר במנעולי הרכב. לכן חשוב שנהיה מוכנים לכל תרחיש ולא נהיה בלחץ כאשר אנו נתקלים בבעיה באמצע הלילה. הקפידו לחפש פורץ מנעולים ברחובות המעניק שירות 24/7. כך תוכלו להיות בטוחים שיש מי שיבוא ויחלץ אתכם מהבעיה.

פורץ מנוסה ברחובות

כאשר מחפשים פורץ מנעולים ברחובות חשוב לבחור בפורץ מנוסה אשר מכיר היטב את העבודה ויודע כיצד להתמודד עם כל בעיה. פורץ מנוסה מבטיח לכם עבודה מהירה יותר ואיכותית יותר. כאשר יש לפורץ ניסיון הוא יודע לאתר מהר יותר את מקור הבעיה ולהעניק לה את הטיפול הנכון ללא טעויות. הניסיון הוא ללא ספק רכיב חשוב של המקצועיות.

יוסי פורץ מנעולים ברחובות

אם אתם נזקקים לפורץ מנעולים ברחובות, פנו ליוסי שלום והוא יפתור לכם כל בעיה, בין אם זו פריצה או כל סוג אחר של שירות בתחום המנעולנות. יוסי יבצע עבורכם פריצת כספות, פריצת דלתות טרוקות, פריצת דלתות כניסה, פריצת דלתות פנים, פריצת דלתות לעסק, פריצת רכבים, פריצת מנעולי רתק, פריצת ארגז אופנוע או כל סוג אחר של מנעול אותו יש לפרוץ.

- יוסי הוא מנעולן מוסמך.
- בעל תעודת יושר.
- בעל ניסיון של שנים בכל עבודות המנעולנות.
- מעניק שירות מקצועי וזול וללא שום פשרה על האיכות.
- יוסי זמין לתת שירות 24 שעות ביממה.

לחץ לחיוג - 7 / 24

פורץ מנעולים ברחובות 24 שעות - רשימת התרחישים

פורץ מנעולים ברחובות 24 שעות מעניק לנו שירותים רבים. אנו נוהגים להשתמש במונח ”פורץ מנעולים“ אך חשוב ליין שהמינוח הנכון הוא מנעולן. זאת מכיוון שהשירותים שתוכלו לקבל אצלו הם הרבה מעבר לשירותי פריצת מנעולים ברחובות. אך כאשר מדובר בשירותי פריצה, לשירותיו של מנעולן יש אופי מיוחד - הם הופכים להיות דחופים ובהולים. עד כדי כך שניתן לקבל אותם 24 שעות ביממה. לא מבינים למה? להלן כמה תרחישים שימחישו לכם למה הם כל כך חשובים:

פריצת דלת כניסה - כאשר אינכם יכולים לפתוח את דלת הכניסה של דירתכם אתם בבעיה ואתם זקוקים לפורץ מנעולים ברחובות. אך הסיטואציה עלולה להיות קשה ומלחיצה. אספר לכם סיפור על גברה נחמדה מרחובות שתכננה לצאת לחופשה בספרד. היא ארזה את המזוודה יום לפני וביום של הטיסה היא יצאה מוקדם מהעבודה. התכנית שלה הייתה להתקלח, להחליף בגדים, לקחת את המזוודה ולהזמין מונית שתיקח אותה לשדה התעופה שם חיכו לה החברות. אבל כאשר הגיעה לביתה היא לא הצליחה לפתוח את דלת הכניסה. היא כבר הייתה בטוחה שהיא תפספס את הטיסה, הרי המזוודה והדרכון היו בתור הבית. היא התקשרה לפורץ מנעולים ברחובות 24 שעות אשר הגיע מהר וביצע פריצה לבית. כמובן שהבעיה לא הסתיימה בכך, על מנת לפתור את הבעיה היה צורך להחליף את המנגנון. אך מהרגע שהגברת יכלה להיכנס לביתה היא יכלה להתחיל להתארגן בשעה שיוסי המנעולן עבד על מנת לתקן את הבעיה. בסופו של דבר למרות הלחץ היא הספיקה להגיע לשדה התעופה בזמן.

פריצת דלת טרוקה - בחור אחד מרחובות קבע עם חברים לראות משחק כדורגל חשוב בשבת. החברים הביאו לו כסף והוא קנה את הכרטיסים כמה ימים מראש ושמר אותם בביתו. כאשר הגיע היום של המשחק הוא יצא מביתו במהירות ורץ לעבר הרכב. כאשר הגיע לרכב הוא פתאום קלט שצרור המפתחות נשאר בבית. אך לאחר שהדלת נטרקה הוא לא יכל לפתוח את הדלת. החברים שהיו תלויים בו בגלל הכרטיסים החלו להילחץ אבל אחד מהם העביר לבחור את מספר הטלפון של יוסי פורץ מנעולים ברחובות ויוסי הגיע במהרה לבצע פריצת דלת טרוקה.

פריצת כספת ברחובות - אדון אחד מרחובות הוא הבעלים של חנות תכשיטים מוכרת. לצורך עבודתו הוא מחזיק בכספת בה הוא שומר תכשיטים יקרים בעת הצורך. באחד הימים הוא חיכה ללקוח חשוב אשר קנה תכשיט יקר עבור יום הנישואין. כאשר הלקוח הגיע האדון התכוון לפתוח את הכספת ולהוציא את התכשיט המיוחד. אך הכספת לא נפתחה. בתחילה האדון חשב שהוא התבלבל עם הצופן הסודי, אך לאחר שניסה כמה פעמים הוא הבין שיש בעיה. הוא הזמין פורץ מנעולים ברחובות אשר ביצע עבורו פריצה מקצועית וכמובן שמר גם על הדיסקרטיות.

פריצת רכב - רועי עובד במשמרת לילה בנס ציונה ומתגורר ברחובות. באחד הימים לאחר שסיים משמרת בשעה 4 בבוקר הוא התכוון לנסוע הביתה. אך בדרכו למגרש החנייה הוא הבחין שמפתחות הרכב הלכו לאיבוד. הוא חזר למקום העבודה על מנת לחפש אך הם מעולם לא נמצאו. הוא לא ידע מה לעשות ולקראת השעה חמש בבוקר הוא התקשר לפורץ מנעולים לרכב ברחובות. יוסי המנעולן הגיע במהרה וביצע פריצה ושחזור של המפתח.

יוסי פורץ מנעולים ברחובות

כפי שהבנתם עבודתו של פורץ מנעולים ברחובות היא עבודה חשובה מאוד. אם אתם נזקקים לפורץ מנעולים אתם יכולים לסמוך על יוסי המנעולן. אצל יוסי תקבלו שירות מקצועי במחירים זולים. היתרון של יוסי הוא שהוא מעניק לכם שירות 24 שעות ביממה ובזכות הניסיון הרב הוא גם פותר את הבעיות במהירות.

פורץ דלתות ברחובות

פורץ דלתות ברחובות הוא האיש שאליו אתם פונים כאשר אינכם יכולים לפתוח את הדלת. יכולות להיות סיבות שונות והמנעולן מטפל בכולן:

- פריצת דלתות כאשר ישנה תקלה טכנית בצילינדר.

- שירות פריצת דלת טרוקה.

- פריצת דלת בעקבות בעיה במנגנון.

- תיקון בעיות באיזון הדלת המפריעים לפתיחת הדלת.

- פריצת דלת עם מפתח שבור שתקוע בצילינדר.

- פריצה לאחר איבוד מפתחות.

- פריצת דלת עם מפתח בצד השני.

- פריצת דלת עם סגר עליון מבפנים.

פורץ דלתות ברחובות מבצע פריצה מקצועית. הוא קודם כל מזהה מה הבעיה שמונעת מהדלת להיפתח, ולאחר מכן מבצע פריצה ותיקון של הבעיה. פורץ מיומן יודע לעשות זאת במהירות, וגם באיכות גבוהה. כלומר ביצוע פריצה עדינה ללא גרימת נזק מיותר לדלת. וכאשר יסיים את עבודתו תוכלו ליהנות מדלת בתפקוד מלא.

פורץ דלתות ברחובות מבצע פריצה של כל סוגי הדלתות. אלו עשויות להיות דלתות רשפים, דלתות פנדור, פלדלת או כל סוג של דלת אחרת, כולל דלתות פנים. השירות ניתן לאנשים פרטיים, עסקים ומוסדות. או בקיצור, כל מקום שיש בו דלת שאינה נפתחת.

כיצד מוצאים פורץ דלתות ברחובות?

כאשר מחפשים פורץ דלתות ברחובות חשוב לשים לב לכמה דגשים. אתם רוצים פורץ מוסמך, זוהי ההוכחה לכך שהוא יודע מה הוא עושה ולא מאלתר. חשוב לכם גם שזה יהיה פורץ מנוסה, כך תוכלו לסמוך עליו שיבצע עבודה מהירה ואיכותית. חשוב גם שזה יהיה פורץ שתמיד זמין ויכול להגיע מהר מבלי לגרום לכם לחכות הרבה זמן.

כאשר מחפשים פורץ דלתות ברחובות, חשוב גם שזה יהיה מנעולן 24/7. תקלות ואיבודי מפתחות יכולות להתרחש בכל יום ובכל שעה. אנשים מאבדים מפתחות בסופי שבוע, מתמודדים עם תקלות בשעות לילה מאוחרות וכו‘. ותמיד הם זקוקים לפתרון מהיר. לכן חשוב שיהיה להם מספר טלפון של מנעולן הזמין לתת שירות 24 שעות ביממה.

יוסי המנעולן עונה על כל הקריטריונים. בכל בעיה שיש לכם הוא מגיע במהירות על האופנוע. כך הוא יכול להגיע מהר גם בשעות הפקקים ולמנוע מכם לחכות זמן מיותר מחוץ לבית.