יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

מנעולן ברחובות תוך 20 דקות

פורץ מנעולים, פורץ דלתות, פורץ רכבים, החלפת מנעולים

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

מנעולן ברחובות פורץ מנעולים ברחובות police-tag
שירות ייעוץ חינם

אנחנו מציעים מגוון רחב של שירותים:

  • פריצת רכבים על ידי פורץ רכבים מוסמך
  • פריצת דלתות על ידי פורץ דלתות מורשה
  • פריצת כספות על ידי פורץ כספות מומחה
  • פריצת מנעולים על ידי פורץ מנעולים מוסמך
  • התקנת מנעולים, התקנת מנעול כספת עליון, החלפת מנעולים
  • שכפול ושחזור מפתחות לכל סוגי הרכבים
  • תיקון והחלפת כל סוגי הצילינדרים ומנגנוני נעילה
  • החלפת מנגון וצילנדר: רב בריח, פלדלת, מנעול מולטילוק, מנעול ייל
לחץ לחיוג - 7 / 24

החלפת מנעולים ברחובות בבית הלקוח

מתי כדאי להחליף מנעול או צילינדר לבית? כאשר אתם עוברים דירה או מאבדים את אחד המפתחות מומלץ להחליף את המנעול לדלת. כמו כן, כאשר מקבלים דירה חדשה מקבלן ו/או שוכרים דירה חדשה כדאי להחליף את המנעול של דלת הכניסה על מנת שנוכל לישון טוב יותר בלילה. חשוב להזמין מנעולן בעל תעודת הסמכה בכדי שיחליף לכם את המנעול.

פורץ מנעולים ברחובות תוך 20 דקות

במידה ונקלעתם לבעיה המתייחסת למנעולים? אנחנו כאן! חברתינו תחלץ אותכם מכל בעיה - פורץ מנעולים מוסמך יגיע אליכם תוך 20 דקות! חברתינו בעלת נסיון של מעל 10 שנים, למעשה אנחנו מומחים בכל סוגי הפריצות. פריצת דלתות, פריצת מנעולים, פריצת רכבים, פריצת כספות, החלפת צילינדרים ומנעולים.

פורץ רכבים ברחובות תוך 20 דקות

הרכב לא נפתח והשלט לא מגיב? המפתחות אבדו? ננעל הרכב ואתם נשארתם בחוץ? התקשרו לחברתינו 24/7 והזמינו מנעולן מוסמך שיגיע תוך 20 דקות ויחלץ אותכם במיידי. חברתינו בעלת נסיון רב בפתיחת ופריצת כל סוגי הרכבים. פתיחת הרכב נעשת על ידי מכשור חדשני. התהליך הינו מהיר מאוד וללא נזק.

פורץ דלתות ברחובות תוך 20 דקות

אבדתם את המפתח? נטרקה לכם הדלת? אנחנו כאן! פורץ דלתות מקצועי חייב להיות בעל נסיון של שנים בכדי להיות מומחה בפתיחת ופריצת דלתות. במידה ונקלעתם לסיטואציה בה אתם אבדתם את המפתח או שהדלת נטרקה לכם, התקשרו אלינו ותוך 20 דקות נגיע ונחלץ אתכם במחיר ההוגן ביותר.


מנעולן ברחובות, מתי נזדקק לו?

מנעולן ברחובות הוא איש המקצוע אשר תמיד מציל אתכם. אתם תמיד צריכים להיות עם מספר טלפון שמור בזיכרון הטלפון. אך לפני הכל חושב לוודא שמדובר בפורץ מנעולים ברחובות אשר מעניק שירות 24 שעות ביממה. אתם לא יודעים באיזה שעה תתקעו ותצטרכו את עזרתו וחשוב לוודא זאת מראש. כמו כן חשוב לעבוד עם מנעולן הנותן את כל סוגי השירותים, או לפחות העיקריים שהם: פורץ רכבים ברחובות ופורץ דלתות ברחובות.

אם אתם מחפשים מנעולן ברחובות על מנת לפרוץ לרכב שלכם, חשוב לבדוק שהוא בהחלט מכיר את הדגם ויש לו ניסיון. כל רכב זה קצת אחרת ואפילו ישנו הבדל בין מודל למודל. מנעולנים לא מקצועיים עלולים לקחת עבודות שהם לא מבינים בהם, אם יש לכם מזל זה אולי יצליח, אם לא אז הם רק יגרמו יותר נזק. מנעולי הרכב היום הם הרבה יותר מתוחכמים ומשולבים עם מערכות אלקטרונית שעל המנעולן לדעת איך להתמודד איתן; דבר המצריך ציוד מיוחד. לא כל אחד יודע לעשות זאת!

את השירותים של פורץ דלתות ברחובות אתם צריכים לבית ואפילו למשרד. לא חסרים מקרים בהם ישנה בעיה במנעול והדלת לא נפתחת בקלות או לא נפתחת בכלל. בכוונה הזכרנו את נושא הנקודה שהדלת לא נפתחת בקלות מכיוון שלאנשים רבים יש נטייה להזניח את הבעיה ולחפש מנעולן ברחובות רק כאשר הבעיה מחמירה והדלת בכלל לא נפתחת. תמיד עדיף להקדים להזמין את השירות על מנת לא להיקלע למצב שבו הדלת לא נפתחת בשעה לא שגרתית. כמובן שאנו מעניקים שירות 24 שעות ביממה אך עדיף להימנע מקריאות חירום בשעות הלילה. זה יחסוך לכם כסף ואי נוחות.

מקרים נפוצים שבגינם אנשים פונים לפורץ מנעולים ברחובות: מקרים בהם אבדו מפתחות הבית או הרכב (או שניהם ביחד) מקרים בהם אחת מדלתות הרכב או תא המטען לא נפתחת. בעיות באימובלייזר החלפת צילינדר או מנעול בדירות שכורות על מנת שדיירים קודמים לא יוכלו להיכנס תיקוני מנעולים בעיתיים חילוץ מפתחות שנשברו בתוך המנעול פריצות לבתים כאשר יש המנעול מתקלקל והמפתח שלכם לא פותח שכפול מפתחות מכל הסוגים