יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

מנעולן ברמה"ש תוך 20 דקות

שירותי פריצה, תיקון והחלפת מנעולים ברמה"ש

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

מנעולן ברמהש מנעולן רמהש police-tag
050-5757-888

מנעולן ברמה"ש – שירות שכל אחד צריך

מנעולן ברמה“ש רגיל לקבל את השיחות וההודעות אשר אומרות - הדלת לא נפתחת; איבדתי את מפתחות הרכב; ננעלתי מחוץ לבית; הדלת נטרקה; פרצו לי לבית… אלו הן שיחות אשר נוגעות בדיוק בתחום העבודה של מנעולן רמה“ש. מנעולן מעניק לנו פתרון בכל אותם הרגעים הלא נעימים בהם אנו מאבדים מפתחות ו/או נזקקים לשירותי פריצה. למעשה מנעולן מעניק הרבה מאוד שירותים מועילים המתאימים למצבים שונים, גם בבית, גם בעסק וגם ברכב. הפעם הכנו לכם רשימה של כמה מהשירותים השכיחים אשר תוכלו לקבל אצל מנעולנים:

התקנת מנעולי רתק - מנעול רתק הוא פתרון מעולה עבור עסקים אשר צריכים מנעול חיצוני אשר קשה מאוד לפרוץ. למעשה זהו שיפור של מנעול האנקול ויש לו תוספת של הגנה מתכתית אשר אינה מאפשרת את ניסור האנקול. הוא יותר יקר ממנעול אנקול רגיל והתקנתו דורשת ריתוך, אך הוא בהחלט מעניק לכם הרבה ביטחון. תוכלו לפנות למנעולן ברמה“ש ולהזמין התקנת מנעול רתק.

פריצת מנעולי אופניים - אופניים הוא כלי תחבורה מעולה. הוא פרקטי, בריא ומתאים גם לשעות הפנאי. רבים מתושבי רמת השרון משתמשים באופניים והם זקוקים גם למנעולי אופניים על מנת למנוע גנבות. אך לפעמים המנעול נתקע או שמאבדים את המפתח. במקרה שכזה אתם יכולים לפנות למנעולן רמה“ש אשר יסייע לכם לפרוץ את מנעול האופניים. מנעולן מנוסה פורץ את כל הסוגים: מנעולי Kryptonite, מנעולי שרשרת או כל סוג אחר.

פריצת דלת טרוקה - אם נטרקה לכם הדלת או שאינכם יכולים לפתוח בגלל שיש מפתח בחור המנעול מהצד השני, התקשרו ליוסי מנעולן ברמה“ש ותקבלו שירות מהיר של פריצת דלת טרוקה.

התקנת מנעול פרפר - הדרך הכי נוחה לנעול את הבית כאשר אתם בפנים היא באמצעות מנעול פרפר. זה גם יותר בטיחותי וגם מונע תקלות של טריקת הדלת עם מפתח בחור המנעול בפנים. אם תרצו לבצע החלפת מנעול ולהתקין מנעול פרפר, התקשרו ליוסי המנעולן.

שחזור מפתחות הרכב - אם איבדתם את מפתחות הרכב יש לבצע פעולת שחזור. זוהי לא עבודה לחובבנים, יש צורך במנעולן רמה“ש בעל ידע וניסיון אשר יודע מה הוא עושה. מדובר בפעולה מרוכבת הדורשת את נטרול מערכת האזעקה, פריצת הרכב, שיוף מפתח וקידוד צ‘יפ באמצעות התחברות למחשב הרכב. זוהי ממש לא עבודה חובבנים, פוטנציאל הנזק הוא גדול מידי בשביל לקחת את הסיכון.

התקנת צילינדר נגד פריצה שקטה - לצערנו הרב רבים מתושבי רמת השרון סבלו מפריצות לבתים, כאשר שיטת הפריצה המקובלת היא הפריצה השקטה אשר נעשית באמצעות כלי פריצה מקצועיים. על מנת למנוע פריצות מסוג זה תוכלו להזמין מנעולן ברמה“ש אשר יחליף את הצילינדר הקיים ויתקין במקומו צילינדר נגד פריצה שקטה המצויד באמצעי הגנה וגם בקרת שכפול. חברות הביטוח ממליצות לבצע התקנה זו בשילוב עם מנעול דלת עליון.

תיקון דלתות הזזה - בבתים רבים תוכלו למצוא דלתות הזזה, כמו למשל דלתות היציאה אל המרפסת. דלתות אלו יכולות לסבול מתקלות שונות, כמו תקלות בסגירה או בעיות המפריעות לתנועת הדלת. אם יש לכם בעיה בדלת ההזזה, התקשרו למנעולן ברמת השרון והוא יבצע עבורכם תיקון.

יוסי מנעולן רמה“ש

אם אתם נזקקים למנעולן ברמה“ש, התקשרו ליוסי המנעולן ותקבלו את השירות הטוב ביותר. כבר שנים רבות שיוסי מעניק שירותים מקצועיים לתושבי רמת השרון אשר נהנים מתיקונים, שירותי פריצה, התקנות ופתרון בעיות. אם אתם נזקקים לשירות דחוף, תוכלו להתקשר ליוסי מנעולן ברמת השרון 24 שעות ביממה.