יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחיוג - 050-5757-888

מנעולן ברמלה תוך 20 דקות

פורץ מנעולים, פורץ דלתות, פורץ רכבים, החלפת מנעולים

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

מנעולן ברמלה פורץ מנעולים ברמלה police-tag
שירות ייעוץ חינם
facebook

אנחנו מציעים מגוון רחב של שירותים:

  • פריצת רכבים על ידי פורץ רכבים מוסמך
  • פריצת דלתות על ידי פורץ דלתות מורשה
  • פריצת כספות על ידי פורץ כספות מומחה
  • פריצת מנעולים על ידי פורץ מנעולים מוסמך
  • התקנת מנעולים, התקנת מנעול כספת עליון, החלפת מנעולים
  • שכפול ושחזור מפתחות לכל סוגי הרכבים
  • תיקון והחלפת כל סוגי הצילינדרים ומנגנוני נעילה
  • החלפת מנגון וצילנדר: רב בריח, פלדלת, מנעול מולטילוק, מנעול ייל
לחץ לחיוג - 7 / 24

החלפת מנעולים ברמלה בבית הלקוח

מתי כדאי להחליף מנעול או צילינדר לבית? כאשר אתם עוברים דירה או מאבדים את אחד המפתחות מומלץ להחליף את המנעול לדלת. כמו כן, כאשר מקבלים דירה חדשה מקבלן ו/או שוכרים דירה חדשה כדאי להחליף את המנעול של דלת הכניסה על מנת שנוכל לישון טוב יותר בלילה. חשוב להזמין מנעולן בעל תעודת הסמכה בכדי שיחליף לכם את המנעול.

פורץ מנעולים ברמלה תוך 20 דקות

במידה ונקלעתם לבעיה המתייחסת למנעולים? אנחנו כאן! חברתינו תחלץ אותכם מכל בעיה - פורץ מנעולים מוסמך יגיע אליכם תוך 20 דקות! חברתינו בעלת נסיון של מעל 10 שנים, למעשה אנחנו מומחים בכל סוגי הפריצות. פריצת דלתות, פריצת מנעולים, פריצת רכבים, פריצת כספות, החלפת צילינדרים ומנעולים.

פורץ רכבים ברמלה תוך 20 דקות

הרכב לא נפתח והשלט לא מגיב? המפתחות אבדו? ננעל הרכב ואתם נשארתם בחוץ? התקשרו לחברתינו 24/7 והזמינו מנעולן מוסמך שיגיע תוך 20 דקות ויחלץ אותכם במיידי. חברתינו בעלת נסיון רב בפתיחת ופריצת כל סוגי הרכבים. פתיחת הרכב נעשת על ידי מכשור חדשני. התהליך הינו מהיר מאוד וללא נזק.

פורץ דלתות ברמלה תוך 20 דקות

אבדתם את המפתח? נטרקה לכם הדלת? אנחנו כאן! פורץ דלתות מקצועי חייב להיות בעל נסיון של שנים בכדי להיות מומחה בפתיחת ופריצת דלתות. במידה ונקלעתם לסיטואציה בה אתם אבדתם את המפתח או שהדלת נטרקה לכם, התקשרו אלינו ותוך 20 דקות נגיע ונחלץ אתכם במחיר ההוגן ביותר.


התרחישים בהם תצטרכו מנעולן ברמלה

כל אחד צריך שירות של מנעולן בשלב זה או אחר של חייו או פשוט פעם בכמה זמן. אם אתם גרים ברמלה חשוב תמיד שיהיה לכם בהישג יד מספר טלפון של פורץ מנעולים ברמלה. וכאשר אני אומר לשמור בהישג יד אני מציע לכם לעשות כך; לשמור את מספר הטלפון בזיכרון הטלפון הנייד וגם להחזיק כרטיס ביקור בארנק. למה? ובכן מנעולן ברמלה כבר ראה מקרים שאנשים נעלו את רכבם עם המפתחות והטלפון הנייד בפנים. מנעולן ברמלה צריך לתת לכם חבילת שירותים מלאה של כל סוגי הפריצה והתיקונים. אין צורך לעבוד עם פורץ דלתות ברמלה אשר נותן שירות אך ורק לבתים ומישהו אחר בשביל הרגע שצריך פורץ רכבים ברמלה. אתם צריכים פורץ מנעולים ברמלה אשר יודע לתת את כל סוגי השירותים.

כולנו חושבים ״לי זה לא יקרה״ כאשר אנו שומעים סיפורים על אנשים שבנסיבות לא נוחות איבדו את מפתחות הבית או הרכב (או אולי תקלה אחרת) ונזקקו לשירותיו של פורץ מנעולים ברמלה. אז אל תגידו לי זה לא קרה, הניסיון שלנו מוכיח שבסופו של דבר זה יכול לקרות לכולנו. אז להלן כמה דוגמאות לתרחישים בהם תצטרכו שירותים של פורץ דלתות ברמלה.

תרחיש הדירה השכורה
נכנסתם לדירה חדשה, מגיע לכם הרבה מזל טוב. שילמתם את דמי השכירות וקיבלתם את מפתחות הבית. אלו הם אותם המפתחות של הדיירים הקודמים שאינכם מכירים. בהחלט ישנה אפשרות שהם עדיין מחזיקים במפתחות הבית ואתם לא רוצים לקחת שום סיכון. כבר שמענו על מקרי עוקץ. במקרים שכאלו מומלץ להזמין מנעולן ברמלה על מנת להחליף לכם את הצילינדרים של הדלתות ולהבטיח שאף דייר קודם לא יכנס לדירתכם בעזרת מפתח משוכפל. אל תתמהמהו, הזמינו פורץ דלתות ברמלה לשירות של החלפת צילינדרים.

תרחיש האדם המפוזר
אין בכוונתנו להעליב חס וחלילה אך לכל אחד יש את הרגע הזה שבו הוא לא שם לב ונעל את עצמו מחוץ לבית או מחוץ לרכב. זהו תרחיש נפוץ מאוד בו צריך פורץ רכבים ברמלה אשר יציל אתכם ויאפשר לכם להיכנס בחזרה לרכב או אולי הייתה זו דלת הבית.

זה שמאבד מפתחות
גם איבודי מפתחות הם דבר נפוץ. לעתים בטעות מחליק מפתח אחד מהצרור מבלי ששמים לב ולעתים מאבדים את כל הצרור. המקרים בהם מאבדים את כל הצרור הם המקרים הכי מעצבנים. בדרך כלל זה משאיר אתכם מבלי יכולת להיכנס הביתה ומבלי יכולת להיכנס לרכב מכיוון שכל המפתחות אבדו. אין שום ספק שאתם צריכים פורץ רכבים ברמלה וגם פורץ לדלתות הבית. במקרים רבים לאנשים יש מפתח ספייר בבית ואז הם לא צריכים פורץ רכבים ברמלה אלא רק פורץ דלתות ברמלה.

שדרוג הביטחון האישי
במקרים רבים ישנם אנשים המתגוררים בבתים ישנים עם דלתות הכוללות מנגנוני נעילה מאוד פשוטים. מנעולים אלו קלים מאוד לפריצה, דבר המעמיד אתכם, את בני משפחתכם ואת רכושכם בסכנה גדולה. אל תעשו חיים קלים לגנבים, הזמינו מנעולן ברמלה להתקנת מנעולים מודרניים, חזקים ובטוחים. כמו תמיד חשוב שזה יהיה מנעולן בעל אישור משטרת ישראל. אתם לא רוצים לעבוד עם מנעולן בעל קשרים עם עולם הפשע. הרי מה הטעם להתקין מנעול מתוחכם בדלת הכניסה כאשר ישנו סיכון שהמנעולן עצמו ישכפל מפתח עבור גורמים פליליים.

שכפול מפתחות
תרחיש קצת פחות מטריד הוא השירות הרגיל של שכפול מפתחות, דבר אשר כל מנעולן ברמלה צריך לדעת איך לעשות. אנשים משכפלים מפתחות על מנת לתת לכל בני המשפחה או להבטיח שיהיה לכם מפתח רזרבי למקרה שאחד ילך לאיבוד, ישכח או ישבר.