יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחיוג - 050-5757-888

פורץ מנעולים ברמלה

מנעולן ברמלה - תיקון והחלפת מנעולים תוך 20 דקות

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

פורץ מנעולים רמלה פורץ מנעולים ברמלה police-tag
שירות ייעוץ חינם

התרחישים בהם תצטרכו פורץ מנעולים ברמלה

כל אחד צריך שירות של מנעולן בשלב זה או אחר של חייו או פשוט פעם בכמה זמן. אם אתם גרים ברמלה חשוב תמיד שיהיה לכם בהישג יד מספר טלפון של פורץ מנעולים ברמלה. וכאשר אני אומר לשמור בהישג יד אני מציע לכם לעשות כך; לשמור את מספר הטלפון בזיכרון הטלפון הנייד וגם להחזיק כרטיס ביקור בארנק. למה? ובכן מנעולן ברמלה כבר ראה מקרים שאנשים נעלו את רכבם עם המפתחות והטלפון הנייד בפנים. מנעולן ברמלה צריך לתת לכם חבילת שירותים מלאה של כל סוגי הפריצה והתיקונים. אין צורך לעבוד עם פורץ דלתות ברמלה אשר נותן שירות אך ורק לבתים ומישהו אחר בשביל הרגע שצריך פורץ רכבים ברמלה. אתם צריכים פורץ מנעולים ברמלה אשר יודע לתת את כל סוגי השירותים.

כולנו חושבים ״לי זה לא יקרה״ כאשר אנו שומעים סיפורים על אנשים שבנסיבות לא נוחות איבדו את מפתחות הבית או הרכב (או אולי תקלה אחרת) ונזקקו לשירותיו של פורץ מנעולים ברמלה. אז אל תגידו לי זה לא קרה, הניסיון שלנו מוכיח שבסופו של דבר זה יכול לקרות לכולנו. אז להלן כמה דוגמאות לתרחישים בהם תצטרכו שירותים של פורץ דלתות ברמלה.

תרחיש הדירה השכורה
נכנסתם לדירה חדשה, מגיע לכם הרבה מזל טוב. שילמתם את דמי השכירות וקיבלתם את מפתחות הבית. אלו הם אותם המפתחות של הדיירים הקודמים שאינכם מכירים. בהחלט ישנה אפשרות שהם עדיין מחזיקים במפתחות הבית ואתם לא רוצים לקחת שום סיכון. כבר שמענו על מקרי עוקץ. במקרים שכאלו מומלץ להזמין מנעולן ברמלה על מנת להחליף לכם את הצילינדרים של הדלתות ולהבטיח שאף דייר קודם לא יכנס לדירתכם בעזרת מפתח משוכפל. אל תתמהמהו, הזמינו פורץ דלתות ברמלה לשירות של החלפת צילינדרים.

תרחיש האדם המפוזר
אין בכוונתנו להעליב חס וחלילה אך לכל אחד יש את הרגע הזה שבו הוא לא שם לב ונעל את עצמו מחוץ לבית או מחוץ לרכב. זהו תרחיש נפוץ מאוד בו צריך פורץ רכבים ברמלה אשר יציל אתכם ויאפשר לכם להיכנס בחזרה לרכב או אולי הייתה זו דלת הבית.

זה שמאבד מפתחות
גם איבודי מפתחות הם דבר נפוץ. לעתים בטעות מחליק מפתח אחד מהצרור מבלי ששמים לב ולעתים מאבדים את כל הצרור. המקרים בהם מאבדים את כל הצרור הם המקרים הכי מעצבנים. בדרך כלל זה משאיר אתכם מבלי יכולת להיכנס הביתה ומבלי יכולת להיכנס לרכב מכיוון שכל המפתחות אבדו. אין שום ספק שאתם צריכים פורץ רכבים ברמלה וגם פורץ לדלתות הבית. במקרים רבים לאנשים יש מפתח ספייר בבית ואז הם לא צריכים פורץ רכבים ברמלה אלא רק פורץ דלתות ברמלה.

שדרוג הביטחון האישי
במקרים רבים ישנם אנשים המתגוררים בבתים ישנים עם דלתות הכוללות מנגנוני נעילה מאוד פשוטים. מנעולים אלו קלים מאוד לפריצה, דבר המעמיד אתכם, את בני משפחתכם ואת רכושכם בסכנה גדולה. אל תעשו חיים קלים לגנבים, הזמינו מנעולן ברמלה להתקנת מנעולים מודרניים, חזקים ובטוחים. כמו תמיד חשוב שזה יהיה מנעולן בעל אישור משטרת ישראל. אתם לא רוצים לעבוד עם מנעולן בעל קשרים עם עולם הפשע. הרי מה הטעם להתקין מנעול מתוחכם בדלת הכניסה כאשר ישנו סיכון שהמנעולן עצמו ישכפל מפתח עבור גורמים פליליים.

שכפול מפתחות
תרחיש קצת פחות מטריד הוא השירות הרגיל של שכפול מפתחות, דבר אשר כל מנעולן ברמלה צריך לדעת איך לעשות. אנשים משכפלים מפתחות על מנת לתת לכל בני המשפחה או להבטיח שיהיה לכם מפתח רזרבי למקרה שאחד ילך לאיבוד, ישכח או ישבר.

לחץ לחיוג - 7 / 24

כיצד לבחור פורץ מנעולים ברמלה?

אתם צועדים לעבר הרכב, האמת שאתם די ממהרים לחזור הביתה כי השעה מאוד מאוחרת ואתם עייפים. אתם מגיעים לרכב אבל פשוט אינכם יכולים לפתוח את דלת הרכב. או לחלופין בעיות דומות עלולות להתרחש בדלת הכניסה של הבית. כאשר מתרחשות בעיות שכאלו אתם נזקקים לשירותים של פורץ מנעולים ברמלה. אך חשוב להיות זהירים לפני שנותנים למישהו להתעסק לכם בדלתות ובמנעולים, גם בבית וגם ברכב. עבודה לא מקצועית עשויה גם לגרום לנזקים וישנם גם סיכונים אחרים הקשורים לביטחון שלכם. אז מה עושים כאשר נזקקים לפורץ מנעולים ברמלה? כיצד בוחרים את האדם הנכון והמתאים לביצוע העבודה?

בחירת פורץ מנעולים ברמלה

1. מנעולן מוסמך - פורץ מנעולים ברמלה הוא בעצם מנעולן וחשוב לוודא שיש לו תעודת מנעולן המעידה כי למד ועבר הדרכה לגבי פריצת מנעולים. הוא יודע כיצד עובדים סוגי המנעולים השונים, כיצד מבצעים פריצת מנעולים, מה צריך לעשות ומה אסור לעשות.

2. אישור מטעם משטרת ישראל - כאשר מחפשים פורץ מנעולים ברמלה חשוב לוודא יש לו תעודת יושר. כך תוכלו להיות בטוחים שאין לו עבר פלילי וקשרים בעולם התחתון ותרגישו יותר בטוחים כאשר אתם נותנים לו להתעסק במנעולים והדלתות שלכם.

3. חבר באגודת המנעולנים - מכיוון שפורץ מנעולים ברמלה הוא בסופו של דבר מנעולן, כדאי לוודא כי הוא חבר באגודת המנעולנים. האגודה עוסקת בפעילות לצורך קידום השירות והאתיקה המקצועית ולכן בהחלט עדיף לבחור בפורץ מנעולים ברמלה אשר חבר באגודה.

4. פורץ מנעולים ברמלה 24 שעות - לא נעים לחזור הביתה בשעת לילה מאוחרת ולגלות שהדלת אינה נפתחת; או לעשות קניות בפאוור סנטר ברמלה בשבת ולגלות שאיבדתם את מפתחות הרכב. במצבים כאלו אתם צריכים פורץ מנעולים ברמלה שיבוא ויפתור את הבעיה באופן מיידי. לכן חשוב לוודא שמדובר בפורץ מנעולים המעניק שירות 24/7 ומענה לקריאות חירום.

5. פורץ מנוסה - יש יותר מסיבה אחת מדוע דלת הבית או הרכב אינה נפתחת. מבחינתכם זה אולי לא משנה הרבה מכיוון שתמיד תפנו לפורץ מנעולים ברמלה. אך עבור הפורץ זה בהחלט משנה, עליו לאתר את הסיבה ואחר כך להעניק את הפתרון המתאים. כאשר מדובר בפורץ מנוסה הוא יודע לאתר מהר את מקור הבעיה וגם לפתור אותה כמעט בעיניים עצומות. כך אתם תחכו פחות זמן באותם הרגעים של אי הנוחות בהם אתם פשוט תקועים.

6. פורץ אמין - לצערנו הרב ישנם הרבה חובבנים אשר מנצלים מצבים שונים על מנת לגבות מחירים גבוהים ובלתי סבירים. מצבים בהם אנשים נזקקים לשירותים דחופים הם המצבים האידאליים לנסות לגבות מאנשים סכומים גבוהים מהרגיל. חשוב שתחפשו פורץ מנעולים ברמלה שאפשר לסמוך עליו ולא מנסה לגבות מחירים כפולים ומכופלים.

אם אתם נזקקים לפורץ מנעולים ברמלה - התקשרו ליוסי המנעולן.

לחץ לחיוג - 7 / 24

פורץ מנעולים ברמלה - שאלות ותשובות

להלן כמה תשובות לשאלות נפוצות בנושא עבודתו ושירותיו של פורץ מנעולים. במידה ויש לכם שאלות נוספות אתם מוזמנים לפנות באופן ישיר ליוסי המנעולן.

שאלה: האם פורץ מנעולים ברמה מעניק אך ורק שירותי פריצה.

תשובה: לא! פורץ מנעולים ברמלה הוא מנעולן לכל דבר והוא מעניק את כל שירותי המנעולנות. אם למשל יש לכם בעיה בדלת הכניסה ואינכם יכולים להיכנס הביתה, פורץ מנעולים מבצע קודם כל את הפריצה, אך בסיום הפריצה הוא גם מתקן את הבעיה באמצעות החלפת צילינדר, החלפת מנגנון או כל בעיה אחרת שהפריעה לפתיחת הדלת בצורה תקינה. אצל פורץ מנעולים תוכלו לקבל את כל שירותי המנעולנות, כמו למשל: החלפת סוויץ’ ברכב, שכפול מפתחות, קיצור דלתות ממ“ד וכו.

שאלה: האם פורץ מנעולים מתעסק גם בכספות?

תשובה: בוודאי שכן. פורץ מנעולים ברמלה מעניק גם שירות לכספות, שירות הכולל פריצה ותיקוני כספות. השירות ניתן לכל סוגי הכספות (כספות מכניות, כספות דיגיטליות, כספות אש…) בבית הלקוח. השירות כולל פריצה מקצועית ותיקון של הבעיה. אני מדגיש כי אין מדובר בניסור הכספת באמצעים כלים כבדים, אלא פריצה נקודתית הכוללת תיקון הבעיה מתוך מטרה לאפשר המשך שימוש עתידי בכספת. הפריצה נעשית בצורה מקצועית מבלי לגרום נזק לתכולת הכספת. בהזדמנות זו כדאי לציין כי חשוב לבחור בקפידה את מי שמבצע עבורכם פריצת כספות. חשוב מאוד שיהיה זה מקצוען המקפיד על דיסקרטיות ולא מסכן את הלקוח.

שאלה: איני מצליח לפתוח את דלתות הרכב, האם פורץ מנעולים ברמלה יכול לעזור?

תשובה: האם אופה יודע לאפות לחם? בוודאי שפורץ מנעולים יכול לעזור, פריצת רכבים הוא תחום ההתמחות שלו. פורץ מנעולים לרכב ברמלה יכול להעניק לכם פריצה ותיקון של הבעיה. אך שימו לב! חשוב להקפיד לעבוד עם פורץ מקצועי שהוכשר והוסמך לצורך ביצוע עבודה זו. לכל יצרן רכב ולכל מודל ישנה שיטת נעילה שונה ולכן שיטת הפריצה היא שונה. זהו פרט חשוב מאוד מכיוון ששימוש בשיטת הפריצה שאינה מתאימה עלול לגרום נזקים שונים לרכב. לא רק שפורץ מנעולים צריך לדעת לזהות את סוג הרכב ולהתאים את שיטת הפריצה, הוא גם צריך לדעת לבצע אותה בצורה הנכונה. למשל עבור רכבים רבים משתמשים בשיטת הכרית המתנפחת, אפילו אם זוהי השיטה המתאימה, שימוש לא נכון בשיטה עלול לגרום לנזק.

שאלה: אני זקוק לשירות של פריצת דלת טרוקה. הבעיה שזוהי לא הפעם הראשונה שאני שוכח מפתחות ואז נזקק לפריצת הדלת. האם ניתן לשנות משהו במנעול על מנת שזה לא יקרה?

תשובה: פריצת דלת טרוקה היא שירות הניתן עבור דלתות בהן ישנה ידית קבועה. כאשר טורקים את הדלת היא נסגרת עם הלשונית. אילו הייתה לכם ידית בעלת תנועה חופשית יכולתם לשלוט בלשונית ולפתוח את הדלת. אך כאשר ישנה ידית קבועה לא ניתן לעשות זאת ויש צורך בפריצת דלת טרוקה. פורץ מנעולים באזור רמלה יכול לבצע עבורכם החלפת ידית ובמקום הידית הקבועה להתקין ידית בעלת תנועה חופשית. בעזרת ידית זו תוכלו לפתוח את הדלת ללא מפתח. אך מצד שני אם יום אחד תשכחו לנעול את הדלת כל אחד יכול להיכנס.

שאלה: מה עושים כאשר נזקקים לשירותי פריצה באמצע הלילה, האם פורץ מנעולים באזור רמלה מעניק שירות?

תשובה: אינני יודע האם כל פורץ מנעולים באזור רמלה מעניק שירותי חירום באמצע הלילה, אך אני יכול להמליץ על יוסי המנעולן שמעניק שירות 24 שעות ביממה. פורץ מנעולים צריך לקחת בחשבון שבעיות דחופות אלו עלולות להתרחש בכל יום ובכל שעה ולהעניק פתרון כאשר זה נדרש. מנעולים בדלתות יכולים להתקלקל בכם יום ובכל שעה, כמו גם איבודי מפתחות. לכן מקובל בקרב מנעולנים להעניק שירותי חירום בכל יום ובכל שעה.