מנעולן יצאת צדיק 24/7

שירות הגעה תוך 20 דקות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

מנעולן ברמת אביב יצאת צדיק

שירות פריצת מנעולים ותיקון 24 שעות

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

מנעולן ברמת אביב יצאת צדיק מנעולן יצאת צדיק רמת אביב police-tag
050-5757-888

מתי נזדקק למנעולן ברמת אביב יצאת צדיק?

מנעולן הוא איש בעל ידע מקצועי רב, בכל הקשור לדלתות ומנגנוני נעילה. אלו יכולות להיות דלתות של הבית או המשרד, דלתות הרכב ואפילו כספות. בכל בעיה או תקלה, מנעולן הוא איש המקצוע הנכון. ידע זה נובע מניסיון אך לא רק, יש לעבור קורס מסודר ולקבל תעודת הסמכה על מנת להעניק שירותי מנעולן ברמת אביב יצאת צדיק.

תחומי עיסוק מגוונים

מנעולן ברמת אביב יצאת צדיק מעניק מבחר שירותים ללקוחות פרטיים ולקוחות עסקיים הנתקלים בבעיות הקשורות למנעולים ודלתות. להלן רשימה של כמה מהשירותים שתוכלו לקבל:

החלפת צילינדר – דבר נפוץ שמבצע מנעולן ברמת אביב יצאת צדיק הוא החלפת צילינדר. כאשר מחליפים את הצילינדר אתם בעצם נשארים עם אותה מערכת נעילה אך יש צורך במפתח אחר בשביל לפתוח אותה. לפעמים מחליפים צילינדר בגלל תקלה טכנית, אך בהחלט מקובל להחליף אותו כאשר מאבדים מפתחות או כאשר נכנסים לדירה שכורה ויש חשש שהמפתחות מתגלגלים בין דיירים קודמים אשר אינכם מכירים.

תיקון דלתות – לא תמיד הבעיות בפתיחה וסגירת הדלת קשורות למנעולים. במקרים רבים מנעולן ברמת אביב יצאת צדיק נדרש לפתור בעיות בסגירת הדלת אשר קשורות לצירים.

פריצה לרכבים – אחד התחומים המאתגרים בתחום המנעולנות, אך מנעולן ברמת אביב יצאת צדיק בוודאי יודע איך להתמודד עם פריצה לרכבים מכיוון שהוא עבר את ההסמכה הדרושה. הבעייתיות בפריצה לרכבים היא מנגנוני הנעילה המתקדמים אשר לעולם לא מפסיקים להתחדש ומשלבים מנגנונים מכניים אם מנגנונים אלקטרוניים ודורשים עבודה עדינה עם מומחיות גדולה על מנת לפרוץ אותם בצורה אסתטית.

פריצת כספות – לפעמים מאבדים מפתח, לפעמים שוכחים את הקוד ולפעמים זו פשוט תקלה טכנית. אז מה עושים כאשר ישנם חפצי ערך בכספת ואינכם מסוגלים לפתוח אותה? כמו תמיד, מנעולן ברמת אביב יצאת צדיק הוא האיש אשר יציל אתכם.
בכל בעיה, בבית או במשרד, התקשרו ליוסי מנעולים. אצלנו תקבלו שירות מהיר ומקצועי בכל שעות היממה.

מנעולן ברמת אביב - לרכב, לבית ולעסק

מנעולן ברמת אביב יצאת צדיק יכול לתמוך ולסייע בכם בעזרת מגוון שירותים אשר מתאימים גם לצרכים הביתיים, גם לרכב וגם עבור העסק. אלו הם שירותים חיוניים אשר יכולים לתרום לביטחון שלכם, להציל אתכם ממצבי מצוקה שונים ולפתור בעיות שונות בהן אתם עשויים להיתקל.

מנעולן לבית

מנעולן ברמת אביב יכול לתמוך בכם באינספור שירותים חשובים לבית. כולנו יודעים שכאשר איננו יכולים להיכנס הביתה אנו צריכים להזמין מנעולן ברמת אביב לצורך ביצוע פריצת דלת כניסה, אך זהו רק חלק קטן מעבודתו של מנעולן ברמת אביב מיצאת צדיק. תוכלו גם לקבל שירותים נוספים כמו: תיקון תיבות דואר - תיקון דלתות והחלפת צילינדרים של תיבת דואר; שכפולי מפתחות ושחזורי מפתחות; החלפה ושדרוג של צילינדרים; תיקון דלתות - תיקון דלתות עץ ותיקון דלתות מתכת, תיקון דלתות פנים ודלתות חוץ, תיקון דלתות של כל המותגים; החלפת פרזולים בדלת; החלפת מנעולים; התקנת אמצעים למניעת פריצה; קיצור דלתות; תיקון דלתות ממ“ד; התקנת מגן אצבעות לדלת ועוד.

מנעולן לרכב

כל מי שיש לו רכב פרטי יודע מה החשיבות של רכב תקין. כאשר יש לנו בעיות ברכב אנו צריכים לקחת אותו למוסך ואז הדבר יוצר לנו מגבלות תחבורתיות. יותר קשה כאשר ישנן בעיות המשביתות את הרכב בצורה פתאומית. מנעולן ברמת אביב הוא אינו מכונאי רכב ואינו מתקן בעיות מסוג זה, אך ישנן בעיות רבות אשר יכולות להשבית את הרכב או לפגוע ביכולת השימוש ברכב ואותן מנעולן ברמת אביב בהחלט יכול לפתור.

המקרה הקלאסי הוא מקרה שהרכב פשוט לא נפתח. הרכב יכול להיות במצב מכאני מושלם, אך בגלל בעיה קטנה במנעול או איבוד המפתחות אתם לא יכולים לנסוע לשום מקום. זה משבש לכם את סדר היום בדיוק כמו בעיה במנוע שאינה מאפשרת לכם לנסוע. במקרים כאלו מנעולן ברמת אביב יצאת צדיק יכול לבצע פריצת רכבים, החלפת צילינדרים, שחזור מפתחות וכל מה שנדרש על מנת שתוכלו להיכנס לרכב ולנסוע.

לעתים פורץ רכבים הוא עבור פריצת תא המטען. אמנם אתם יכולים לנסוע ברכב מבלי להשתמש בתא המטען, אך בסופו של דבר אתם צריכים להשתמש בתא המטען וחשוב לתקן גם בעיה זו.

עוד בעיות שמנעולן יכול לתקן הן בעיות בסוויץ‘ של הרכב ובעיות הקשורות לשלט הרכב.

מנעולן ברמת אביב לעסק

גם עסקים נזקקים לשירותיו של מנעולן ברמת אביב. בראש ובראשונה זה מכיוון שגם בעסקים ישנן דלתות וגם עסקים מחזיקים ברכבים. לכן עסקים יכולים להיתקל בבעיות שונות הזהות לבעיות של הצרכן הביתי - פריצת דלתות, פריצת רכבים, החלפת צילינדרים וכו‘

אך לעסקים ישנם גם צרכים ייחודיים אשר לא נראה אותם אצל הצרכן הביתי וגם צרכים אלו יכולים לקבל מענה בעזרת מנעולן ברמת אביב. להלן כמה דוגמאות לצרכים אופייניים של עסקים:

התקנת מחזיר דלת הידראולי - עסקים רבים מעוניינים בהתקנת מחזיר שמן על הדלת. יש לכך סיבות שגם קשורות לביטחון וגם לדברים פשוטים הרבה יותר כמו בקרת מזג אוויר. כאשר כל רגע לקוחות נכנסים ויוצאים ואינם מקפידים לסגור את הדלת, אוויר המזגן פשוט יוצא החוצה. וכך גם חם בתוך העסק וגם המזגן מתאמץ יותר - דבר שיבוא לידי ביטוי בחשבון החשמל של העסק והוצאות התחזוקה של המזגן.

התקנת ידיות בהלה - בהתאם לתקנות מכבי האש ישנם עסקים רבים אשר נזקקים לידיות בהלה ומנעולן ברמת אביב יכול להתקין אותם. ידיות בהלה מיועדות לדלתות חירום, הן מאפשרות פתיחה קלה ומהירה של הדלת, מבפנים כלפי חוץ.

לחץ לחיוג - 7 / 24

מנעולן ברמת אביב ג‘

מתגוררים או עובדים באזור רמת אביב? אם כך חושב שתשמרו את מספר הטלפון של יוסי המנעולן. יוסי יכול להיות בדיוק זה שלשירותיו תזדקקו לצורך תיקון תקלות וביצוע התקנות שונות בבית, ברכב או במשרד. גם במקרי חירום טוב שיהיה לכם את מספר הטלפון של יוסי. יוסי הוא מנעולן זול ברמת אביב, אבל הכי חשוב שהוא אמין ומנוסה. אז אם יש לכם בעיה וצורך בשירות דחוף התקשרו ליוסי 24 שעות ביממה - 050-575-7888

מנעולן ברמת אביב ג‘ - רשימת השירותים

תיקון דלתות מרפסת - דלת המרפסת לא מתפקדת טוב? כל פעם שאתם רוצים לסגור או לפתוח את הדלת אתם צריכים להפעיל כוח? אם כך הזמינו מנעולן ותפתרו את הבעיה אחת ולתמיד. המנעולן יבדוק מה גורם לבעיה ויעניק את הטיפול הנכון ביעילות רבה.

שירות לכספות - נזקקים לפריצה ותיקון כספות בעסק או בבית? התקשרו ליוסי מנעולן זול ברמת אביב. יוסי מתנהל בדיסקרטיות מלאה ויעניק לכם שירותי פריצה ותיקון כספות. יוסי פורץ את כל סוגי הכספות, ללא גרימת נזק לכספת ולתכולתה. זכרו כי דיסקרטיות היא הכרחית.

פריצת דלת טרוקה - אם יצאתם לרגע בלי מפתחות והדלת נטרקה אז אתם בבעיה. לא תמיד, אבל אצל רוב האנשים ידית הדלת החיצונית היא ידית קבועה. במצב שכזה הלשונית סוגרת את הדלת, ואם אין אף אחד שיכול לפתוח לכם מבפנים, אתם זקוקים לשירותיו של מנעולן ברמת אביב ג‘ על מנת לבצע עבורכם פריצת דלת טרוקה. מדובר בהליך מהיר וזול.

פריצות לרכבים - במקרים רבים אנו זקוקים לשירותיו של פורץ רכבים: רכב שננעל עם המפתחות בפנים, מפתח שאבד או תקלות טכניות. חשוב מאוד לעבוד אך ורק עם מנעולן מקצועי מכיוון שפריצת רכבים דורשת רמה גבוהה של ידע, מיומנות וציוד מתאים. מהבחינה הזו אתם יכולים לסמוך על יוסי. מנעולן זול ברמת אביב ובעל ניסיון בפריצת כל סוגי הרכבים.

התקנת אמצעי מיגון נגד פורצים - בוודאי שלא תרצו שיפרצו לכם את הבית. אתם בטח כבר מבינים שמשטרת ישראל לא עושה הרבה בנידון ולכן כדאי שתיקחו יוזמה ותבחרו באמצעים אשר ירתיעו את הגנבים. מנעולן ברמת אביב ג‘ יכול להתקין אצלכם בדירה אמצעי מיגון הכוללים צילינדר נגד פריצה שקטה ומנעול עליון לדלת (מנעול ג‘ואל). אלו הם האמצעים המומלצים על ידי חברות הביטוח.

קיצור דלתות ממ“ד - רוצים להתקין פרקט בבית? הדרך הכי הגיונית היא פשוט להתקין אותה על הריצוף הקיים, אך הדבר עשוי ליצור בעיה עם דלת הממ“ד. לכן בטרם ההתקנה, התקשרו ליוסי מנעולן זול ברמת אביב והזמינו שירות של קיצור דלתות ממ“ד וקיצור דלתות פנים.

תיקון דלתות פנדור - רבים מאיתנו משתמשים בדלתות פנדור, דלתות מעוצבות ויפות לפנים הבית. במידה ויש בהם תקלה חשוב להזמין מנעולן מקצועי אשר יודע לתקן אותן וללא לגרום לשום סוג של נזק אל הדלת.

כאשר נזקקים למנעולן ברמת אביב ג‘, יוסי שלום הוא האיש שאליו אתם יכולים לפנות ולהיות בטוחים שתקבלו את השירות הטוב ביותר.