יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

מנעולן ברמת אפעל תוך 20 דקות

פורץ מנעולים, פורץ דלתות, פורץ רכבים, החלפת מנעולים

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

מנעולן ברמת אפעל פורץ מנעולים ברמת אפעל police-tag
050-5757-888

מתי נזדקק למנעולן ברמת אפעל?

לפעמים היום שלנו מתחיל ברגל שמאל, אנו מתעוררים בבוקר ורוצים ליהנות מכוס קפה ועיתון הבוקר לפני שנצא לעבודה. אנו יוצאים בפיג‘מה לקחת את עיתון הבוקר ומשאירים את הדלת מאחורינו פתוחה כי אנו לא הולכים לשום מקום… אבל משב רוח קטן והדלת נטרקת ואתם קולטים שאין לכם איך להיכנס. זה נשמע מצחיק אבל כאשר זה קורה לכם זה ממש לא נעים וזה משבש לכם את כל סדר היום. במידה וזה המקרה יש אדם אחד שיכול לעזור לכם - מנעולן ברמת אפעל.

פורץ מנעולים ברמת אפעל

מנעולן ברמת אפעל מטפל בכל מקרה של דלת טרוקה אך זהו רק קצה הקרחון. מנעולן מעניק סל של שירותים שונים הקשורים לדלתות ומנעולים, להלן כמה דוגמאות לשירותים אשר תוכלו לקבל אצל פורץ מנעולים ברמת אפעל.

פריצת כספות - בהנחה שאתם לא מתכננים לפרוץ לכספת הבנק, ישנן לא מעט סיבות מדוע תצטרכו מנעולן ברמת אפעל לצורך פריצת כספות. הסיבות יכולות להיות מקרים שבהם מפתח אבד, הקוד הסודי נשכח, משהו השתבש במנגנון או אולי קיבלתם ירושה ובין החפצים ישנה גם כספת שאינכם יכולים לפתוח. מנעולן מקצועי מכיר את כל סוגי הכספות ויודע איך לפרוץ אותן.

פריצת רכבים - לפעמים בעיות בשלט, לפעמים בעיות במנעול או במפתחות, אך מה שבטוח כאשר יש לכם בעיה בפתיחת הרכב או תא המטען לא תרצו לתת לחובבנים להתעסק עם זה. פריצת רכבים היא נושא מורכב הדורש ידע, ניסיון וכלי עבודה מתאימים. אם נקלעתם לבעיה מסוג זה פנו אך ורק למנעולן מוסמך.

קיצור דלתות - אל תחשבו שמנעולן מתעסק אך ורק בפריצות למנעולים. לפעמים ישנו צורך בקיצור דלתות פלדלת, כמו למשל במקרה שמתקינים פרקט על רצפה קיימת. במקרה כזה הפרקט החדש אינו מותיר מקום לתנועת הדלת ויש לקצר את הדלת. זוהי עבודה למנעולן ברמת אפעל.

החלפת צילינדר - אם איבדתם את מפתחות הבית אתם יכולים להזמין פורץ מנעולים ברמת אפעל בשביל להחליף את הצילינדר. אין צורך להחליף את כל המנעול, ניתן להסתפק בצילינדר בלבד. מנעולן ברמת אפעל יפרוץ עבורכם את הדלת ולאחר מכן יחליף את הצילינדר.

שדרוג הביטחון - אם אתם גרים בדירה ישנה ויש לכם דלת עם מנעול מיושן אתם נמצאים בסכנה. הגנבים תמיד משתכללים ומוצאים שיטות לפרוץ. המנעולים החדישים מקשים עליהם את העבודה אך אם יש לכם מנעול מיושן הגנבים יוכלו להתגבר עליו בקלי קלות. אם ברצונכם לשדרג את הביטחון האישי תוכלו לפנות למנעולן ברמת אפעל על מנת להתקין דלת ו/או מנעול מתקדם.

אנו ממליצים לכם לפנות ליוסי מנעולים בכל פעם שאתם נזקקים לשירות הקשור למנעולים ודלתות. אל תסתבכו בהרפתקאות עם חאפרים כי מה שעולה בזול בסוף משלמים עליו ביוקר. עבדו אך ורק עם יוסי, פורץ מנעולים ברמת אפעל באישור משטרת ישראל.

מקרים נוספים בהם נזדקק למנעולן ברמת אפעל

כל איש ואישה יכולים להגיע לרגע הזה, לא משנה מה הסיבה, שבו הם נזקקים לשירותים מקצועיים של מנעולן ברמת אפעל. אנשים מזמינים את שירותיו של מנעולן ברמת אפעל בעקבות איבודי מפתחות, דבר שיכול לקרות גם לאנשים הכי מסודרים שיש; בעקבות תקלה במנעול; כאשר רוצים להחליף צילינדר או לשפר את הגנת הבית. בכל אחד מהמקרים הללו מנעולן הוא איש המקצוע שאתם צריכים.

מנעולן ברמת אפעל - שירותי פריצה

רבות מהקריאות למנעולן ברמת אפעל הן במקרים בהם אנשים אינם יכולים לפתוח את דלת ביתם ונזקקים לפורץ דלתות. מקרים לא נעימים אלו עלולים להתרחש בתוקף נסיבות שונות, למשל: איבוד מפתחות; עיוות או שבירת המפתח; תקלה בצילינדר או במנעול. אלו הם מקרים נפוצים ולפעמים ביש המזל הוא כפול - מקרים שכאלו עלולים להתגלות גם בשעות הלילה המאוחרות או אולי בחופשת סוף השבוע, רגעים שבהם לא קל למצוא נותני שירותים זמינים.

חשוב תמיד להיות מוכנים מראש למקרים אלו, אבל מה בעצם ניתן לעשות:

1. החזיקו צרור מפתחות נוסף - רבות מהבעיות יכולות להיפתר אם יש לכם צרור מפתחות נוסף. אתם יכולים לשמור צרור במשרד, אצל קרובי משפחה, אצל בן או בת הזוג… אך שימו לב שעליכם להיות זהירים מאוד, לא רק בבחירת איש האמון אלא גם בגלל הסכנה שמישהו ימצא את המפתחות שאבדו ויגיע לפרוץ את ביתכם.

2. חשוב להיות ערניים וקשובים לדלת. לפעמים המנעול מתחיל להראות סימנים של בעיה למרות שהוא עדיין מתפקד. חשוב שתהיו ערניים כאשר אתם פותחים או נועלים את הדלת. האם שמעתם רעשים מוזרים, האם המנעול אינו מסתובב בקלות? אלו יכולים להיות סימנים לכשל במנעול. במקרים אלו מוטב להזמין מנעולן ברמת אפעל באופן מיידי ולא לחכות לרגע שהמנעול יתקלקל ויכתיב לכם את סדר היום.

מנעולן ברמת אפעל - 27 שעות ביממה

חשוב שתדעו שבמידה ואתם זקוקים לשירותי פריצה או כל בעיה דחופה, יוסי המנעולן תמיד עומד לשירותכם ויכול להגיע בכל שעה משעות היממה. לקריאות בלילה ישנו תעריף מיוחד ולכן אנו מזמינים מנעולן בלילה רק כאשר אין ברירה. אך אם נקפיד על שני הטיפים שלמעלה נוכל להפחית את הסיכויים שבהם נזקק להתקשר למנעולן בלילה. בעצם נחזיר לעצמינו את השליטה על החיים ונזמין את המנעולן מתי שאנו רוצים ולא מתי שהמנעול רוצה.

מנעולן ברמת אפעל - גם לרכב

בדיוק כפי שדלתות הבית לפעמים בוגדות בכם, אותו הדבר יכול להתרחש בדלתות הרכב. זה לא נעים אבל החדשות הטובות הן שגם במקרים אלו מנעולן ברמת אפעל יכול לפתור לכם את הבעיה. יתכן שהמפתחות ננעלו בתוך הרכב, או שפשוט התקלקל המנעול; לא משנה מהי בדיוק הסיבה - יוסי המנעולן יפתור לכם אותה. פשוט התקשרו ליוסי מנעולים 24 שעות ביממה והוא יגיע עם ניידת השירות למקום שבו אתם תקועים ויעניק לכם את הפתרון שיחלץ אתכם.