יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

מנעולן ברמת אפעל תוך 20 דקות

פורץ מנעולים, פורץ דלתות, פורץ רכבים, החלפת מנעולים

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

מנעולן ברמת אפעל פורץ מנעולים ברמת אפעל police-tag
050-5757-888
facebook

מנעולן ברמת אפעל

לפעמים היום שלנו מתחיל ברגל שמאל, אנו מתעוררים בבוקר ורוצים ליהנות מכוס קפה ועיתון הבוקר לפני שנצא לעבודה. אנו יוצאים בפיג‘מה לקחת את עיתון הבוקר ומשאירים את הדלת מאחורינו פתוחה כי אנו לא הולכים לשום מקום… אבל משב רוח קטן והדלת נטרקת ואתם קולטים שאין לכם איך להיכנס. זה נשמע מצחיק אבל כאשר זה קורה לכם זה ממש לא נעים וזה משבש לכם את כל סדר היום. במידה וזה המקרה יש אדם אחד שיכול לעזור לכם - מנעולן ברמת אפעל.

פורץ מנעולים ברמת אפעל

מנעולן ברמת אפעל מטפל בכל מקרה של דלת טרוקה אך זהו רק קצה הקרחון. מנעולן מעניק סל של שירותים שונים הקשורים לדלתות ומנעולים, להלן כמה דוגמאות לשירותים אשר תוכלו לקבל אצל פורץ מנעולים ברמת אפעל.

פריצת כספות - בהנחה שאתם לא מתכננים לפרוץ לכספת הבנק, ישנן לא מעט סיבות מדוע תצטרכו מנעולן ברמת אפעל לצורך פריצת כספות. הסיבות יכולות להיות מקרים שבהם מפתח אבד, הקוד הסודי נשכח, משהו השתבש במנגנון או אולי קיבלתם ירושה ובין החפצים ישנה גם כספת שאינכם יכולים לפתוח. מנעולן מקצועי מכיר את כל סוגי הכספות ויודע איך לפרוץ אותן.

פריצת רכבים - לפעמים בעיות בשלט, לפעמים בעיות במנעול או במפתחות, אך מה שבטוח כאשר יש לכם בעיה בפתיחת הרכב או תא המטען לא תרצו לתת לחובבנים להתעסק עם זה. פריצת רכבים היא נושא מורכב הדורש ידע, ניסיון וכלי עבודה מתאימים. אם נקלעתם לבעיה מסוג זה פנו אך ורק למנעולן מוסמך.

קיצור דלתות - אל תחשבו שמנעולן מתעסק אך ורק בפריצות למנעולים. לפעמים ישנו צורך בקיצור דלתות פלדלת, כמו למשל במקרה שמתקינים פרקט על רצפה קיימת. במקרה כזה הפרקט החדש אינו מותיר מקום לתנועת הדלת ויש לקצר את הדלת. זוהי עבודה למנעולן ברמת אפעל.

החלפת צילינדר - אם איבדתם את מפתחות הבית אתם יכולים להזמין פורץ מנעולים ברמת אפעל בשביל להחליף את הצילינדר. אין צורך להחליף את כל המנעול, ניתן להסתפק בצילינדר בלבד. מנעולן ברמת אפעל יפרוץ עבורכם את הדלת ולאחר מכן יחליף את הצילינדר.

שדרוג הביטחון - אם אתם גרים בדירה ישנה ויש לכם דלת עם מנעול מיושן אתם נמצאים בסכנה. הגנבים תמיד משתכללים ומוצאים שיטות לפרוץ. המנעולים החדישים מקשים עליהם את העבודה אך אם יש לכם מנעול מיושן הגנבים יוכלו להתגבר עליו בקלי קלות. אם ברצונכם לשדרג את הביטחון האישי תוכלו לפנות למנעולן ברמת אפעל על מנת להתקין דלת ו/או מנעול מתקדם.

אנו ממליצים לכם לפנות ליוסי מנעולים בכל פעם שאתם נזקקים לשירות הקשור למנעולים ודלתות. אל תסתבכו בהרפתקאות עם חאפרים כי מה שעולה בזול בסוף משלמים עליו ביוקר. עבדו אך ורק עם יוסי, פורץ מנעולים ברמת אפעל באישור משטרת ישראל.