יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחיוג 050-5757-888

מנעולן ברמת גן תוך 20 דקות

פורץ מנעולים, פורץ דלתות, פורץ רכבים, החלפת מנעולים

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

מנעולן ברמת גן פורץ מנעולים ברמת גן police-tag
050-575-7888

אנחנו מציעים מגוון רחב של שירותים:

  • פריצת רכבים על ידי פורץ רכבים מוסמך
  • פריצת דלתות על ידי פורץ דלתות מורשה
  • פריצת כספות על ידי פורץ כספות מומחה
  • פריצת מנעולים על ידי פורץ מנעולים מוסמך
  • התקנת מנעולים, התקנת מנעול כספת עליון, החלפת מנעולים
  • שכפול ושחזור מפתחות לכל סוגי הרכבים
  • תיקון והחלפת כל סוגי הצילינדרים ומנגנוני נעילה
  • החלפת מנגון וצילנדר: רב בריח, פלדלת, מנעול מולטילוק, מנעול ייל
לחץ לחיוג - 7 / 24

החלפת מנעולים ברמת גן בבית הלקוח

מתי כדאי להחליף מנעול או צילינדר לבית? כאשר אתם עוברים דירה או מאבדים את אחד המפתחות מומלץ להחליף את המנעול לדלת. כמו כן, כאשר מקבלים דירה חדשה מקבלן ו/או שוכרים דירה חדשה כדאי להחליף את המנעול של דלת הכניסה על מנת שנוכל לישון טוב יותר בלילה. חשוב להזמין מנעולן בעל תעודת הסמכה בכדי שיחליף לכם את המנעול.

פורץ מנעולים ברמת גן תוך 20 דקות

במידה ונקלעתם לבעיה המתייחסת למנעולים? אנחנו כאן! חברתינו תחלץ אותכם מכל בעיה - פורץ מנעולים מוסמך יגיע אליכם תוך 20 דקות! חברתינו בעלת נסיון של מעל 10 שנים, למעשה אנחנו מומחים בכל סוגי הפריצות. פריצת דלתות, פריצת מנעולים, פריצת רכבים, פריצת כספות, החלפת צילינדרים ומנעולים.

פורץ רכבים ברמת גן תוך 20 דקות

הרכב לא נפתח והשלט לא מגיב? המפתחות אבדו? ננעל הרכב ואתם נשארתם בחוץ? התקשרו לחברתינו 24/7 והזמינו מנעולן מוסמך שיגיע תוך 20 דקות ויחלץ אותכם במיידי. חברתינו בעלת נסיון רב בפתיחת ופריצת כל סוגי הרכבים. פתיחת הרכב נעשת על ידי מכשור חדשני. התהליך הינו מהיר מאוד וללא נזק.

פורץ דלתות ברמת גן תוך 20 דקות

אבדתם את המפתח? נטרקה לכם הדלת? אנחנו כאן! פורץ דלתות מקצועי חייב להיות בעל נסיון של שנים בכדי להיות מומחה בפתיחת ופריצת דלתות. במידה ונקלעתם לסיטואציה בה אתם אבדתם את המפתח או שהדלת נטרקה לכם, התקשרו אלינו ותוך 20 דקות נגיע ונחלץ אתכם במחיר ההוגן ביותר.


תחומי העיסוק של מנעולן ברמת גן

כאשר מסיבה כלשהי דלת הבית או המשרד אינה נפתחת אתם צריכים את שירותיו של פורץ דלתות ברמת גן. פורץ מנעולים מאפשר לכם להיכנס שוב הביתה אך גם מתקן את הבעיה ומחליף את המנעול במידת הצורך. למזלכם, כאשר אתם צריכים מנעולן ברמת גן ישנו היצע גדול של פורצי מנעולים ודלתות. אך שימו לב, חפשו מנעולן המעניק שירות של 24 שעות ביממה כך שתוכלו לסמוך עליו תמיד שיגיע; חפשו מנעולן ללא עבר פלילי ובעל תעודת הסמכה רשמית בפריצת מנעולים. אל תחכו לרגע שבו תיתקלו בבעיה בשביל לחפש מנעולן, חפשו עכשיו ושמרו את מספר הטלפון שלו למקרה חירום.

זה יכול לקרות בדיוק שחזרתם מחופשה משפחתית; כאשר חזרתם מבילוי לילי או סתם כך באמצע היום. אתם לעולם לא יודעים מתי תאבדו את המפתחות או מתי מנגנון הנעילה של הדלת יתקלקל. אולי היו סימנים מוקדמים שמהם התעלמתם אך בסופו של דבר מגיע הרגע שזה פשוט קורה. אם השעה 2 בלילה ביום שישי, בהחלט דבר שיכול לקרות, אז אתם בבעיה. אתם צריכים שירות של פריצת דלתות ברמת גן אך אין לכם למי להתקשר. על מנת להימנע ממצבים לא נעימים אלו אתם חייבים למצוא פורץ מנעולים העובד 24 שעות ויכול להעניק שירות ברמת גן וגם בערים אחרות למקרה שיצאתם מהעיר עם הרכב ושם נתקעתם. פורץ מנעולים מבין את המצוקה של הלקוחות אשר נתקלים בבעיה גם בשעות לא שגרתיות ומגיע במהרה לתת שירות בהול על מנת לפתור לכם את הבעיה.

הבית שלכם הוא המקום הכי חשוב ואתם רוצים לשמור עליו בטוח. זוהי הסיבה מדוע אתם מתקינים דלתות עם מנעולים חזקים ומתוחכמים. כאשר יש בעיה אתם מזמינים מנעולן ברמת גן על מנת לפרוץ את המנעול, לתקו או להחליף. אך כאן עולה לדיון שאלה בעייתית, האם ניתן לסמוך על המנעולן שלא ישכפל את המפתחות למען גורמים עברייניים? בהחלט חשוב להיזהר ולכן חשוב לעבוד עם מנעולן מקצועי המקפיד על כללי אתיקה מקצועית ויש לו אישור מטעם משטרת ישראל. הקפידו לעבוד אך ורק עם מנעולן מוסמך ובעל אישור מהמשטרה המעיד כי אין לו עבר פלילי.

פריצת רכבים היא אינה דבר פשוט בימינו; יצרני הרכב והאזעקות מציגים חידושים טכנולוגיים חדשים מיני שנה ומשפרים את מנגנוני הנעילה. יש לכך סיבה טובה, גניבות רכב וגניבות חפצים מתוך רכב הם דבר נפוץ מאוד ולכן חשוב לשמור על רכושנו. אך בחיים עצמם יש בהחלט נסיבות בהן אנו צריכים לפרוץ לרכב של עצמינו. פורץ רכבים ברמת גן הוא איש המקצוע אשר יודע איך להתמודד עם מנגנוני הנעילה של הרכב.

לעולם אינכם יכולים לדעת מתי פתאום תתגלה בעיה במנגנון הנעילה או מתי תאבדו את מפתחות הרכב. אל תחכו לרגע שבו תהיה לכם בעיה בשביל להתחיל לחפש מנעולן ברמת גן. קחו בחשבון שזה עלול להתרחש בסוף השבוע או בשעות חריגות. מומלץ מאוד להיות מוכנים לכל תרחיש ולהחזיק תמיד מספר טלפון של פורץ אמין המעניק שירות 24 שעות ביממה ויכול להגיע ולחלץ אתכם.