יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

מנעולן ברמת החייל

שירותי פריצה, תיקון והחלפת מנעולים תוך 20 דקות

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

מנעולן ברמת החייל מנעולן רמת החייל police-tag
050-5757-888

איך לבחור מנעולן ברמת החייל?

כאשר הרכב שלכם מתקלקל אתם לוקחים אותו אל המוסך, כאשר מתקלקלת לכם מכונת הכביסה אתם מזמינים טכנאי לתיקון. אבל את מי מזמינים כאשר מתקלקל המנעול? איש המקצוע הנכון לטפל במנעולים מקולקלים הוא המנעולן. ולא רק מנעולים מקולקלים אלא חבילה שלמה של שירותים תוכלו לקבל אצל מנעולן ברמת החייל. השירותים שמעניק מנעולן ברמת החייל יכולים להיות: תיקון דלתות פלדלת, קיצור דלתות ממ“ד, החלפת צילינדר, פריצה לרכב, תיקון בעיות בסוויץ’, פריצה לבית, התקנת מנעול חירום ועוד פעולות רבות בהן הוא יכול לעזור לכם.

קריאות חירום וקריאות שגרה

כאשר מדברים על מנעולן ברמת החייל, חשוב להבדיל בין קריאות חירום לבין קריאות שגרה. ישנן עבודות אותן המנעולן יכול לבצע במהלך שעות העבודה הרגילות, אך ישנו אחרות אשר אינן סובלות דיחוי. למשל אם נזקקים למנעולן ברמת החייל לצורך קיצור דלת ממ“ד, תוכלו לעשות זאת בזמן שנוח לכם. זה לא ממש משנה אם תעשו את זה היום או בשבוע הבא. לעומת זאת ישנן עבודות כמו פריצת דלתות אשר יש לעשות באופן מיידי, גם אם מדובר ביום שישי לפנות בוקר לצורך הדוגמה. קריאות חירום מעבר לשעות העבודה המקובלות הן בתעריף מעט גבוה יותר. לפעמים איו ברירה אבל לפעמים אפשר למנוע אותן. המקרה הקלאסי הוא כאשר אתם מרגישים שמשהו אינו תקין במנעול, אך בעזרת קצת מאמץ ומשחק עם המפתחות אתם יכולים לפתוח את הדלת. במקרה כזה מוטב לכם להזמין את המנעולן בשעה נוחה על מנת לבדוק את מקור הבעיה ולתקנה. אך אם תתעלמו ותזניחו את הבעיה, יגיע הרגע שבו לא תוכלו לפתוח את הדלת ואז אולי תגיעו למצב שבו תחפשו מנעולן ברמת החייל בארבע בבוקר. זה גם לא נעים וגם עולה לכם יותר.

איך מחפשים מנעולן

היום בעזרת האינטרנט קל למצוא מנעולן. חיפוש קצר בגוגל של מנעולן ברמת החייל יביא לכם עשרות תוצאות של מנעולנים. אבל איך תדעו אם מי לעבוד? אתם בוודאי לא רוצים שזה ייגמר במפח נפש. אם מישהו המליץ לכם על מנעולן מנוסה זה יכול להיות סימן טוב, אבל תמיד ישנם כמה דברים שצריך לוודא.

כאשר מחפשים מנעולן ברמת החייל, הדבר הראשון שאתם צריכים לוודא הוא שמדובר במנעולן מוסמך ושיש לו אישור מטעם משטרת ישראל. מנעולן מוסמך הוא מי שלמד את המקצוע והוסמך לעסוק במנעולנות. זה בדיוק כפי שאתם מצפים מעורך דין שילמד משפטים. מי שלא למד מנעולנות הוא אינו מנעולן אלא חובבן. האישור מטעם משטרת ישראל מבטיח לכם איש מקצוע ללא עבר פלילי, כך אתם לא חוששים כאשר אתם מפקידים בידיו את מפתחות הבית והגישה למנעולים.

יוסי מנעולים

כאשר אתם צריכים מנעולן ברמת החייל, פנו ליוסי מנעולים. יוסי הוא מנעולן אשר למד והוסמך לעסוק בתחום וכמובן שיש לו את האישור מטעם משטרת ישראל. יוסי מעניק מגוון שירותים לתושבי רמת החייל, במסירות ומקצועיות.
לשירות באיזור אחר בתל אביב כנסו ללינק - מנעולן בתל אביב יצאת צדיק

מקרים נוספים בהם נזדקק למנעולן ברמת החייל

מנעולן ברמת החייל הוא איש המקצוע אשר יפתור לכם כל בעיה בדלתות ובמנעולים. השירותים שתוכלו לקבל אצל מנעולן ברמת החייל כוללים: החלפת צילינדרים; פריצת דלת כניסה; פריצה לרכב ופריצת תא מטען; התקנת מחזיר שמן לדלת; החלפת פרזולים לדלת; החלפת מנגנון לדלת פלדלת או דלתות מדגמים אחרים; החלפת צילינדר לתיבת דואר; פריצת רכבים דו גלגליים ועוד מגוון שירותים.

על מנת לקבל עבודה איכותית ולא לסיים הכל במפח נפש ובמחירים מופקעים חשוב שתפנו למנעולן מקצועי כמו יוסי המנעולן. יוסי הוא מנעולן מוסמך ומלבד הידע הרב יש לו גם ניסיון רב. בכל בעיה שיש לכם אתם מוזמנים להתקשר ליוסי והוא יגיע במהרה עם ניידת השירות ויעניק לכם טיפול מיידי. כמו כן, כאשר אתם מחפשים מנעולן ברמת החייל חשוב מאוד שזה יהיה מנעולן המעניק שירות 24 שעות ביממה על מנת לפתור עבורכם בעיות המתרחשות בשעות הלילה המאוחרות או בשבתות וחגים.

החלפת צילינדר

אם אתם נזקקים להחלפת צילינדר אתם מוזמנים לפנות ליוסי המנעולן ולקבל שירות מקצועי. בנסיבות שונות אתם עלולים להזמין מנעולן ברמת החייל לצורך החלפת צילינדר:

החלפת צילינדר לאחר פריצה - במקרים רבים כאשר פורצים לכם לבית או כאשר מנסים לפרוץ לכם הביתה פשוט משחיתים את הצילינדר באמצעות מקדח או כלי עבודה כלשהו. גם אם הפריצה נכשלה סביר להניח שהמנעול הושחת ויש לבצע החלפת צילינדר. ואת זה מנעולן ברמת החייל יבצע עבורכם.

החלפת צילינדר בדירות שכורות - אלו המתגוררים בדירות שכורות לא יכולים לישון בשקט. אתם מקבלים מפתחות מבעל הדירה אך אין לכם מושג מי גר שם קודם והאם יש לו העתק של המפתחות. לכן כאשר נכנסים לגור בדירה שכורה, הדבר הראשון שאתם צריכים לעשות בשביל השקט הנפשי שלכם הוא להזמין מנעולן ברמת החייל לצורך החלפת צילינדר.

אבדן מפתחות - כאשר אתם מאבדים את המפתחות בדרך כלל ניתן ליצור העתק או לשחזר את המפתחות. אך הבעיה היא שמישהו אולי הבחין ברגע שנפלו לכם המפתחות ועקב אחריכם. עכשיו יש לו את המפתחות והוא יודע איפה את גרים. אתם לא רוצים סיכונים מיותרים ולכן כאשר אבדו לכם המפתחות סביר להניח שתרצו להזמין מנעולן ברמת החייל לצורך החלפת צילינדר.

שדרוג הצילינדר - אם אתם בכל מקרה צריכים להחליף צילינדר, וגם אם לא, כדאי לכם לפנות למנעולן ברמת החייל ולבקש לשדרג את הצילינדר. הגנבים תמיד משכללים את שיטות הפריצה שלהם ומסתבר שצילינדרים ישנים הם קלים מאוד לפריצה. יצרני הצילינדרים משכללים תמיד את הצילינדרים וכוללים מנגנוני הגנה חדשים אשר מקשים על הפורצים. לכן בהחלט כדאי לשדרג את הצילינדר פעם בכמה שנים גם אם הוא עדייין תקין.

תקלה טכנית - צילינדרים עשויים להתקלקל כתוצאה מבלי טבעי. צילינדרים איכותיים מחזיקים זמן רב יותר, אך בחלוף הזמן גם בהם עשויות להתגלות תקלות ויתכן שתצטרכו להחליפם.

מנעולן ברמת החייל - שאלות ותשובות

כאשר אנשים נזקקים לשירותיו של מנעולן ברמת החייל יש להם הרבה שאלות הקשורות לתחום המנעולנות, אופי השירות וצורת העבודה. הפעם על מנת לסייע לכם ולעשות לכם סדר בראש הכנו לכם תשובות לשאלות שכיחות לגבי עבודתו של מנעולן ברמת החייל. אני מקווה שתשובות אלו יעזרו לכם. בכל שאלה נוספת אתם מוזמנים לפנות ישירות ליוסי המנעולן במספר הטלפון 050-575-7888.

שאלה: מה ההבדל בין החלפת צילינדר לבין החלפת מנעול

תשובה: במקרים רבים ישנו בלבול בין החלפת צילינדר לבין החלפת מנעול. גם הצילינדר וגם המנעול הם שניהם רכיבים במנגנון הנעילה של הדלת. הצילינדר הוא החלק אשר שולט על המנעול והמנעול הוא החלק השולט על הבריחים. למרות שהצילינדר מותקן ממש בתוך המנעול אלו הם שני חלקים נפרדים וכל אחד מהם יכול להתקלקל ללא תלות בשני. החלפת צילינדר היא פשוטה וזולה יותר בהשוואה להחלפת מנעול. כמו כן יש לציין כי את מרבית הבעיות השכיחות מנעולן ברמת החייל פותר באמצעות החלפת צילינדר ולא החלפת מנעול.

שאלה: מדוע צריך לבצע החלפת צילינדר

תשובה: ישנם מקרים שונים בהם אנשים נזקקים למנעולן ברמת החייל לצורך החלפת צילינדר. אלו יכולים להיות מקרים בהם ישנה תקלה טכנית המחייבת את החלפת הצילינדר או איבוד של מפתחות הבית. עוד מקרה מעניין הוא כאשר עוברים לגור בדירה שכורה וישנו חשש שישנם דיירים קודמים עם מפתח ואז כדאי להחליף את הצילינדר ליתר ביטחון.

שאלה: מה מכשיר אדם להיות מנעולן ברמת החייל

תשובה: ישנם אנשי תחזוקה שונים המציעים שירותי מנעולנות, אך הם אינם מנעולנים מקצועיים. בדיוק כפי שלהיות רופא צריך ללמוד רפואה ובשביל להיות עורך דין צריך ללמוד משפטים, כך גם בשביל להיות מנעולן צריך ללמוד מנעולנות.

שאלה: מנעולנים רבים מכריזים שהם באישור משטרת ישראל, מדוע חשוב מנעולן באישור משטרת ישראל.

תשובה: אכן מנעולנים רבים מפרסמים באתרי האינטרנט שהם באישור משטרת ישראל, אך כדאי לדייק. מנעולן ברמת החייל אשר אומר כי הוא באישור משטרת ישראל מתכוון בעצם שיש לו תעודת יושר מטעם המשטרה. כל אדם יכול להוציא תעודת יושר במשטרה (זאת בהנחה שאין לו עבר פלילי) ואין כאן הליך מיוחד עבור מנעולנים. אך כאשר מדובר במנעולנים חשוב מאוד להקפיד לוודא שיש להם תעודת יושר. הסיבה לכך קשורה לאופי העבודה הרגיש. הידע המקצועי של המנעולן עשוי להיות מסוכן כאשר הוא בידיים הלא נכונות.

שאלה: כמה זמן לוקח למנעולן להגיע

תשובה: זמן הגעה סביר של מנעולן הוא כ 20-30 דקות ואם ייקח לו יותר חשוב שיציין זאת בפני הלקוח. כמובן שזה תלוי במיקומו של המנעולן ביחס אליכם ובמצב התנועה. מנעולן כמו כל אדם אחר יכול למצוא את עצמו עומד שעות בפקקי התנועה והדבר אינו בשליטתו. כמובן שמומלץ תמיד להזמין מנעולן אשר עובד באזור. אם אתם נזקקים למנעולן ברמת החייל, בוודאי שלא תזמינו מנעולן מעפולה.

שאלה: האם מנעולן יכול לעזור במניעת פריצות?

תשובה: מנעולן בהחלט יכול לעזור במניעת פריצות. פריצות לבתים יכולות להתבצע בשיטות שונות, גם דרך דלת הכניסה וגם דרך חלונות ומרפסות. מנעולן ברמת החייל יכול לעזור לכם בכל הנוגע למיגון דלת הכניסה. האמצעים אשר עומדים לרשותו הם התקנת צילינדר נגד פריצה שקטה והתקנת מנעול עליון לדלת. אלו הם אמצעים בעלי יעילות גבוהה ואפילו חברות הביטוח ממליצות על התקנתם.

שאלה: לא אחת נטרקה לי הדלת ונאלצתי לחכות בחוץ שעות עד שבעלי הגיע מהעבודה עם המפתח שלו. מה ניתן לעשות?

תשובה: בעיה זו מתרחשת בדלתות בעלות ידית קבועה. אם יצאתם בלי מפתח וטרקתם את הדלת לא תוכלו לפתוח אותה ותזדקקו לשירות של פריצת דלת טרוקה ברמת החייל. ניתן להזמין מנעולן ברמת החייל לצורך החלפת הידית הקבועה בידית חופשית ואז לא תיתקלו בבעיה זו. אך צריך לקחת בחשבון שאם הדלת אינה נעולה כל אחד יכול להיכנס סתם כך.

בכל בעיה שיש לכם בתחום המנעולנות אתם מוזמנים לפנות ליוסי מנעולן ברמת החייל. יוסי מעניק את כל השירותים אשר כוללים פריצות, התקנות ותיקונים. אצל יוסי תוכלו לקבל את השירות הטוב ביותר ובמחירים הזולים ביותר.

תגיות חיפוש: מנעולים ברמת החייל | תיקון דלת רמת החייל | מתקן דלתות ברמת החייל | פריצת כספות רמת החייל | פורץ דלתות רמת החייל | פתיחת דלתות רמת החייל | מנעולנים ברמת החייל | פורץ דלתות ברמת החייל | מנעולן 24 שעות ברמת החייל | פורץ ברמת החייל | פריצת מנעולים ברמת החייל | פורץ מנעולים ברמת החייל | פורץ רכבים ברמת החייל | פריצת מכוניות ברמת החייל | החלפת מנעולים ברמת החייל | החלפת צילינדר ברמת החייל | פריצת כספות ברמת החייל.