יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

מנעולן ברמת השרון סוקולוב

שירותי מנעולנות ברחוב סוקולוב רמת השרון תוך 20 דקות

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

מנעולן ברמת השרון סוקולוב מנעולן סוקולוב רמת השרון police-tag
050-5757-888

מתי נזדקק למנעולן ברמת השרון סוקולוב?

לא כולם מודעים למגוון השירותים שתוכלו לקבל אצל מנעולן ברמת השרון סוקולוב. מנעולן מעניק שירותים לבית, לעסק ולרכב. בגדול ניתן להגיד שכל דבר אשר קשור לדלתות או מנעולים הוא עבודה בשביל מנעולן. אבל בכל זאת יש דברים שאולי יפתיעו אתכם. להלן כמה דוגמאות לשירותים הרבים אשר תוכלו לקבל אצל מנעולן ברמת השרון.

שירותיו של מנעולן ברמה“ש

דלתות בהלה - בעסקים רבים יש צורך בדלתות בהלה בהתאם לקבוע בחוק. דלתות בהלה הן אחת הדרישות לצורך קבלת רישיון עסק ולכן חייבים להתקין דלתות בהלה על פי התקנים. דלתות אלו משמשות למקרה חירום והן נועדה לאפשר הימלטות קלה ומהירה מהמבנה. מנעולן ברמת השרון סוקולוב מעניק לכם שירות של התקנה ותיקון עבור דלתות בהלה.

התקנת אמצעי בטיחות - אם חשבתם שמנעולן זה רק לצורך פריצת דלתות ושכפול מפתחות, אז טעיתם בגדול. מנעולן מתקין גם אמצעי בטיחות אשר יכולים למנוע פציעות. דלתות יכולות להיות דבר מסוכן מאוד עבור ילדים. הילדים נוטים לבחון כל דבר בעזרת אצבעותיהם ולא אחת התרחשו פציעות כאשר ילדים תחבו את אצבעותיהם לרווח בין הדלת למשקוף. מנעולן ברמת השרון סוקולוב יכול לבצע עבורכם התקנת מגן אצבעות לדלת אשר ימנע את הסכנה ולא יפגע בתפקוד הדלת. הדבר נדרש במוסדות חינוך לילדים.

לשונית תקועה - במקרים רבים הלשונית אשר בדלת נתקעת ופוגעת בפעולתה התקינה של הדלת. היא יכולה להיתקע בצורות שונות ולגרום לבעיות שונות. אם יש לכם בעיה שכזו הזמינו מנעולן והוא יבצע את התיקון או את החלפת המנעול.

תיקון תיבות דואר - מנעולן ברמת השרון סוקולוב מתקן אפילו את תיבות הדואר שלכם. במשך השנים כתוצאה מבלאי תיבות הדואר נפגמות ונהרסות. האמת שזה לא רק כתוצאה מבלאי, במקרים רבים מדובר בתוצאה של חבלה מכוונת. מנעולן יכול לתקן דלתות, להחליף צילינדר ולפתור כל בעיה בתיבת הדואר בבתים פרטיים או בניינים משותפים.

שחזור מפתחות לרכב - אם איבדתם את מפתחות הרכב ואין לכם מפתח אותו צריך לשכפל, אל תחשבו שהפתרון היחידי הוא סוכנות הרכב. מנעולן ברמת השרון סוקולוב יכול להעניק לכם פתרון מהיר ויעיל יותר, ובעיקר פתרון מידי. מנעולן יודע לבצע שחזור של מפתחות הרכב וזה כולל גם קידוד של הצ‘יפ (אימובילייזר) ואפילו שלט הרכב. אם איבדתם את מפתחות הרכב זה בוודאי לא דבר נעים, אך לפחות יש על מי לסמוך שיבוא ויפתור לכם את הבעיה.

פריצת מנעול אופניים - כפי שכבר אמרתי, אם יש בעיה במנעול אז מנעולן יכול לפתור אותה. אפילו כאשר מדובר בפריצת מנעול אופניים אפשר לפנות אל מנעולן ברמת השרון סוקולוב.

פריצת אופנועים - גם אופנועים עשויים להזדקק לפעמים לשירותי פריצה. לפעמים זו בעיה בארגז האופנוע ולפעמים התא אשר מתחת למושב. הזמינו מנעולן והוא יבצע עבורכם פריצה אלגנטית ללא גרימת נזק וכמובן עם תיקון של הבעיה על מנת שתוכלו להמשיך להשתמש בארגז האופנוע ללא בעיה.

תיקון בעיות בסוויץ‘ - אם חשבתם שבמקרה של בעיות בסוויץ‘ המוסך או חשמלאי הרכב הם הכתובת היחידה, יש לכם טעות. מנעולן ברמת השרון סוקולוב יכול להגיע עד אליכם ולבצע החלפת סוויץ‘ ברכב.

מנעולן ברמת השרון סוקולוב - למי פונים

זקוקים לשירותיו של מנעולן ברמת השרון סוקולוב, אם כך אתם יכולים לפנות ליוסי שלום. כאשר אתם פונים ליוסי אתם יכולים להיות בטוחים שאתם מקבלים שירות של מנעולן ברמת השרון מקצועי. יוסי עוסק בתחוןם כבר שנים רבות והוא מכיר את כל הטכנולוגיות וכל סוגי הבעיות. התקשרו עכשיו 050-575-7888