יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

מנעולן ברמת עמידר רמת גן

שירותי מנעולנות בשכונת רמת עמידר רמת גן

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

מנעולן ברמת עמידר רמת גן מנעולן רמת עמידר רמת גן police-tag
050-5757-888

מתי נזדקק למנעולן בשכונת רמת עמידר רמת גן?

ישנם שירותים רבים שתוכלו לקבל אצל מנעולן ברמת גן עמידר. אלו יכולים להיות שירותים לבית, לרכב ולעסק. למשל זוהי יכולה להיות פריצת דלת טרוקה בבית; התקנת מחזיר הידראולי לדלת בעסק או החלפת סוייץ‘ ברכב. זוהי רק טעימה על קצה המזלג מהשירותים שתוכלו לקבל אצל מנעולן ברמת עמידר רמת גן. אך הפעם ברצוני לשים את הדגש על אחד השירותים החשובים, שירות אשר נוגע בפן המניעתי - אני מדבר על מניעת פריצות לדירות.

רבים מתושבי רמת גן סובלים מפריצות לבתים, למעשה מדובר בבעיה ארצית. לגנבים אין בושה ובטח שאין פחד מהמשטרה אשר תמיד עומדת חסרת אונים. רבים פונים למנעולן ברמת עמידר רמת גן ושואלים האם יש משהו שהוא יכול לעשות על מנת להפוך את הבית ליותר מוגן. התשובה היא כן ולא…

למה כן? מנעולן ברמת עמידר יכול להתקין אמצעים אשר מקשים על הפורץ לפרוץ את דלת הכניסה. הם הופכים את פעולת הפריצה לממושכת ורועשת,דבר המגדיל את הסיכון ובמקרים רבים אמצעים אלו גורמים לגנב לוותר מראש.

למה לא? האמצעים שמנעולן ברמת עמידר רמת גן רק יוצרים עיכוב עבור הפורץ. פורצים עקשנים, בהינתן מספיק זמן ללא הפרעה יכולים בסופו של דבר לפרוץ. כמו כן אמצעים אלו מגנים על דלת הכניסה, גנבים יכולים למצוא דרכים אחרות לחדור לביתכם.

אז מה עושים? באופן חד משמעי מומלץ להתקין אמצעים למניעת פריצות. הנתונים מהשטח מראים שהם מקטינים את הסיכוי שתיפלו קרבן לפריצה ובמקרים רבים זוהי אף דרישה של חברות הביטוח.

אלו אמצעים למניעת פריצה יש?

מנעולן ברמת עמידר יכול להתקין עבורכם כמה אמצעים שונים למניעת פריצות לבתים:

מגן צילינדר - בדרך כלל דלתות פלדה כוללות כבר מגן צילינדר המובנה בתוך הפרזולים של הדלת. מגן צילינדר זה מקשה על הפורצים ומצמצם את מרחב האפשרויות של לפורצים.

מערכת אזעקה בגוף הדלת - מערכת המיועדת להתקנה בגוף הדלת והיא פועלת באמצעות סוללות. ניתן לשלוט בה באמצעות שלט ובאמצעות הקשת קוד סודי. הקשת הקוד הסודי נעשית לאחר פתיחת הדלת. כלומר היא לא פותחת את הדלת אלא רק משתיקה את האזעקה. מערכת שכזו יכולה להבטיח שגם במקרה והגנב הצליח לפרוץ, מייד כל השכנים ישמעו את האזעקה.

התקנת צילינדר נגד פריצה שקטה - גם אם בדלת שלכם מותקן מגן צילינדר, עדיין ניתן לפרוץ את הדלת באמצעות פיקלים. לכן מומלץ לפנות למנעולן ברמת עמידר רמת גן ולהזמין התקנת צילינדר נגד פריצה שקטה. צילינדר זה כולל גם בקרת שכפול, דבר שימנע שכפול מפתח ללא ידיעתכם.

התקנת מנעול עליון - ידוע גם בתור מנעול כספת ג‘ואל. ישנם סוגים שונים של מנעולים עליונים לדלת אשר מוסיפים לכם עוד ביטחון. המנעול המומלץ הוא מנעול כספת שהוא מנעול רב בריחי. מנעול שכזה מהווה מכשול נוסף בפני הגנבים. יש לו הגנה נגד קידוח והוא מקשה על כיפוף הדלת.