יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחיוג - 050-5757-888

מנעולן ברעננה תוך 20 דקות

פורץ מנעולים, פורץ דלתות, פורץ רכבים, החלפת מנעולים

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

מנעולן ברעננה פורץ מנעולים ברעננה police-tag
שירות ייעוץ חינם

מנעולן ברעננה – טיפים בנושא

הדלת שלכם נטרקה כאשר יצאתם לרגע לדבר עם השכן והמפתחות בפנים; המפתח בסוויץ' והרכב ננעל? אלו הן בהחלט סיבות שכיחות בגינן אנשים מחפשים אחר פורץ מנעולים ברעננה. כאשר יש לכם בעיה כזו, או כל בעיה בדלתות ומנעולים, מנעולן ברעננה יכול להגיע במהרה ולפתור לכם את הבעיה. כמובן שמנעולן גובה כסף עבור שירותיו ואם מדובר בקריאות חירום שהן מעבר לשעות העבודה המקובלות ישנו גם תעריף גבוה יותר. כשאין ברירה אז אין ברירה וצריך להזמין להזמין מנעולן ברעננה. אך האם חשבתם על כך שבעיות רבות ניתן למנוע מראש? להלן כמה טיפים להתנהלות נכונה אשר תמנע חלק מהקריאות למנעולן.

טיפים למניעת בעיות במנעולים ודלתות

לא להשאיר מפתחות בסוויץ' – לא אחת אנשים מזמינים פורץ מנעולים ברעננה בנסיבות הבאות: יוצאים לרגע מהרכב, אולי חונים בחנייה כפולה רק לדקה בשביל לקנות משהו בחנות והופ... ברכב יש מנגנון נעילה אוטומטי והרכב ננעל... רק מה? המפתחות שלכם בסוויץ'. במקרים כאלו מנעולן ברעננה יכול לפרוץ עבורכם את הרכב, אבל אם תסגלו לכם הרגל חיים לא להשאיר את המפתחות ברכב תוכלו להימנע מאי הנוחות והעלות הכרוכה בהזמנת מנעולן.

החזיקו תמיד העתק של מפתחות הבית – צרור המפתחות עלול ללכת לאיבוד, מפתחות עלולים להינזק או סתם להינעל בפנים. אפשרות אחרת היא להזמין פורץ מנעולים ברעננה, עליו אפשר לסמוך שיש לו פתרון. אבל מניעה היא הדבר הכי טוב ואם יש לכם העתק של המפתח אצל בת הזוג, השכנה או קרוב משפחה, בנסיבות רבות זהו הפתרון ההגיוני ביותר.

העתק של קודן ומפתחות הרכב – רכב חדש בדרך כלל מגיע עם זוג מפתחות. אבל לפעמים במהלך השנים אבד אחד המפתחות ולא עשיתם העתק, או שהתקלקל הקודן ולא תיקנתם כי יש לכם עוד אחד... אבל ביום שתתקעו עם מפתחות נעולים ברכב או משהו בסגנון תצטרכו להזמין פורץ מנעולים ברעננה. אפשר למנוע ולשכפל מפתחות וגם קודנים.

מנעולן זמין – סביר להניח שכל עוד לא התעוררה שום בעיה אין לכם סיבה לחפש אחר מנעולן ברעננה. אבל זוהי טעות שרבים עושים, עדיף להיות מוכן מראש עם מספר טלפון של מנעולן זמין על כל צרה שלא תבוא. כאשר ישנה בעיה, למשל אם חזרתם הביתה בשעת לילה מאוחרת ואינכם יכולים להיכנס הביתה, ישנה אי נעימות שכרוכה בזה. אם יש לכם מספר טלפון של מנעולן ניתן להתקשר באופן מיידי ולחסוך זמן בחיפושים.

הימנעו מדחיינות – אתם כבר כמה ימים מרגישים שמשהו לא תקין במנעול. כל פעם שנועלים את הדלת אתם צריכים להיאבק איתו ולשחק עם המפתח עד שהדלת ננעלת או נפתחת. אם לא תעשו משהו הבעיה לא תעלם, משהו השתבש במנעול ויש לכם מזל שהוא עדיין מתפקד. הזמינו מנעולן ברעננה בהקדם האפשרי. אם תחכו יגיע רגע שהמנעול יתקלקל באופן מוחלט וזה יכול לקרות בזמן לא נוח.
זכרו, תמיד טוב לשמור טלפון של מנעולן מומלץ. כנסו ללינק - מנעולן מומלץ