יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

מנעולן בשבת תוך 20 דקות

פורץ מנעולים, פורץ דלתות, פורץ רכבים, החלפת מנעולים

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

פורץ מנעולים בשבת מנעולן בשבת police-tag
050-5757-888

מנעולן בשבת, מתי נזדקק לו?

כולנו מכירים את העבודה של המנעולן ולפעמים משתמשים בשירותים. לפעמים אנו לא יכולים להיכנס הביתה מסיבות שונות ואז אנו מזמינים מנעולן; אולי בגלל שאיבדנו את המפתחות; אולי זה בגלל שננעלנו מחוץ לבית או אולי כשל טכני במנעול או אפילו במפתח עצמו. דלת הבית היא רק דוגמה אחת אבל אותו הדבר יכול להתרחש גם ברכב שלכם ואז תצטרכו שירות דחוף של מנעולן, אפילו פורץ מנעולים בשבת במידת הצורך.

דמיינו לעצמכם את התרחיש הבא…
יום שבת בבוקר והמשפחה יוצאת לבילוי בשפת הים. כולם נהנים בים וזה פשוט יום נפלא. אך כאשר אתם חוזרים הביתה אתם מגלים שמפתחות הבית כנראה נפלו מהצרור… אתם יכולים לחזור לים ולנסות למצוא אותם בחול (בהצלחה…) אך בינתיים הילדים רעבים ואתם מתים כבר להיכנס הביתה. אם אין לכם שום מפתח אקסטרא בהישג יד, זהו הזמן שבו אתם צריכים פורץ מנעולים בשבת.

אתם לעולם אינכם יכולים לדעת מתי תיתקלו לבעיה הקשורה למנעולים. זה יכול לתפוס אתכם ברגע ממש לא נוח וכמה שיהיה לכם דחוף שיגיע המנעולן אתם תגלו שגם עבורו זה רגע ממש לא נוח. לא כל מנעולן פורץ מנעולים בשבת וחשוב להיות מודעים לזאת. מכיוון שהתקלות הטכניות יכולות להתרחש בכל רגע נתון, כולל שבת וחג, חשוב שתעבדו תמיד עם מנעולן בעל זמינות גבוהה אשר מוכן להגיע גם בשבת וחג וגם בשעות לא שגרתיות. אל תגידו שנגיע לגשר נחצה, חשוב שכבר עכשיו יהיה לכם באנשי הקשר איזה טלפון של מנעולן בשבת למקרה חירום. אתם לא רוצים להתחיל להשקיע אנרגיה בחיפושי מנעולן בשבת דווקא ברגע שתצטרכו אותו בדחיפות.

הצורר הבהול במנעולן בשבת הוא לא הסיבה היחידה מדוע אתם תמיד חייבים להחזיק מספר טלפון של פורץ מנעולים בשבת. אל תשכחו שכאשר מדובר במנעולן אתם רוצים דרגה גבוהה של מקצועיות ואמינות במקביל לזמינותו לעבודה בשבת. אם תיתקלו למצב בעייתי בשבת ותתחילו לחפש בדחיפות מנעולן, יתכן שתתפשרו על המקצועיות בגלל הצורך בזמינות ופשוט חבל. אסור להתפשר על המקצועיות והאמינות של מנעולן בשבת. שימרו עכשיו בזיכרון הטלפון הנייד שלכם את מספר הטלפון של יוסי מנעולים על מנת להיות מוכנים לכל צרה שלא תבוא ותמיד לקבל שירות מקצועי, אמין ובזמינות הגבוהה ביותר.


יום בחייו של מנעולן בשבת

יום בחייו של מנעולן בשבת הוא יום מעניין בו פוגשים אנשים שונים עם בעיות שונות הדורשות סיוע של מנעולן מקצועי. קשה להגיד באיזה שעה מתחיל יום העבודה של מנעולן אשר עובד בשבת, מכיוון שמנעולן מעניק שירות 24 שעות ביממה במידה ולקוח זקוק לעזרתו. לפעמים יש לילות שקטים ולפעמים יש לילות מלאי עבודה. לכן יום העבודה של מנעולן עובד בשבת יכול אפילו להתחיל ב 4 לפנות בוקר כאשר לקוח במצוקה מתקשר וזקוק לעזרה דחופה. למשל זהו יכול להיות לקוח החוזר הביתה לאחר משמרת לילה מעייפת בעבודה. וכאשר הוא מגיע הביתה הוא מגלה שאיבד את המפתחות או שאינו יכול להיכנס הביתה בגלל בעיה טכנית במנעול. במקרה כזה על המנעולן להבין שהלקוח נמצא במצב לא נעים ולהעניק שירות מהיר. הלקוח אשר רק עכשיו חזר מהעבודה הוא עייף ורוצה לישון במקום לשבת בתסכול מול הכניסה של ביתו. על המנעולן להגיע כמה שיותר מהר ולבצע פריצה מקצועית הכוללת תיקון הבעיה. זוהי המשמעות של להיות מנעולן בשבת, תמיד צריכים להיות מוכנים לקריאות חירום 24 שעות ביממה.

מנעולן – לא רק קריאות חירום

אך לא כל העבודה של מנעולן היא מענה לקריאות חירום ופריצות בהולות. במהלך היום אני מבקר לקוחות המתמודדים עם בעיות שונות במנעולים ודלתות. למשל היום הוזמנתי לבדוק ולתקן דלת פלדלת שאינה נסגרת בקלות. מקור הבעיה היה תזוזה של הצירים אשר גרמה לסטייה קטנה בדלת, דבר טבעי אשר מתרחש לאחר זמן בדלתות כבדות. עבודה אחרת שעשיתי בשבת היא קיצור דלת. הוזמנתי לדירה שבה התקינו פרקט חדש. הפרקט החדש הותקן על הרצפה הקיימת. במצב טבעי ישנו מרווח קטן בין הדלת לרצפה. אך בעקבות התקנת הפרקט לא נותר מרווח והפרקט הפריע לתנועת הדלת ונאלצתי להוציא את הדלת ממקומה, לקצרה ולהתקינה מחדש.

לפעמים גם מזמינים אותי בשבת לצורך ביצוע של התקנות ושדרוגים. למשל ישנם לקוחות אשר חוששים מפריצות לבתים, בדרך כלל הם נבהלים לאחר שראו מקרים של שכנים או מכרים אשר פרצו להם לדירה. במקרים אלו הלקוחות מעוניינים במניעה, כלומר בהתקנת מנעולים חדישים אשר יקשו על הפורצים ויפחיתו את הסיכוי שביתם ייפול קרבן לגנבים.

מנעולן בשבת גם לרכב

ישנם גם מקרים שבהם מזמינים אותי לצורך תיקון בעיות ברכב. אלו יכולות להיות בעיות הדורשות פריצה, החלפת צילינדר, שכפול שלטים ואפילו תיקון בעיות בסוויץ'. כל רכב דורש שימוש בשיטת פריצה אחרת. בדיוק כפי שלמדתי בקורס המנעולנים, אני מזהה את סוג הרכב והמודל ומתאים את שיטת הפריצה לסוג הרכב. שימוש בשיטת פריצה לא נכונה עלול לגרום נזק רב למערכות שונות ברכב.

זוהי העבודה שלי, כך נראה יום עבודה בחייו של מנעולן בשבת. אני אף פעם לא יודע מתי היום יתחיל ומתי יגמר, אבל זה מה שאני אוהב לעשות. אני מנעולן ואני נהנה לעזור לאנשים במצוקה גם אם זה ביום שבת, לאפשר להם להיכנס הביתה או לרכבם ולבצע התקנות של מנעולים התורמים לביטחונם האישי.