יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

מנעולן בשבת תוך 20 דקות

פורץ מנעולים, פורץ דלתות, פורץ רכבים, החלפת מנעולים

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

פורץ מנעולים בשבת מנעולן בשבת police-tag
050-5757-888
facebook

מנעולן בשבת, מתי נזדקק לו?

כולנו מכירים את העבודה של המנעולן ולפעמים משתמשים בשירותים. לפעמים אנו לא יכולים להיכנס הביתה מסיבות שונות ואז אנו מזמינים מנעולן; אולי בגלל שאיבדנו את המפתחות; אולי זה בגלל שננעלנו מחוץ לבית או אולי כשל טכני במנעול או אפילו במפתח עצמו. דלת הבית היא רק דוגמה אחת אבל אותו הדבר יכול להתרחש גם ברכב שלכם ואז תצטרכו שירות דחוף של מנעולן, אפילו פורץ מנעולים בשבת במידת הצורך.

דמיינו לעצמכם את התרחיש הבא…
יום שבת בבוקר והמשפחה יוצאת לבילוי בשפת הים. כולם נהנים בים וזה פשוט יום נפלא. אך כאשר אתם חוזרים הביתה אתם מגלים שמפתחות הבית כנראה נפלו מהצרור… אתם יכולים לחזור לים ולנסות למצוא אותם בחול (בהצלחה…) אך בינתיים הילדים רעבים ואתם מתים כבר להיכנס הביתה. אם אין לכם שום מפתח אקסטרא בהישג יד, זהו הזמן שבו אתם צריכים פורץ מנעולים בשבת.

אתם לעולם אינכם יכולים לדעת מתי תיתקלו לבעיה הקשורה למנעולים. זה יכול לתפוס אתכם ברגע ממש לא נוח וכמה שיהיה לכם דחוף שיגיע המנעולן אתם תגלו שגם עבורו זה רגע ממש לא נוח. לא כל מנעולן פורץ מנעולים בשבת וחשוב להיות מודעים לזאת. מכיוון שהתקלות הטכניות יכולות להתרחש בכל רגע נתון, כולל שבת וחג, חשוב שתעבדו תמיד עם מנעולן בעל זמינות גבוהה אשר מוכן להגיע גם בשבת וחג וגם בשעות לא שגרתיות. אל תגידו שנגיע לגשר נחצה, חשוב שכבר עכשיו יהיה לכם באנשי הקשר איזה טלפון של מנעולן בשבת למקרה חירום. אתם לא רוצים להתחיל להשקיע אנרגיה בחיפושי מנעולן בשבת דווקא ברגע שתצטרכו אותו בדחיפות.

הצורר הבהול במנעולן בשבת הוא לא הסיבה היחידה מדוע אתם תמיד חייבים להחזיק מספר טלפון של פורץ מנעולים בשבת. אל תשכחו שכאשר מדובר במנעולן אתם רוצים דרגה גבוהה של מקצועיות ואמינות במקביל לזמינותו לעבודה בשבת. אם תיתקלו למצב בעייתי בשבת ותתחילו לחפש בדחיפות מנעולן, יתכן שתתפשרו על המקצועיות בגלל הצורך בזמינות ופשוט חבל. אסור להתפשר על המקצועיות והאמינות של מנעולן בשבת. שימרו עכשיו בזיכרון הטלפון הנייד שלכם את מספר הטלפון של יוסי מנעולים על מנת להיות מוכנים לכל צרה שלא תבוא ותמיד לקבל שירות מקצועי, אמין ובזמינות הגבוהה ביותר.