יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

מנעולן בשדה התעופה בן גוריון

שירותי מנעולן בשדה התעופה תוך 20 דקות

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

מנעולן בשדה התעופה בן גוריון מנעולן שדה תעופה police-tag
050-5757-888

מתי נזדקק למנעולן בשדה התעופה?

מה עושים כאשר אתם במגרש החנייה של שדה התעופה ומנעול הרכב מסרב להיפתח? האמת שהסיכוי שתדעו לתקן זאת בעצמכם הוא די אפסי אלא אם כן הוסמכתם לעסוק בנושא ויש לכם את כלי העבודה המתאימים. האם זה המצב? סביר להניח שלא. הפתרון המתבקש הוא להזמין מנעולן בשדה התעופה בן גוריון, הוא ורק הוא יפתור לכם את הבעיה.

כאשר אתם מזמינים מנעולן בשדה התעופה בן גוריון עליו לבחון את הבעיה ולהעניק את הפתרון הטוב ביותר. אם המנעול לא נפתח צריך לתקן או להחליף, אך בשביל לדעת בוודאות יש קודם כל לבצע פריצה לרכב בשביל לקבל גישה אל המנעול. חשוב מאוד שפריצה תתבצע אך ורק על ידי מנעולן מוסמך. מי שאינו מוסמך לנושא אינו יודע להתאים את שיטת הפריצה לסוג המנעול והוא עלול לגרום נזק רב. לאחר שמנעולן בשדה התעופה בן גוריון פורץ לרכבכם הוא יכול להתבונן במנעול ולאתר את מקור הבעיה; רק מי שלמד ומכיר את חלקי המנעול; מי שיש לו את כלי העבודה המתאימים, יכול לבצע עבורכם את עבודות התיקון ללא גרימת הנזק.

שיטות פריצה

כאשר מזמינים מנעולן בשדה התעופה בן גוריון לצורך פריצת רכבים יש לוודא שמדובר במנעולן מוסמך ובעל ניסיון אשר יבצע עבודה מקצועית ללא גרימת נזקים. כבר אמרנו קודם שעל מנעולן בשדה התעופה בן גוריון להתאים את שיטת הפריצה לסוג הרכב והמודל, עכשיו בואו נדבר על שיטות הפריצה.

שיטת כרית האוויר היא אחת השיטות הנפוצות בהן נעשה שימוש. באמצעות שיטה זו מנפחים כרית אוויר אשר הוחדרה בין הדלת לבין המסגרת. בעזרת ניפוח הכרית יוצרים מרווח המאפשר לנו להרים את הכפתור או למשוך את הידית ועל ידי כך לפתוח את הדלת. אך זוהי אינה השיטה היחידה בה מנעולן בשדה התעופה בן גוריון משתמש. שיטה נוספת היא שיטת הדגדוג המתאימה לרכבים בעלי נעילת ואקום. נעילת הוואקום היא נעילה אותה ניתן למצוא ברכבים חדשים. במסגרת שיטה זו נעשה שימוש בכלי המכונה ”לישי“ והוא מדמה את פעולת המפתח. השימוש בכלי זה אינו פותח את הדלת באופן מיידי, כלומר זה לא דבר שכל אחד יכול לעשות בהינתן הכלי; שיטה זו דורשת עדינות ומיומנות. ככל שהמנעולן יותר מנוסה כך הוא יצליח לבצע זאת במהירות גדול יותר. ישנו כלי נוסף הנחשב למתקדם מאוד ”ואג טורבו“, כלי זה מאפשר לעשות פעולה דומה בצורה מהירה ואוטומטית אך מדובר בכלי יקר ובעל שחיקה גבוהה, דבר המייקר מאוד את הפריצה.

ישנה עוד שיטה בה משתמשים בסרגל פריצה. שיטה זו כמעט ואינה רלוונטית היום בעקבות השינויים הרבים במערכות הנעילה. בעזרת שיטה זו מחדירים סרגל פריצה אל תוך גוף הדלת מכיוון הזגוגית וכך בעזרת הסרגל מגיעים אל המנגנון הגורם להרמת הכפתור.

אם אתם נזקקים למנעולן בשדה התעופה בן גוריון התקשרו ליוסי מנעולים ותקבלו שירות מיידי.