יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

מנעולן ביום שישי ושבת

שירות מנעולנות בימי שישי ושבת תוך 20 דקות

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

פורץ מנעולים בשישי מנעולן בשישי police-tag
050-5757-888

מנעולן בשישי, מתי נזדקק לו?

כאשר עובדים עם מנעולן, חשוב מאוד שזה יהיה מנעולן עובד בשישי שבת. ישנם מקרים שבאמת לא דחוף מנעולן ביום שישי או שבת, אפשר לחכות ליום ראשון. אך הרבה מאוד מהבעיות איתם אנשים נתקלים דורשות פתרון מיידי ולא ניתן לחכות ליום ראשון ולכן חשוב למצוא מנעולן עובד בשישי שבת. לפעמים רוצים להתקין מנעול כספת עליון, מקרה כזה יכול לחכות ליום ראשון. אך כאשר מדובר במקרים כמו דלת שלא נפתחת או דלת שלא נסגרת, או משהו שמשבית לכם את הרכב, יש לחפש אחר מנעולן בשישי.

מה יכול לקרות ביום שישי?

יום שישי זהו היום שבו אנו מתארגנים למנוחת השבת. רבים מאיתנו עושים קניות וממהרים לסיים הכל לפני כניסת השבת. אנו רוצים לנוח ולהיות עם המשפחה, אולי יש לנו גם תכניות לסוף השבוע. הדבר האחרון שאנו רוצים זה תקלה באחד המנעולים אשר תשבש לנו את התכניות ותגרום לנו לחפש מנעולן עובד בשבת. אבל עלינו להיות מציאותיים, תקלות עלולות להתרחש. אנו עלולים לאבד את מפתחות הרכב במהלך הקניות בשוק; אנו יכולים להיתקל בבעיה בסוויץ‘ במגרש החנייה של הסופרמרקט; לחזור הביתה מבילוי יום שישי ולגלות שהדלת לא נפתחת…. כפי שהבנתם לא חסרים מקרים ותקלות אשר יכולים לשבש לכם את התכניות ולהשאיר אתכם מבלי יכולת להיכנס לרכב או לבית. לכן תמיד חשוב שיהיה לכם מנעולן בשישי שבת שאליו תוכלו לפנות בעת הצורך.

מנעולן ביום שישי - להיות מוכנים מראש

אך תחכו לתקלה על מנת להתחיל לחפש בגוגל מנעולן בשישי או שבת. חשוב שכבר עכשיו תשמרו בזיכרון הטלפון הנייד את מספר הטלפון של יוסי מנעולים, אליו תוכלו לפנות במקרה חירום. תגידו לי אתם מה אתם מעדיפים, לחזור הביתה ולגלות שהדלת לא נפתחת ולהתחיל לנסות את מזלכם בגוגל? לא יותר הגיוני לשמור כבר עכשיו את מספר הטלפון של המנעולן ולא לבזבז זמן ברגע האמת?

יוסי הוא מנעולן מוסמך ואמין, אין צורך לחפש במקומות אחרים מנעולן עובד בשישי שבת. יוסי תמיד מוכן לענות על כל קריאה דחופה ולהגיע עם ניידת השירות אל הלקוח.

מנעולן ביום שישי - לא לוותר על מקצוענות

לא כל מנעולן עובד בשישי שבת, אך אין זה אומר שאתם יכולים להרשות לעצמכם להתפשר ולוותר על הסטנדרטים. גם כאשר מדובר על מנעולן בשישי, חשוב להקפיד שזה יהיה מנעולן מקצועי אשר למד מנעולנות; מנעולן מקצועי אשר יש לו אישור מטעם משטרת ישראל. גם האישור מטעם המשטרה וגם תעודת המנעולן הם דברים אשר לא מוותרים עליהם בשום פנים ואופן, גם לא כאשר מחפשים מנעולן ביום שישי.

שמרו עכשיו את מספר הטלפון של יוסי, מנעולן עובד בשישי שבת 050-575-7888. אצל יוסי תקבלו שירות אמין, מקצועי, אדיב וגם זול.