יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

מנעולן בשעריה פתח תקווה

שירותי פריצה, תיקון והחלפת מנעולים בשעריה פתח תקווה

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

מנעולן בשעריה פתח תקווה מנעולן בפתח תקווה שעריה police-tag
050-5757-888

מתי נזדקק למנעולן בשעריה פתח תקווה?

יש לכם בעיה בדלת עם מנעול מגנטי? איבדתם את מפתחות הרכב? שכחתם את הקוד הסודי של הכספת? הדבר המשותף לכל הבעיות הללו הוא שאלו הן בעיות שמנעולן בשעריה פתח תקווה יכול לפתור. מנעולן שעריה פותר מגוון של בעיות, וגם מבצע התקנות ושדרוגים. השירותים של מנעולן יכולים להיות שימושים גם בבית וגם בעסק. כל זאת בתנאי שבחרתם את האדם המתאים לבצע את התפקיד, ולא לקחתם איזה חובבן זול. להזכירכם החובבנות תמיד עולה לכם ביוקר.

מנעולן שעריה - שירותים לעסקים

ברור שבעסק שלכם ישנם מנעולים ודלתות, ולכן ברור שאתם עשויים להזדקק לשירותיו של מנעולן בשעריה פתח תקווה. אך ישנם שירותים מסוימים אשר תוכלו למצוא אותם בשכיחות גבוהה יותר בקרב עסקים, ולא בקרב לקוחות פרטיים. למשל אם יש לכם חנות פרחים אתם בוודאי רוצים לשמור על הטמפרטורה בחנות על מנת שהפרחים יישארו רעננים. בגלל זה יש לכם מיזוג בחנות, אך כל פעם הלקוחות משאירים אחריהם את הדלת פתוחה. במקרה שכזה אתם יכולים לפנות למנעולן בשעריה ולהזמין אצלו התקנת מחזיר דלת הידראולי. ישנם מחזיקי דלת מסוגים שונים ופתרון לכל סוג של דלת. לאחר שהלקוח פותח את הדלת, לצאת או להיכנס, מחזיר שמן לדלת ימשוך את הדלת למצב סגור בצורה עדינה. זוהי רק אחת הדוגמאות לשירותים של מנעולן לעסקים, אך אפשר להגיד שכל שירות שלו אתם עשויים להזדקק בביתכם, גם עסק עשוי להזדקק לאותו השירות. למשל פריצת כספות או תיקון כספות, עוד שירות של מנעולן, היא שירות שגם אנשים פרטיים וגם עסקים נעזרים בו.

מנעולן שעריה - לקוחות מוסדיים

גם לקוחות מוסדיים, כמו כמו למשל מוסדות חינוך עשויים להזדקק לשירותיו של מנעולן בשעריה פתח תקווה. למשל, כאשר מדובר במוסדות חינוך לגיל הרך, הם נדרשים להתקין אמצעי בטיחות בדלתות, כמו מגן אצבעות, על פי דרישת משרד החינוך. זהו אחד השירותים שתוכלו לקבל אצל המנעולן. אך כמובן שאלו יכולות להיות בעיות אחרות כמו דלתות חורקות אשר דורשות תיקון, החלפת מנעולים וטיפולי תחזוקה.

מנעולן שעריה - שירותים לרכב

מנעולן בשעריה פתח תקווה מעניק שירותים רבים גם לרכב, בין אם זה הרכב הפרטי או הרכב של העסק. אני מניח שברור לכם שאם ננעל לכם המפתח בתוך הרכב, אז יש צורך במנעולן לפריצת רכבים. אבל האם ידעתם שגם כאשר מאבדים את המפתחות ניתן לפנות למנעולן שעריה על מנת לבצע שכפול מפתחות, ואין צורך לפנות לסוכנות הרכב. האם ידעתם שמנעולן יכול לתקן גם בעיות בסוויץ‘ ואין צורך לגרור רכב שלא מתניע אל המוסך. כמובן שמנעולנות רכב דורשת ידע מקצועי רב, וגם ניסיון, ולכן יש להיות זהירים ולבחור רק מנעולן רכב שהוסמך לכך.

מנעולן שעריה - שירותים רבים

ברשימת השירותים של מנועלן בשעריה פתח תקווה תוכלו למצוא עוד שירותים נוספים הכוללים: שכפול מפתחות לבית ולרכב; התקנת מנעול כספת עליון; התקנת צילינדר נגד פריצה שקטה; החלפת צילינדר בדירה שכורה; חילוץ מפתח שבור מחור המנעול; קידוד אימבולייזר; שכפול שלטי רכב; קיצור דלתות ממ“ד; תיקון דלתות פנדור; התקנת מנעול מגנטי ועוד שירותים רבים. אם אתם זקוקים לשירותיו של מנעולן שעריה, התקשרו ליוסי המנעולן ותיהנו משירותים ברמה הגבוהה ביותר.

יוסי המנעולן מעניק שירותים 24/7 ופותר כל בעיה בקלות ומהירות. אם נתקלתם בבעיה, פנו ליוסי המנעולן ותקבלו שירות מסור ומקצועי. יוסי פותר את כל סוגי הבעיות ברכב, בבית ובמשרד. שמרו עכשיו את מספר הטלפון של יוסי המנעולן 050-575-7888