יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

מנעולן בשפלה

שירותי מנעולן ופורץ מנעולים בשפלה

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

מנעולן בשפלה פורץ מנעולים בשפלה police-tag
050-5757-888

מנעולן בשפלה, באילו מקרים?

ישנם מצבים בהם אתם צריכים מנעולן בשפלה. אלו יכולות להיות עבודות תיקון ותחזוקה וגם עבודות דחופות. להלן רשימה של חלק מהשירותים אשר תוכלו לקבל אצל מנעולן בשפלה:

התקנת מנעול כספת עליון - אנשים רבים מבינים שחייבים להתגונן מפני פריצות לבתים ולכן הם מחפשים אחר פתרונות אשר יקשו על הפורצים ויהוו הרתעה בפני גנבים. אחד הפתרונות שמנעולן בשפלה יכול להעניק לכם הוא התקנת מנעול כספת עליון (עליו דיברנו במאמרים קודמים) אשר מתווסף למנעול הקיים ומעניק לכם תוספת ביטחון.

התקנת צילינדר נגד פריצה - עוד דבר שאנשים אשר רוצים ביטחון יכולים לבקש ממנעולן בשפלה הוא התקנת צילינדר נגד פריצה. יוסי המנעולן יוציא את הצילינדר המיושן שלכם ויתקין עבורכם צילינדר הכולל מנגנוני הגנה שונים לתוספת ביטחון.

פריצת מנעול אופניים - על מנת למנוע גנבות אנו נוהגים לנעול את אופנינו במנעולים שונים. אבל לפעמים אנו מאבדים את המפתחות או שכתוצאה מבלאי איננו יכולים לפתוח את המנעול ואז אנו צריכים מנעולן בשפלה בשביל לבצע עבורנו פריצת מנעול אופניים.

תיקון תיבות דואר - כתוצאה מבלאי טבעי או אפילו מקרים של ונדליזם אנו נזקקים לפעמים לתיקון תיבת דואר. יוסי המנעולן יכול לבצע עבורכם כל סוג של תיקון כולל החלפת צילינדר לתיבות דואר.

פריצת רכבים - אם אתם נזקקים לפריצת רכבים, מכל סיבה שהיא, מנעולן בשפלה יכול לבצע עבורכם פריצת רכבים מקצועית. יוסי יפרוץ את הרכב לפי הפרקטיקות המקובלות ובהתאם לסוג הרכב שבו מדובר. שימו לב שחשוב מאוד להתאים את שיטת הפריצה לסוג הרכב על מנת לא לגרום נזק שלא לצורך. יוסי פורץ את כל סוגי הרכבים.

פריצה ותיקון כספות - כספות נועדו לשמור על חפצי ערך ולכן הן כוללות שכבות הגנה שונות על מנת להבטיח גישה של אדם בלתי מורשה. שכבות ההגנה עשויות לכלול מפתחות וקוד סודי; קוד סודי אפשר לשכוח ומפתחות אפשר לאבד, ואם לא זה אז פשוט תקלה טכנית. מנעולן בשפלה יכול להעניק לכם שירותי פריצה של כספות בבית או במשרד, כמו גם שירותי תיקונים.

קיצור דלתות - לפעמים מתקינים פרקט או רצפה חדשה על גבי רצפה קיימת. מצב זה יוצר בעיה מכיוון שהדלת הקיימת נוגעת ברצפה. מנעולן בשפלה יכול לפרק את הדלת לבצע קיצור איכותי ואסתטי ולהתקינה בחזרה.

אנו ממליצים לכם לחפש אחר מנעולן בשפלה אשר מעניק שירות 24 שעות ביממה. תקלות הדורשות פריצה של דלתות יכולות להתרחש ביום שבת, ביום חג או סתם בשעת לילה מאוחרת. מסיבה זו חשוב שתכירו מנעולן אשר נכון לתת שירות גם מעבר לשעות העבודה המקובלות. מנעולן אשר תמיד יענה לטלפונים ויגיע מהר בשביל לפתור את הבעיה. במילים אחרות אתם צריכים את יוסי המנעולן.

מנעולנים בשפלה

מחפשים מנעולנים בשפלה? אל תסתבכו יותר מידי פנו ישר ליוסי מנעולן בשפלה. כל אחד ואחת מכם יכול להגיע למצב שבו הוא זקוק לשירותיו של פורץ מנעולים בשפלה. אולי מנגנון הדלת התקלקל ומישהו נעול בבית, אולי איבדתם את מפתחות הרכב. מצבים שכאלו הם לא מצבים נעימים, אף פעם לא. אבל לפחות תוכלו לשמור כבר עכשיו את מספר הטלפון של מנעולן בשפלה, כך תוכלו להיות מוכנים מראש ולחסוך לעצמכם מצבים מביכים.

מנעולן מקצועי בשפלה יכול לפתור לכם את כל סוגי הבעיות ולהעניק לכם שירות בזמינות מלאה 24 שעות. אצל המנעולן תוכלו לקבל מענה לכל שירותי החירום שהזכרנו, וגם לשירותים אחרים פחות דחופים, כמו למשל שירותי התקנות ושדרוגים של ציוד. אבל יש דבר אחד חשוב ששכחנו להגיד לכם! כאשר מחפשים מנעולנים בשפלה חשוב לוודא שיש להם תעודת מנעולן ותעודת יושר תקפה, רק כך תוכלו לוודא שאכן מדובר במנעולן ושאפשר גם לסמוך עליו. אל תזלזלו בדברים הללו, שלא תתלוננו אחר כך!

פורץ מנעולים בשפלה שמגיע מהר

אחד הדברים הכי חשובים כאשר מחפשים פורץ מנעולים בשפלה הוא שהם יגיעו מהר. תארו לכם שרציתם לפתוח את דלת הכניסה והמפתח נשבר בתוך חור המנעול והדלת תקועה? איך תיכנסו הביתה? לא תיכנסו הביתה עד שיגיע פורץ מנעולים בשפלה לחלץ את המפתח ולפרוץ את הדלת. רוצים לחכות 3 שעות בחדר המדרגות או בגינה? כנראה שלא… יוסי המנעולן תמיד מגיע במהירות ואפילו מבצע את התיקון במהירות. אם נתקעתם מחוץ לבית או מחוץ לרכב, תוכלו להיות בטוחים שתקבלו שירות מהיר.

מנעולן בשפלה 24 שעות! ולא רק שאתם צריכם מנעולן שמגיע מהר, כאשר מחפשים מנעולנים בשפלה חשוב לבדוק שאלו מנעולנים אשר מעניקים שירות 24 שעות ביממה. מי יכול להבטיח לכם שהמנעול יתקלקל בעשר בבוקר? תקלות יכולות להתרחש בכל יום ובכל שעה. הסטטיסטיקה מראה שרבים ממקרי איבוד המפתחות מתרחשים במהלך בילויי סוף השבוע, כך שישנו סיכוי גבוה שתצטרכו מנעולן בשפלה גם באמצע הלילה, ביום שבת או באחד החגים.

לא רק תקלות - גם התקנות

מנעולנים בשפלה טובים בפתרון תקלות, אך האם ידעתם שהם יכולים גם למנוע בעיות? למשל כולנו שמענו על מכת הפריצות לבתים. אם אתם רוצים להגן על ביתכם, תוכלו להזמין מנעולן בשפלה לצורך התקנת אמצעי בטיחות אשר יעזרו לכם להתמודד עם מכת הפריצות. למשל מנעולן בשפלה יכול להתקין עבורכם צילינדר נגד פריצה שקטה ומנעול כספת עליון. אלו הם האמצעים המובילים היום נגד פריצות לבתים. שם המשחק הוא הרתעה - הגנבים יראו שיש לכם מנעול כספת עליון ויעדיפו לחפש קרבן אחר.

אם אתם זקוקים לפורץ מנעולים בשפלה, פנו ליוסי המנעולן ותקבלו שירות מעולה. הוסיפו לטלפון הנייד את מספר הטלפון של יוסי כבר עכשיו. במידת הצורך אל תחפשו הרפתקאות, התקשרו ישר ליוסי.