יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

מנעולן בת"א תוך 20 דקות

פורץ מנעולים, פורץ דלתות, פורץ רכבים, החלפת מנעולים

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

מנעולן בתא מנעולן תא police-tag
050-5757-888

מנעולן בת"א – שירות שכל אחד צריך

איבדתם את המפתחות? מנסים להיכנס הביתה והמפתח מסתובב אך הלשונית תקועה? רוצים לשדרג את מנעולי הבית? הדלת חורקת ונוגעת ברצפה? שכחתם את הקוד של הכספת?

אם נתקלתם באחת הבעיות הללו, או כל בעיה אחרת הקשורה למנעולים ודלתות מנעולן ת"א יכול לעזור לכם. חשוב שתעשו את הבחירה הנכונה ותזמינו מנעולן מוסמך ולא חובבן זול. רק מנעולן בת"א שעבר הסמכה יכול לבצע עבודות אלו במקצועיות ובאחריות. מנעולן ת"א מעניק לכם מגוון שירותים שכל אחד עלול להזדקק להם בנקודת זמן זו או אחרת. להלן כמה דוגמאות:

פריצת דלת נעולה – תחת נסיבות שונות אתם עלולים להיקלע למצב שדלת הבית נעולה ואינכם יכולים לפתוח אותה. אולי איבדתם את המפתחות ואולי יש תקלה במנעול. מנעולן בת"א יזהה את סוג המנעול ויעניק פתרון נקודתי על מנת לפרוץ את הדלת ולאפשר לכם להיכנס לביתכם.

החלפת צילינדר – החלפת צילינדר היא פעולה פשוטה יחסית שמבצע המנעולן. במקרים רבים היא הצעד המתבקש לאחר פריצת דלת. למשל אם איבדתם את מפתחות הבית ואינכם יכולים להיכנס; קודם כל מנעולן ת"א יפרוץ את הדלת על מנת שתוכלו להיכנס, אחר כך הוא יבצע את החלפת הצילינדר על מנת שתוכלו לפתוח את הדלת עם מפתחות חדשים.

פריצת דלת טרוקה – דלתות רבות דורשות מפתח לצורך פתיחתן גם כאשר הן לא נעולות. כלומר לשונית הדלת היא מה שמפריע לפתיחת הדלת ולא הבריחים. זה יכול לקרות לכל אחד בשנייה אחת שלא שמים תשומת לב, יוצאים לרגע להגיד משהו לשכנה בדלת ממול והדלת נטרקת ואתם בחוץ ללא מפתח. גם במקרה זה מנעולן ת"א מעניק לכם פתרון מהיר.

פורץ כספות – לחלקנו ישנן כספות בבית או במשרד. בכספות אנו מחזיקים חפצי ערך שונים. ישנם סוגים שונים של כספות, אלו העושות שימוש במפתח, אחרות בקוד סודי וחלקן עם שילוב של שניהם. אבל לפעמים אנו מאבדים את המפתחות, שוכחים את הקוד או שאולי משהו מתקלקל בכספות. בשלושת המקרים המצב הוא שאיננו מסוגלים לפתוח את הכספת. מנעולן בת"א למד והוסמך להעניק שירות לכל סוגי הכספות והוא יעזור לכם לחלץ את חפצי הערך שבכספת.

התקנת מגן אצבעות לדלת – מנעולן ת"א לא רק מתעסק בפריצות ותיקונים. הוא גם יכול להתקין לכם אביזרי בטיחות כמו מגן אצבעות לדלת אשר מונע מילדים להכניס את אצבעותיהן העדינות לרווח שבין הדלת למשקוף.

מה מבטיח שביעות רצון?

אתם בוודאי מכירים את ההרגשה שאתם מזמינים איש מקצוע לעשות איזה תיקון בבית ובסוף הכל מסתיים בעגמת נפש אחת גדולה – אתם לא מרוצים מאיכות העבודה, אתם לא מרוצים מהסחבת ומרגישים שאתם משלמים מחיר מופקע. על מנת להימנע ממצבים אלו, כאשר אתם מזמינים מנעולן בת"א עליכם לוודא כמה דברים. ראשית כל וודאו כי זהו אכן מנעולן מוסמך שלמד מנעולנות. הדבר השני הוא לוודא שיש לו אישור מטעם משטרת ישראל וכך תהיו שקטים. הדבר השלישי הוא לוודא שיש לו ניסיון והיסטוריה של לקוחות מרוצים. והדבר הרביעי הוא לוודא שתוכלו לקבל שירות 24/7 כי בעיות עלולות להתעורר בכל שעה ובכל יום.