יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

מנעולן בתחנה מרכזית תל אביב

שירותי מנעולנות בתחנה מרכזית והסביבה תוך 20 דקות

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

מנעולן בתחנה מרכזית תל אביב פורץ מנעולים תחנה מרכזית police-tag
050-5757-888

מנעולן בתחנה המרכזית - כל מה שצריך לדעת

איבדתי את מפתחות הרכב, האם פורץ מנעולים תחנה מרכזית יכול לעזור?

כן, בוודאי. פורץ מנעולים (מנעולן בתחנה מרכזית תל אביב) לא רק מעניק שירותי פריצה, אלא גם פותר את הבעיה. הפריצה היא החלק הקל (בתנאי שעושה אותה מנעולן מוסמך, עם ניסיון וציוד מתאים), אך מה שבא אחרי הפריצה הוא החלק היותר מסובך בעבודתו של המנעולן. זהו החלק שבו צריך לשחזר את המפתח, השלט והצ‘יפ. הדבר דורש ידע, ניסיון וציוד טכנולוגי מתאים לצורך התחברות למחשב הרכב.

האם מנעולן בתחנה המרכזית מעניק שירות לעסקים?

בוודאי שמנעולן מעניק שירות לעסקים. העסקים יכולים להיזקק בדיוק לאותם שירותי מנעולנות כמו משקי הבית, כמו גם שירותים מיוחדים של התקנת מחזיר שמן לדלת, שירות לכספות, ידיות בהלה וכו‘. אך לצד זה חשוב לזכור שבכל עסק יש דלתות ומנעולים, אשר יכולים להיות זהים לאלו אשר בבית. בשורה התחתונה כל בעל עסק זקוק למספר טלפון של מנעולן.

אינני יכול לפתוח את ארגז האופנוע, נראה לי שהמנעול התקלקל, למי לפנות?

במקרה שכזה יש להתקשר לפורץ מנעולים תחנה מרכזית. לא משהו אם זו תקלה במנעול או איבוד של המפתח, מנעולן ידע לטפל בבעיה ולהעניק לה את הטיפול הנכון.

האם ניתן להשתמש בכספת לאחר פריצת כספות?

האמת שהתשובה תלויה באופן שבו בוצעה הפריצה, או מי בדיוק פורץ את הכספת. אם זה היה גנב אז כנראה שלא… אך אם מדובר בפריצה של מנעולן בתחנה המרכזית אז הוא פורץ את הכספת לאט ובזהירות מתוך כוונה לשמור על תכולתה ולאפשר גם שימוש עתידי בכספת. וכמובן שכל השירות ניתן בדיסקרטיות מוחלטת. לכן, תמיד עלינו לעבוד עם מנעולן בתל אביב.