יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

מנעולן בתל גיבורים חולון

שירותי פריצה, תיקון והחלפת מנעולים בשכונת תל גיבורים חולון

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

מנעולן בתל גיבורים חולון מנעולן תל גיבורים police-tag
050-5757-888

שירותיו של מנעולן בתל גיבורים חולון

מנעולן בתל גיבורים, למה צריכים אותו, אילו שירותים הוא מעניק וכל מה שחשוב לדעת. להלן מדריך קצר בנושא.

מנעולן מעניק לכם סל רחב של שירותי מנעולנות. אך מה בעצם תמצאו בתוך הסל הזה? להלן דוגמה של כמה מהשירותים השכיחים שתוכלו לקבל: פריצת רכבים מכל הסוגים; פריצת דלתות פלדלת; פריצת דלתות פנים; קיצור דלתות; תיקון דלתות פנים; קיצור דלתות ממ“ד; החלפת סוויץ‘ ברכב; חילוץ מפתח תקוע; התקנת צילינדר נגד פריצה שקטה; התקנת מנעול עליון לדלת; תיקון לשונית תקועה; החלפת דלת תיבת דואר; התקנת מחזיר שמן לדלת… ועוד רשימה ארוכה של שירותים.

אלו אשר עשויים להזדקק לשירותיו עלולים להיות בתים פרטיים; בניינים משותפים; בנייני משרדים; חנויות ומרכזים מסחריים; מפעלים; מחסנים; בנקים; מוסכים ועוד. בסופו של דבר בכל מקום ישנה דלת שיכולה להתקלקל ולהזדקק לשירות.

מה חשוב לדעת על מנעולן תל גיבורים חולון?

חשוב לדעת שלא כל איש תחזוקה כללית מתאים להיות מנעולן. בשביל להעניק שירותי מנעולנות חובה ללמוד את המקצוע. לכן כאשר אתם מחפשים מנעולן בתל גיבורים הדבר הראשון שעליכם לעשות הוא לוודא שיש לו תעודת מנעולן. אם יש לו תעודה שכזו, זאת אומרת שהוא למד את המקצוע. אל תזלזלו בזה, העבודה של מנעולן דורשת ידע מקצועי ברמה הגבוהה ביותר. תאמינו לי שאם תזמינו פורץ רכבים בחולון שלא הוסמך לכך, הנזק שהוא יגרום יבהיר לכם למה חשוב ללמוד את המקצוע.

הדבר השני שחשוב לדעת הוא שצריך להיזהר מניצול לרעה של אותו ידע מקצועי. המנעולן מתעסק לכם במנעולים, בצילינדר ובמפתחות ויש להיזהר ולוודא שלא מדובר בנוכל אשר משתף פעולה עם עברייני רכוש ומעביר להם מידע או חס וחלילה מבצע עבורכם שכפולי מפתחות. הדרך היחידה להבטיח שזה לא מנעולן שמעורב בעולם הפשע היא לבקש ממנו שיציג בפניכם תעודת יושר. מנעולנים רבים מתייחסים אל זה כאל אישור מטעם משטרת ישראל, זה לא מדויק, לא מדובר ברישוי מנעולנים, זו תעודת יושר וזה חשוב מאוד כאשר מחפשים מנעולן תל גיבורים חולון.

שירות 24 שעות ביממה

אם אתם רוצים להתקין מחזיר שמן הידראולי בדלת הכניסה של העסק, או מגן אצבעות בגן הילדים תוכלו לעשות זאת במהלך שעות העבודה הרגילות. אך ישנם שירותים שחייבים פתרון דחוף. אם למשל איבדתם את מפתחות הרכב ואתם הרחק מהבית, אתם חייבים שירות בכל שעה.

לא כל המנעולנים מעניקים שירות 24 שעות ביממה ולא כולם מעניקים שירות בימי שבת וחג. אבל המנעולים והדלתות יכולים להתקלקל בכל יום ובכל שעה. גם רבים מאיבודי המפתחות מתרחשים במהלך בילויי סוף השבוע. כך שברור שאתם חייבים טלפון של מנעולן בתל גיבורים אשר תמיד יהיה זמין. לשירות חירום בלילה ישנו תעריף יותר גבוה, לכן אל תדחו טיפול בבעיות על מנת שלא תגיעו למצבים שחייבים שירות דחוף בלילה. מצד שני אתם תמיד חייבים להיות מוכנים לכל תרחיש.

יוסי מנעולן בתל גיבורים

אם אתם מחפשים מנעולן תל גיבורים חולון שתמיד זמין ושאפשר לסמוך עליו בכל בעיה בבית, ברכב או בעסק אתם מוזמנים לפנות ליוסי שלום אשר ידוע בתור יוסי המנעולן שפותר כל בעיה. יוסי מעניק לכם בדיוק את מה שאתם צריכים - שירות מקצועי מידיו של מנעולן מנוסה ואמין 24 שעות ביממה. אצל יוסי תקבלו גם שירות טוב וגם מחירים עממיים בהתאם למקובל בשוק. במהלך שנות עבודתו יוסי העניק לתושבי חולון את כל סוגי השירותים בצורה המסורה ביותר.