יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

מנעולן בגליל ים הרצליה

שירותי מנעולנות באזור גליל ים הרצליה

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

מנעולן גליל ים הרצליה מנעולן בגליל ים police-tag
050-5757-888

מתי נזדקק למנעולן בגליל ים הרצליה?

יוסי מנעולן גליל ים הרצליה מתקן כל סוג של בעיה בדלתות ומנעולים. לא משנה אם זו בעיה בבית, ברכב או בעסק, אתם תמיד יכולים לדעת שאצל יוסי תקבלו שירות מקצועי ואיכותי בזמינות מלאה 24 שעות. כאשר אתם פונים ליוסי המנעולן אתם נהנים משירותיו של מנעולן עתיר ניסיון ובעל גישה אכפתית כלפי הצרכים של הלקוח.

למה דווקא יוסי? יוסי הוא מנעולן מוסמך בעל תעודה. מנעולן בעל תעודת יושר; מנעולן מנוסה; מנעולן הזמין 24 שעות ביממה ולבסוף גם המחירים שלו זולים, וזאת מבלי להתפשר על איכות העבודה.

מבחר שירותי מנעולנות

החלפת צילינדר - הצילינדר מזייף? מהרו להזמין מנעולן גליל ים על מנת לבצע החלפת צילינדר. אם הצילינדר מתקלקל אתם עשויים למצוא את עצמכם ללא יכולת להיכנס לביתכם .

כיוון דלת פלדלת - דלת רב בריח/פלדלת כבדה יוצאת מכיוון לאחר זמן רב שמשתמשים בה. במקרה שכזה מתקשרים ליוסי המנעולן אשר מכוון מחדש את הצירים ופותר את הבעיה.

החלפת סוויץ‘ לרכב - ידעתם שבעיות בסוויץ‘ הן גם עבודה אדר מבצע מנעולן גליל ים הרצליה? אם לא ידעתם עכשיו אתם יודעים שאפשר לפנות ליוסי ולקבל שירות עד הבית.

תיקון תיבות דואר - תיבת הדואר הושחתה? הדלת מתפרקת או שצריך להחליף את המנעול של תיבת הדואר, התקשרו ליוסי המנעולן ותקבלו שירות לתיבת הדואר.

תיקון ידית בחדר שירותים - אנשים רבים פונים למנעולן גליל ים הרצליה ומזמינים שירות של תיקון ידית בדלת חדר השירותים. ידית זו נמצאת בשימוש תכוף ולכן היא צפויה להתקלקל. יוסי יפתור עבורכם את הבעיה.

לשונית תקועה - לכל דלת ישנה לשונית קפיצית קטנה. אם הלשונית הזו נתקעת זה עשוי לעורר בעיות גדולות ואז יש צורך להזמין מנעולן.

החלפת מנגנון - מנגנון דלת הכניסה התקלקל? אם כך נשמע שזו עבודה למנעולן גליל ים הרצליה .התקשרו ליוסי והוא יבצע עבורכם החלפת מנגנון.

תיקון דלתות פנים - דלתות הפנים של הבית לא נסגרות טוב ,עושות רעשים? זקוקות להחלפת פרזולים או איזה סוג של שינוי? מנעולן בגליל ים הוא האיש שאליו יש לפנות על מנת לקבל שירות תיקון דלתות. ובכל מקרה הקשור לתיקוני דלתות ומנעולים עליכם לפנות למנעולנים בהרצליה.