יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

מנעולן דלתות תוך 20 דקות

שירותי מנעולנות, תיקון והחלפת מנעולים

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

מנעולן דלתות מנעולן לדלתות police-tag
050-5757-888

מתי נזדקק למנעולן דלתות?

אם יש לכם בעיות בדלתות, פנו ליוסי מנעולים. יוסי הוא מנעולן דלתות מנוסה ומוסמך המעניק לכם סל של שירותי מנעולנות העונה לכל צורך, גם בבית, גם במשרד וכמובן גם ברכב.

אצל יוסי תוכלו לקבל שירותי מנעולן דלתות 24 שעות ביממה ובכל ימות השנה. אתם אולי שואלים את עצמכם מדוע צריך מנעולן דלתות 24/7? טוב, את התשובה לזה תקבלו ביום שתזדקקו למנעולן דלתות בארבע לפנות בוקר כאשר תחזרו מבילוי ותגלו שאתם לא מצליחים לפתוח את דלת הבית.

מנעולן דלתות לבית

מנעולן דלתות יכול לפתור לכם מגוון סוגים של בעיות הקשורות לדלתות הבית ולמנעולים, כמו גם לבצע שדרוגים ותיקונים שונים. מנעולן מעניק הרבה יותר משירותי פריצה; למשל אם התקנתם פרקט על הרצפה הקיימת אתם עלולים להגיע למצב בו הדלת נוגעת בפרקט, דבר המפריע לפתיחתה התקינה. במקרים כאלו יש צורך להוריד את הדלת, לקצרה ולהתקינה מחדש. כאן באים לידי ביטוי עניינים טכניים כמו גם אסתטיים. זוהי דוגמה קלאסית לעבדותו של מנעולן דלתות.

מנעולן דלתות למשרד

כמו בבתים פרטיים, גם במשרדים אתם עלולים להזדקק לשירותיו של מנעולן דלתות בנקודת זמן זו או אחרת. בעוד בבתים ישנן לכל היותר 2 דלתות חוץ וכמה דלתות פנים בודדות, במשרדים המצב יכול להיות שונה. משרדים יכולים להכיל עשרות ואפילו מאות דלתות, אמנם מעט מאוד הן דלתות חוץ, אך רבות מהדלתות בתוך המשרדים הן בעלות חשיבות כמו זו של דלתות חוץ. וכאשר ישנו מספר גדול של דלתות, עולה הסבירות לבעיה הדורשת מנעולן דלתות למשרד.

מנעולן דלתות לרכב

מנעולן דלתות אינו מתעסק אך ורק בדלתות כניסה למבנים, אלא גם בדלתות הרכב כולל דלת תא המטען. אמנם ישנם הבדלים עצומים במנגנוני הנעילה של הרכבים, אך בסופו של דבר אלו הן דלתות וגם מנעולים. נכון שישנן שיטות פריצה שונות, דגשים שונים ואפילו כלי עבודה שונים, אך בסופו של דבר כאשר ישנן בעיות בנעילת הדלתות ו/או בעיות הדורשות פריצה לרכב, מנעולן דלתות פותר גם זאת.

בכל בעיה בדלתות, פנו ליוסי, מנעולן דלתות מוסמך ומנוסה המבצע כל עבודה באחריות ובמסירות.
במידה ואתם זקוקים למנעולן למשרד, כנסו ללינק - מנעולן למשרד